صفحه 6 از 278 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

سلام
    من بابت لیسانس مجدد میخوام اقدام کنم، مدرک تحصیلیم کارشناسی ناپیوسته تکنولوژی عمران هست.
    سوال 1 : آیا جهت اخذ پذیرش در دانشگاه وین میتوان چندین رشته (رشته هایی که نیاز به آزمون ندارند)از شاخه علوم انسانی ،مثلا 5 رشته مختلف رو انتخاب کنم ؟ لطفا شرایط رو توضیح بدید؟
    سوال 2: اگر شرایط سوال اول امکان نداشته باشه پس فقط رشته خودم رو در تکنیک وین باید انتخاب کنم اونم کارشناسی مجدد . آیا پس از اخذ پذیرش میتوان درخواست تطبیق واحد داد و یا اقدامکنم واسه ارشد؟
    مدارکم در دست مترجم است و تا 6 روز دیگر به دستم میرسد.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط golfman نمایش پست ها
    سلام
    من بابت لیسانس مجدد میخوام اقدام کنم، مدرک تحصیلیم کارشناسی ناپیوسته تکنولوژی عمران هست.
    سوال 1 : آیا جهت اخذ پذیرش در دانشگاه وین میتوان چندین رشته (رشته هایی که نیاز به آزمون ندارند)از شاخه علوم انسانی ،مثلا 5 رشته مختلف رو انتخاب کنم ؟ لطفا شرایط رو توضیح بدید؟
    سوال 2: اگر شرایط سوال اول امکان نداشته باشه پس فقط رشته خودم رو در تکنیک وین باید انتخاب کنم اونم کارشناسی مجدد . آیا پس از اخذ پذیرش میتوان درخواست تطبیق واحد داد و یا اقدامکنم واسه ارشد؟
    مدارکم در دست مترجم است و تا 6 روز دیگر به دستم میرسد.
    1-خیر نمی توانید مگر اینکه دانشجوی ان رشته باشین.شما فقط میتونید برای عمران پذیرش بگیرید
    2-روی تطبیق واحد اصلا حسابی باز نکنید
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Junior Member

دوستان سلام

من اگر ورودی ارشد امسال مهر باشم به ددلاین نمیرسم شما راه حلی دارید؟
    ممنون

Senior Member

کسی تجربه ای داره که این اواخر دانشگاه وین چقدر طولش میده مدارکو بررسی کنه؟من یک ماهه فرستادم و ایمیل زدن که از اول جون تازه شروع میکنیم و 3ماه هم طول میکشه!

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    کسی تجربه ای داره که این اواخر دانشگاه وین چقدر طولش میده مدارکو بررسی کنه؟من یک ماهه فرستادم و ایمیل زدن که از اول جون تازه شروع میکنیم و 3ماه هم طول میکشه!
    حداقل 8 هفته طول میکشه . حالا اینکه مدارکتون رو بعد از ددلاین چک کنند یا قبلش بستگی به کسی داره که مدارکتون میره زیر دستش.
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mali970 نمایش پست ها
    دوستان سلام

من اگر ورودی ارشد امسال مهر باشم به ددلاین نمیرسم شما راه حلی دارید؟
    ممنون
    بله یه پیشنهاد دارم
    برای لیسانس اقدام کنید و پذیرش لیسانس بگیرید ، بعد با گواهی استغال به تحصیل ارشدتون ( فقط از دانشگاه سراسری - پیام نور و غیرانتفاعی) وقتی رفتید اونجا پذیرشتونو تبذیل به ارشد کنید.
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

Senior Member

موسسه غیرانتفاعی رو چند تا دانشگاه قبول نکردن.
    دوستم لیسانس چمران رو داره و نامه اشتغال بتحصیل دانشگاه حکیم سبزواری.ولی تکنیک وین گفته حکیم سبزواری رو بعنوان دانشگاه سراسری قبول ندارن و ردش کردن.حالا باید چیکار کنه؟

با سلام
    من دانشجوی دکتری شهرسازی هستم کسی اطلاعاتی در مورد چگونگی فرصت مطالعاتی در کشور های اروپایی مثل اتریش دارد؟

Junior Member

با سلام

لطفا منوراهنمایی کنید من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد راه آهن برقی دانشگاه علم و صنعت هستم و لیسانسم هم رشته برق کنترل بوده است. برای گرفتن پذیرش دکتری برق از اتریش باید حتما در آزمون دکتری ایران قبول بشم؟ برای گرفتن فاند باید با استاد ها مکاتبه کنم یا روش دیگری وجود دارد؟

یکی لطفا بگه دانشگاهی توی اتریش هست که اشتغال به تحصیل ارشد دانشگاه آزاد رو قبول کنه یا نه؟؟ یکی میگه میکنه یکی میگه نه!یکی میگه دانشگاه وین سخت گیر نیست بستگی به شانس داره یکی میگه کلا نه!لطفا یکی که کاملا مطمین هست جواب بده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)