صفحه 5 از 278 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Banned

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط sykoma نمایش پست ها
    بسیار متشکر از جوابتون. فقط چند نکته
    ۱. من در واقع اگر بخوام برای اتریش اقدام کنم، فقط میتونم در مقطع کارشناسی اقدام کنم؟ هیچ راهی برای پذیرش در مقطع بالاتر وجود نداره؟
    ۲. میشه ارجاع بدید، چون من نتوستم پیدا کنم.
    ۳. من اگر آلمانی هم بخوام بخونم باز نیاز به مدرک انگلیسی دارم؟!!؟

باز هم تشکر میکنم بابت پاسختون
    تا اونجایی که من شنیدم و یاد گرفتم :
    1. اگه فوق لیسانس در حال تحصیل نیستید در یک دانشگاه دولتی و یا مدرکش رو نگرفتید نخیر نمی تونید.
    2. روشی وجود نداره که ارجاع داده بشید.
    3. در دانشگاه های اتریش باید زبان آلمانی بخونید و زبان انگلیسی برای معدود رشته ای هست حالا اگه بخواید آلمانی بخونید که اصلن دیگه به داشتن زبان انگلیسی نیازی نیست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

سلام بچه ها لطفا یکی منو راهنمایی کنه..هرچقدر این تاپیکارو بالا پایین میکنم هیچ اطلاعاتی درباره سوال من نیست...من میخوام با همسرم برای رشته ی موسیقی دانشگاه وین اقدام کنیم..میخوام بدونم امتحان ورودیش چطوریه؟؟؟دانش موسیقی در چه حد باید باشه؟؟؟ما تحصیلات اکادمیک نداریم ولی سال دیگه داریم کنکور میدیم و کتابای مبانیو هارمونیو ایناهم خوندیم..چند ساله نوازنده ام هستیم..لطفا هر کس اطلاعات داره کمک کنه

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط baloutt نمایش پست ها
    سلام بچه ها لطفا یکی منو راهنمایی کنه..هرچقدر این تاپیکارو بالا پایین میکنم هیچ اطلاعاتی درباره سوال من نیست...من میخوام با همسرم برای رشته ی موسیقی دانشگاه وین اقدام کنیم..میخوام بدونم امتحان ورودیش چطوریه؟؟؟دانش موسیقی در چه حد باید باشه؟؟؟ما تحصیلات اکادمیک نداریم ولی سال دیگه داریم کنکور میدیم و کتابای مبانیو هارمونیو ایناهم خوندیم..چند ساله نوازنده ام هستیم..لطفا هر کس اطلاعات داره کمک کنه
    اولین قدم نیاز شما به دانش زبان المانی و یا انگلیسی هست که شرایطش در سایت دانشگاه هست
    شرايط ورود به دانشگاه

۱-حداقل سن ۱۷ سال (براي رشته هاي مختلف موسيقي حداقل سن ۱۵ سال)

۲- قبولي در امتحان سنجش استعداد هنري شامل امتحان از اطلاعات عمومي هنر، تئوري موسيقي (براي رشته هاي موسيقي) و مصاحبه. اين امتحان نشان دهنده استعداد هنري دانشجويان است.

۳- ثبت نام در زمان مقرر . ثبت نام در چهار زمان مختلف امكان پذير است.

۱-۱۳ سپتامبر ثبت نام و زمان امتحان ورودي در ماه سپتامبر يا اكتبر

۲-۳ ژانويه ثبت نام و امتحان تا پايان ماه ژانويه

۳-۱۳ فوريه ثبت نام و امتحان ورودي در ماه فوريه يا مارس

۴-۳ ژوئن زمان ثبت نام و امتحان ورودي در ماه ژوئن يا جولاي.

Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید
    من یکم گیج شدم،انقدر پاسخ های متفاوت هست
    من کارشناسی ارشد حسابداری از دانشگاه آزاد دارم با معدل 18.5 میخوام مجدد برای ارشد دانشگاه وین اقدام کنم،با وجود داشتن مدرک ارشد باز هم نامه اشتغال به تحصیل یا قبولی مقطع ارشد از من میخوان؟و اینکه دانشگاه های اتریش مدرک آیلتس میخوان؟من توی سایت دانشگاه وین که چیزی پیدا نکردم.
    اگه دوستان منو راهنمایی کنن ممنون میشم.

Junior Member

سلام
    من يك سوال در مورد پذيرش در مقطع كارشناسي دانشگاه هاي اتريش مخصوصاً دانشگاه فني وين داشتم
    من مدرك كارداني از دانشگاه غيرانتفاعي و قبولي كارشناسي غيرانتفاعي و نامه اشتغال به تحصيل در اون مقطع و دارم ، يك بار براي پذيرش اقدام كردم در دسامبر ٢٠١٤ ولي رد شد،البته من نامه قبولي در كارشناسي و اشتغال به تحصيلم و نفرستاده بودم با مداركم
    حالا به نظر شما اگه به مداركم اين دو نامه رو اضافه كنم شانس گرفتن پذيرش رو دارم؟
    ممنون

Junior Member

اقای حمیدی مرسی از جوابتون.شما میدونید کجا میتونم اطلاعات بیشتری درمورد ازمون ورودیش به دست بیارم؟؟راستش ما واقعا میخوایم روی این هدفمون سرمایه گذاری کنیم و سه چهار سال دیگه بخونیم و بعد اقدام کنیم.میترسم سطحش اونقدر بالا باشه که نا امید شیم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط moon_vf نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    من یکم گیج شدم،انقدر پاسخ های متفاوت هست
    من کارشناسی ارشد حسابداری از دانشگاه آزاد دارم با معدل 18.5 میخوام مجدد برای ارشد دانشگاه وین اقدام کنم،با وجود داشتن مدرک ارشد باز هم نامه اشتغال به تحصیل یا قبولی مقطع ارشد از من میخوان؟و اینکه دانشگاه های اتریش مدرک آیلتس میخوان؟من توی سایت دانشگاه وین که چیزی پیدا نکردم.
    اگه دوستان منو راهنمایی کنن ممنون میشم.
    با سلام
    1-اگه مدرک ارشد منظور مدرک فارغ التحصیلی هست داشته باشین نیازی به گواهی اشتغال ندارین
    2-اگه رشتتون به زبان انگلیسی باشد حتما با مدارک باید کپی یا اصل مدرک زبان تافل یا ایلتس ارسال شود اگه المانی باشه نیازی به ارایه مدرک المانی ندارین
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط baloutt نمایش پست ها
    اقای حمیدی مرسی از جوابتون.شما میدونید کجا میتونم اطلاعات بیشتری درمورد ازمون ورودیش به دست بیارم؟؟راستش ما واقعا میخوایم روی این هدفمون سرمایه گذاری کنیم و سه چهار سال دیگه بخونیم و بعد اقدام کنیم.میترسم سطحش اونقدر بالا باشه که نا امید شیم
    واقعیتش من رشتم موسیقی نیست ولی تنها جایی که میتونه بهتون کمک کامل و اساسی کنه سوال از ادمیشن دانشگاه هست ایمیل بزنید اطلاعات لازم رو در اختیارتون میزارن

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidshk نمایش پست ها
    سلام
    من يك سوال در مورد پذيرش در مقطع كارشناسي دانشگاه هاي اتريش مخصوصاً دانشگاه فني وين داشتم
    من مدرك كارداني از دانشگاه غيرانتفاعي و قبولي كارشناسي غيرانتفاعي و نامه اشتغال به تحصيل در اون مقطع و دارم ، يك بار براي پذيرش اقدام كردم در دسامبر ٢٠١٤ ولي رد شد،البته من نامه قبولي در كارشناسي و اشتغال به تحصيلم و نفرستاده بودم با مداركم
    حالا به نظر شما اگه به مداركم اين دو نامه رو اضافه كنم شانس گرفتن پذيرش رو دارم؟
    ممنون
    بله به نظر من شانستون رو امتحان کنید
    در ترجمه نامه اشتغال به تحصیل ننوشته institute ؟
    و دلیل رد شدن قبلیتون رو نگفتند ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asef7 نمایش پست ها
    بله به نظر من شانستون رو امتحان کنید
    در ترجمه نامه اشتغال به تحصیل ننوشته institute ؟
    و دلیل رد شدن قبلیتون رو نگفتند ؟

نوشته institute ولي من نامه قبولي كنكور سراري هم دارم كه تو اين دانشگاه قبول شدم
    دليل رد شدن ارجاع دادن به توضيحات سايت كه توش نوشته بود بايد دانشجوي دانشگاه جنرال در كشور خودتون باشيد،البته دوست من پارسال با مدرك كاردانيش براي همين دانشگاه پذيرش گرفت و اون هم دانشگاه غيرانتفاعي بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)