صفحه 55 از 278 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

باسلام
    من دانشجوی فیزیک هسته ای دانشگاه پیام نور هستم و در ترم سوم مشغول به تحصیلم برای گرفتن پذیرش از دانشگاه تکنیک وین باید نامه اشتغال به تحصیلم برای فیزیک هسته ای باشه یا برای فیزیک بگیرم چون دانشگاه میگه هر کدوم رو بخواین بهتون میدیم. به عبارت دیگه دانشگاه تکنیک وین رشته فیزیک هسته ای برای مقطع کارشناسی داره؟

از دانشجویان دانشگاه تکنیک وین ممنون میشم من رو راهنمایی کنن.

یک دفتر اعزام دانشجو به من گفت چون دانشگاه پیام نور قبول شدم باید 60 واحد درسی رو که بیشترشم دروس تخصصی باشه در ایران بگذرونم تا به من پذیرش بدن آیا این حرف درسته؟یا همون اشتغال به تحصیل در ترمهای اول کفایت می کنه؟ پیشاپیش از وقتی که می گذارید سپاسگذارم.
    ویرایش توسط hpmoner : September 16th, 2015 در ساعت 08:01 AM

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط seliya نمایش پست ها
    با سلام
    من فارغ التحصیل ارشد بیوشیمی از دانشگاه پیام نور هستم . چون پیام نور کلا سیستمش جوریه که اصل مدرک تحصیلی دیر صادر میکنه در حال حاضر من فقط مدرک موقتم دارم. ایا با گرفتن نامه ای از دانشگاه مبنی بر این مشکل میتونم مدارکمو ترجمه ودر نهایت به تایید سفارت برسونم. ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
    اصل دانشنامه لازم هست . بهتره از تهران پیگیری کنید شابذ مذرکتون رو بتونید بگیرید
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط Anahita_m نمایش پست ها
    فرض کنید من الان لیسانس نداشتم و دیپلم بودم باید چیکار میکردم؟ فکر میکردم شرط گرفتن پذیرش برگه اشتغال به تحصیل در رشته و مقطع مورد نظر از دانشگاه سراسری باشه که کار سختی نیست!
    نخیر. رشته لیسانس و فوق هم باید مشابه باشه. اگر به فرض مثال لیسانس هم نداشتید و می خواستید از ابتدا شروع کنین، باید تو دانشگاه سراسری یه رشته قبول می شدید، بعد با گواهی اشتغال به تحصیل اون اقدام می کردید. اما شما الان می تونید برای لیسانس مجدد اونم تو رشته معماری اقدام کنین.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1234567 نمایش پست ها
    باسلام
    من دانشجوی فیزیک هسته ای دانشگاه پیام نور هستم و در ترم سوم مشغول به تحصیلم برای گرفتن پذیرش از دانشگاه تکنیک وین باید نامه اشتغال به تحصیلم برای فیزیک هسته ای باشه یا برای فیزیک بگیرم چون دانشگاه میگه هر کدوم رو بخواین بهتون میدیم. به عبارت دیگه دانشگاه تکنیک وین رشته فیزیک هسته ای برای مقطع کارشناسی داره؟
    این موضوع رو تو سایت دانشگاه تکنیک وین نوشته. رشته ها رو بررسی کنید و روی هر درس که کلیک کنید واحدهای درسی هر رشته رو کامل توضیح میده. شما باید بیشترین مطابقت واحد هایی که اینجا گذروندید رو با رشته های دانشگاه تکنیک وین داشته باشید تا بتونین پذیرش بگیرین.

رشته و دانشگاه

یک دفتر اعزام دانشجو به من گفت چون دانشگاه پیام نور قبول شدم باید 60 واحد درسی رو که بیشترشم دروس تخصصی باشه در ایران بگذرونم تا به من پذیرش بدن آیا این حرف درسته؟یا همون اشتغال به تحصیل در ترمهای اول کفایت می کنه؟ پیشاپیش از وقتی که می گذارید سپاسگذارم.
    چرا ایران بگذرونید؟؟؟ خوب نیاز باشه خود دانشگاه براتون پیش نیاز می ذاره.
    بهترین و راه ترین راه حل رفتن به سایت دانشگاه و گرفتن اطلاعات از خود سایت هست. جون همه چی و کامل نوشتن. در قدم بعدی ایمیل فرستادن به تکنیک وین رو توصیه می کنم، ولی دانشگاه تکنیک وین کلا سخت جواب میدن، هم ایمیلی و هم تلفنی. رو سایت راحتتر میشه اطلاعات گرفت.

در کدام قسمت سایت باید دنبال بگردم؟

لطف میکنید آدرس سایت دانشگاه وین رو برای ایمیل فرستادن بذارید؟ممنون

رشته و دانشگاه

لطف میکنید آدرس سایت دانشگاه وین رو برای ایمیل فرستادن بذارید؟ممنون

برای ارشد: master.zulassung@univie.ac.at
    برای کارشناسی: bachelor.zulassung@univie.ac.at

ادرس وب سایت وین: https://www.univie.ac.at/
    برای رشته ها برید به ادرس: http://studentpoint.univie.ac.at/en/...ache=1#c277326
    اگر واحد های درسی هم رشته رو بخواید به زبان المانی نوشتن که قابل فهمه و سخت نیست، اونم به ادرس: http://studentpoint.univie.ac.at/?id=96352#277326

Junior Member

سلام
    تشکر از دوستان خوب برای اطلاعات مفیدی که در اختیار بقیه میذارند. من سوالی در مورد مدارک داشتم.
    من کاردانی را از دانشکده فنی ( که الان زیرگروه وزارت علوم هستش) . کارشناسی را از دانشگاه علمی کاربردی جهاددانشگاهی گرفتم . ریزنمرات و هم دانشنامه هر 2 مقطع رو هم وزارت علوم تایید کردند.
    کارشناسی ارشد را هم از دانشگاه آزاد گرفتم و مدرک ارشدم تا 3ماه آینده آماده میشه .الان هم میخوام برای ارشد مجدد اقدام کنم .
    سوالم اینکه
    1-با توجه به اینکه تا مقطع لیسانس را زیر نظر وزارت علوم و ارشد را زیر نظر دانشگاه آزاد گرفتم ، در موقع بررسی مدارک به اینکه از 2 ارگاه ن مجزا در ایران مدرک ارایه کردم ، گیر نمی دن؟
    2- نامه عدم معافیت تحصیلی را از دانشگاه ارشدم( که آزاد بوده ) باید بگیرم و به تایید سازمان مرکزی برسانم؟
    3-اینکه باتوجه به اینکه میخوام برای ترم زمستان 2016/17 اقدام کنم ، و باتوجه به اینکه متوجه شدم مدارک را باید با پست به دانشگاه مورد نطر فرستاد ، اصولا با سریعترین پست بفرستیم ، چندوقت طول میکشه تا بدستشون برسه؟و چه جوری میشه مطمئن شد که به دستشون رسیده؟

مرسی از راهنماییتون

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamshsh نمایش پست ها
    سلام
    تشکر از دوستان خوب برای اطلاعات مفیدی که در اختیار بقیه میذارند. من سوالی در مورد مدارک داشتم.
    من کاردانی را از دانشکده فنی ( که الان زیرگروه وزارت علوم هستش) . کارشناسی را از دانشگاه علمی کاربردی جهاددانشگاهی گرفتم . ریزنمرات و هم دانشنامه هر 2 مقطع رو هم وزارت علوم تایید کردند.
    کارشناسی ارشد را هم از دانشگاه آزاد گرفتم و مدرک ارشدم تا 3ماه آینده آماده میشه .الان هم میخوام برای ارشد مجدد اقدام کنم .
    سوالم اینکه
    1-با توجه به اینکه تا مقطع لیسانس را زیر نظر وزارت علوم و ارشد را زیر نظر دانشگاه آزاد گرفتم ، در موقع بررسی مدارک به اینکه از 2 ارگاه ن مجزا در ایران مدرک ارایه کردم ، گیر نمی دن؟
    2- نامه عدم معافیت تحصیلی را از دانشگاه ارشدم( که آزاد بوده ) باید بگیرم و به تایید سازمان مرکزی برسانم؟
    3-اینکه باتوجه به اینکه میخوام برای ترم زمستان 2016/17 اقدام کنم ، و باتوجه به اینکه متوجه شدم مدارک را باید با پست به دانشگاه مورد نطر فرستاد ، اصولا با سریعترین پست بفرستیم ، چندوقت طول میکشه تا بدستشون برسه؟و چه جوری میشه مطمئن شد که به دستشون رسیده؟

مرسی از راهنماییتون
    1- خیر مشکلی نیست
    2- شما وقتی مدرک دارید که دیگه نامه عدم ممانعت لازم نداری . با همون مدرک ارشد اقدام کنید
    3- اصل مدارک رو که نه ، ترجمه ها رو با دی اچ ال بفرستید . یه کد به شما میدن که اینترنتی میتونید محل بسته تون رو پیگیری کنید . بین 3 تا 5 روز کاری طول میکشه برسه دستشون
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)