صفحه 7 از 278 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط nima93 نمایش پست ها
    یکی لطفا بگه دانشگاهی توی اتریش هست که اشتغال به تحصیل ارشد دانشگاه آزاد رو قبول کنه یا نه؟؟ یکی میگه میکنه یکی میگه نه!یکی میگه دانشگاه وین سخت گیر نیست بستگی به شانس داره یکی میگه کلا نه!لطفا یکی که کاملا مطمین هست جواب بده.
    هیچکس جواب قطعی نمیتونه به شما بده. هر کس بنا به تجربه ی شخصی نظر میده. از طرفی قوانین دانشگاها همیشه ثابت نیست. بهترین کار مکاتبه با خود دانشگاهه.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط nima93 نمایش پست ها
    یکی لطفا بگه دانشگاهی توی اتریش هست که اشتغال به تحصیل ارشد دانشگاه آزاد رو قبول کنه یا نه؟؟ یکی میگه میکنه یکی میگه نه!یکی میگه دانشگاه وین سخت گیر نیست بستگی به شانس داره یکی میگه کلا نه!لطفا یکی که کاملا مطمین هست جواب بده.
    دوست عزیز مدرک دانشگاه ازاد گواهی اشتغال به تحصیلش در اتریش بدون اعتبار هست(هیچ دانشگاهی با گواهی دانشپاه ازاد به شما پذیرش نمیده) ولی مدرک فارغ التحصیلی دانشگاه ازاد رو قبول ذارن!
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Junior Member

سلام دوستان من لیسانس مهندسی نفت از دانشگاه ازاد دارم .الان هم دانشجوی ارشد همین رشته تو دانشگاه ازاد هستم .ایا میتونم پذیرش بگیرم ؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط fffdds نمایش پست ها
    سلام دوستان من لیسانس مهندسی نفت از دانشگاه ازاد دارم .الان هم دانشجوی ارشد همین رشته تو دانشگاه ازاد هستم .ایا میتونم پذیرش بگیرم ؟
    برای لیسانس مجدد بله میتونید
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Junior Member

ممنون از پاسختون .ایا باید گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم .؟
    یه سوال دیگه هم داشتم .ایا باید اصل دانشنامه و ریز نمرات هم بفرستم؟

Junior Member

سلام دوستان من در حال تحصيل در دانشگاه ازاد هستم در رشته زبان و نمره هام زياد تعريفي نداره ميخواستم ببينم ميشه براي ادامه رشته خودم در كارشناسي براي اتريش اقدام كنم ؟ نمرات خيلي مهمه يا گواهي اشتغال به تحصيل و مالي مهمتر هست ؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد .

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط fffdds نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون .ایا باید گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم .؟
    یه سوال دیگه هم داشتم .ایا باید اصل دانشنامه و ریز نمرات هم بفرستم؟
    برای گرفتن لیسانس مجدد مدارک فارغ التحصیلی شما و ریز نمرات شما کفایت میکنه و نیازی به گواهی اشتغال به تحصیل نست و گواهی اشتغال به تحصیل دانشگاه ازاد فاقد اعتبار هست

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiyana23 نمایش پست ها
    سلام دوستان من در حال تحصيل در دانشگاه ازاد هستم در رشته زبان و نمره هام زياد تعريفي نداره ميخواستم ببينم ميشه براي ادامه رشته خودم در كارشناسي براي اتريش اقدام كنم ؟ نمرات خيلي مهمه يا گواهي اشتغال به تحصيل و مالي مهمتر هست ؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد .
    خیر نمیتونید چون که گواهی اشتغال به تحصیل دانشگاه ازاد اعتبار نداره

سلام به تمام دوستان.
    چند سوال داشتم که اگر دوستان لطف کنن جواب بدن ممنون میشم.
    بنده فارغ التحصیلکارشناسی ارشد الکترونیک از دانشگاه غیر انتفاعی سجاد که جدیدا به دانشگاه صنعتی سجاد تغییر کرده میباشم.
    معدل کارشناسی 17 و معدل ارشدم 16.7 میباشد.
    به نظر شما میتونم برای دانشگاههای اتریش واسه دکتری اقدام کنم؟

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kahroba2000 نمایش پست ها
    سلام به تمام دوستان.
    چند سوال داشتم که اگر دوستان لطف کنن جواب بدن ممنون میشم.
    بنده فارغ التحصیلکارشناسی ارشد الکترونیک از دانشگاه غیر انتفاعی سجاد که جدیدا به دانشگاه صنعتی سجاد تغییر کرده میباشم.
    معدل کارشناسی 17 و معدل ارشدم 16.7 میباشد.
    به نظر شما میتونم برای دانشگاههای اتریش واسه دکتری اقدام کنم؟
    لطفا به تاپیک پذیرش دکتری مراجعه کنید
    در کل باید بگم واسه پذیرش دکتری باید دانشجوی ذکتری سراسری باشید ، یا مدرک دکتری داشته باشید
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)