صفحه 50 از 278 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedmi نمایش پست ها
    لیسانس بنده مهندسی عمران دانشگاه سراسری هست. با اخذ گواهی اشتغال به تحصیل در رشته مدیریت ساخت از دانشگاه آزاد امکان قبولی در دانشگاه وین در مقطع ارشد هست؟
    شما 2 تا پست بالاتر رو بخونید !

<<<< گواهی اشتغال به تحصیل دانشگاه آزاد مورد قبول نیست >>>>
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

سلام، من دیپلم گرافیک (هنرستان) دارم. البته اخرین مدرک تحصیلیم پیش دانشگاهی هست… سال گذشته کنکور سراسری دانشگاه پیام نور پذیرفته شدم گواهی از سازمان سنجش دریافت کردم. انلاین در دانشگاه هنر لینز اتریش ثبت نام کردم تاییدیه رو برام فرستادن اما متاسفانه نتونستم برای ویزا اقدام کنم. ایا من میتونم با این شرایط مجدد اقدام کنم؟ شنیدم برای رشته هایی مثل نقاشی نیاز به مدرک قبولی یا اشتغال به تحصیل نیست. درسته؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    mining engineering LEOBEN

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita_20 نمایش پست ها
    سلام، من دیپلم گرافیک (هنرستان) دارم. البته اخرین مدرک تحصیلیم پیش دانشگاهی هست… سال گذشته کنکور سراسری دانشگاه پیام نور پذیرفته شدم گواهی از سازمان سنجش دریافت کردم. انلاین در دانشگاه هنر لینز اتریش ثبت نام کردم تاییدیه رو برام فرستادن اما متاسفانه نتونستم برای ویزا اقدام کنم. ایا من میتونم با این شرایط مجدد اقدام کنم؟ شنیدم برای رشته هایی مثل نقاشی نیاز به مدرک قبولی یا اشتغال به تحصیل نیست. درسته؟
    مشکلتون چی بوده که میخواین مجددا اقدام کنید واسه ویزا
    معمولا پذیرش ۲ترم اعنبار داره
    باشد که رستگار شویم...‌‌

Junior Member

من بهمن ماه امسال از دانشگاه آزاد تهران جنوب (الکترونیک) فارغ التحصیل می‌شم.
    می‌خوام ارشد تکنیک وین یا گراز ادامه بدم.
    الان قبولی ارشد آزاد رو هم دارم که مثل اینکه برای اتریش اعتبار نداره.
    1-حالا می‌خوام بدونم اگر فراگیر پیام نور برای ارشد ثبت نام کنم (بدون کنکور) و گواهی اشتغال به تحصیل از طرف پیام نور بگیرم و ارسال کنم احتمال پذیرش در چه حده؟ یاحتما باید با کنکور باشه؟
    2- تو گرفتن پذیرش به اینکه لیسانس از کدوم دانشگاه آزاده توجهی نمی کنن؟
    ویرایش توسط behzadbh : September 8th, 2015 در ساعت 05:56 PM

Junior Member

به دلیل یه سری مسائل خانوادگی اصلا نتونستم مدارکم رو هم آماده کنم... الان من میتونم با همین مدارک که دارم مجدد ثبت نام کنم؟
    در رابطه با ویزا چطور باید اقدام کنم؟ سفارت میگه باید ویزای توریستی بگیرم،‌میتونم درخواست ویزای یک ماهه بدم بعد از ورودم کلاس زبان برم و ویزام رو تمدید کنم برای شرکت در آزمون ترم بعدی؟

با سلام به دوستان عزیز.من تازه کنکور کارشناسی دادم و دانشگاه غیرانتفاهی قزوین(رشته مهندسی نرم افزار)قبول شدم.نتیجه دانشگاه آزادم چند روز دیگه میاد که به احتمال زیاد یا آیتی یا نرم افزار آزادکرج قبولم..حالا طبق پست های قبلی متوجه شدم که اگه بخوام کارشناسی تو اتریش بخونم اشتغال به تحصیل آزاد مورد قبول نیست.حالا میخواستم بدونم اشتغال به تحصیل غیرانتفاهی مورد قبوله؟راستی میشه دانشگاه غیر انتفاهی ثبت نام کرد و اشتغال به تحصیل رو گرفت و بعد از گرفتن اشتغال به تحصیل انصراف بدم و بیام آزاد کرج مشغول به تحصیل شم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_Php نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز.من تازه کنکور کارشناسی دادم و دانشگاه غیرانتفاهی قزوین(رشته مهندسی نرم افزار)قبول شدم.نتیجه دانشگاه آزادم چند روز دیگه میاد که به احتمال زیاد یا آیتی یا نرم افزار آزادکرج قبولم..حالا طبق پست های قبلی متوجه شدم که اگه بخوام کارشناسی تو اتریش بخونم اشتغال به تحصیل آزاد مورد قبول نیست.حالا میخواستم بدونم اشتغال به تحصیل غیرانتفاهی مورد قبوله؟راستی میشه دانشگاه غیر انتفاهی ثبت نام کرد و اشتغال به تحصیل رو گرفت و بعد از گرفتن اشتغال به تحصیل انصراف بدم و بیام آزاد کرج مشغول به تحصیل شم؟
    شما اگه بخواهید پذیرش بگیرید نیاز به گواهی اشتغال به تحصیل از یه دانشگاه زیر شاخه وزارت علوم دارید یا اینگه دانشنامه دانشگاه آزاد.ولی اگه بخواهید برای کارشناسی پذیرش بگیرید نیاز به اشتغال به تحصیل ندارید دانشنامه لیسانس کافیه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadbh نمایش پست ها
    من بهمن ماه امسال از دانشگاه آزاد تهران جنوب (الکترونیک) فارغ التحصیل می‌شم.
    می‌خوام ارشد تکنیک وین یا گراز ادامه بدم.
    الان قبولی ارشد آزاد رو هم دارم که مثل اینکه برای اتریش اعتبار نداره.
    1-حالا می‌خوام بدونم اگر فراگیر پیام نور برای ارشد ثبت نام کنم (بدون کنکور) و گواهی اشتغال به تحصیل از طرف پیام نور بگیرم و ارسال کنم احتمال پذیرش در چه حده؟ یاحتما باید با کنکور باشه؟
    2- تو گرفتن پذیرش به اینکه لیسانس از کدوم دانشگاه آزاده توجهی نمی کنن؟
    پیام نور برای ارشد بدون کنکور نداره.
    فراگیر داره.که باید امتحانشو بدین. که انگار خیلی هم اسون نیست

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_Php نمایش پست ها
    اول ببین دانشگاه غیرانتفاعی قبول شدی یا موسسه غیرانتفاعی.چندتا دانشگاه تو اتریش مثل بوکو موسسه غیرانتفاعی رو معتبر ندونستن.ولی شاید بقیه شون معتبر بدونن.
    فقط به یه نامه اشتغال به تحصیل اکتفا نکن.چون پروسه پذیرش طولانیه و ممکنه اتفاقای عجیب غریب بیفته و ازت دوباره یه نامه ای چیزی از دانشگاه بخوان.و اگه انصراف داده باشی دیگه نمیتونی نقص مدرکتو کامل کنی.سعی کن همه ی شرایطو تو دستت نگه داری.

نقل قول نوشته اصلی توسط naaaaaaaaaaa نمایش پست ها
    شما اگه بخواهید پذیرش بگیرید نیاز به گواهی اشتغال به تحصیل از یه دانشگاه زیر شاخه وزارت علوم دارید یا اینگه دانشنامه دانشگاه آزاد.ولی اگه بخواهید برای کارشناسی پذیرش بگیرید نیاز به اشتغال به تحصیل ندارید دانشنامه لیسانس کافیه.
    دانشنامه دقیقا چی هستش؟واینکه یعنی من با مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی اگه این دانشنامه ای که شما میگین گیر بیارم میتونم درخواست پذیرش کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)