صفحه 8 از 278 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

با سلام خدمت دوستان بنده توسط یه موسسه اقدام کردم برای اخذ پذیرش برای همسرم الان حدود 2 ماه میشه این موسسه اقدام اولیه کرده و هیچ جوابی از دانشگاه نگرفته هر موقع تماس میگیرم میگن جای نگرانی نیست نمیدونم به نظر شما این پروسه طولانی نشده ؟؟؟ جایی نیست که من به صورت تلفنی مشاوره بگیرم ؟؟؟ ممنون میشم منو یاری کنید ...

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط vatani64 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان بنده توسط یه موسسه اقدام کردم برای اخذ پذیرش برای همسرم الان حدود 2 ماه میشه این موسسه اقدام اولیه کرده و هیچ جوابی از دانشگاه نگرفته هر موقع تماس میگیرم میگن جای نگرانی نیست نمیدونم به نظر شما این پروسه طولانی نشده ؟؟؟ جایی نیست که من به صورت تلفنی مشاوره بگیرم ؟؟؟ ممنون میشم منو یاری کنید ...
    ای کاش به جای موسسه همینجا درخواست کمک میکردید و تاپیک ها را مطالعه میکردید.
    به هر حال از زمان پست کردن مدارک اقلا 8 هفته زمان میبره جواب به دستتون برسه . با توجه به اینکه هنوز ددلاین نگذشته ممکن هست این زمان طولانی تر هم باشه . پس فعلا فقط منتظر باشید .
    برای پیگیری بیشتر هم میتونید به ادمیشن آفیس دانشگاهی که اقدام کردید ایمیل بزنید و با دادن نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد میلادی پیگیر کارتون شید. اما معمولا خیلی دیر جواب میدن و یا اصلا جواب نمیدن
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

Member
    رشته و دانشگاه
    IT

سلام
    من فرم زیر رو پر کردم در سایت دانشگاه بوکو
    http://www.boku.ac.at/fileadmin/data...rm_BSc_MSc.doc

مدارکی هم که دارم اینهاست
    تمامی مدارک ترجمه شده به آلمانی و با تایید سفارت اتریش هست

1.شناسنامه
    2.مدرک دیپلم + ریز نمرات سه سال دیپلم
    3.مدرک پیش + ریز نمرات پیش
    4.مدرک لیسانس + ریز نمرات لیسانس

چند سوال دارم
    1.در فرم بالا در انتهای فرم نوشته شده چه مدارکی دارید میفرستید؟ برای لیسانس زده فقط مدرک زبان اگر دارید و مدرک پایان تحصیلات دبیرستان
    یعنی نیاز نیست دیگه من باقی مدارکو بفرستم؟

2.آیا کپی پاسپورت رو هم باید بفرستم برای دانشگاه؟

3.داخل فرم بعضی قسمتها هست که نوشته رزومه و اینکه کجا زبان خوندید اینا مهمه پر کنم؟

من امروز با ایمیل دانشگاه صحبت کردم و مدارکمو اسکن و ارسال کردم جواب دادند
    Dear Ashkan,

we accept only docuemnts in origninal and legalized by the Foreign mMinistry and the Austrian Embassy in Iran.
    Deadline is the 5 September.
    http://www.boku.ac.at/en/lehre/studa...e-staatenlose/
    Best regards
    بعد من گفتم مدارکم تایید شده هستند و آدرس پستی خواستم
    اینو دادند

Studienabteilung

Universität für Bodenkultur Wien
    Augasse 2-6
    1090 Wien
    Austria
    فرمت این آدرس الان درسته؟
    همینو پشت پوشه پستی بنویسم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pym_hamidi نمایش پست ها
    خیر نمیتونید چون که گواهی اشتغال به تحصیل دانشگاه ازاد اعتبار نداره
    ولي من با هر جا تماس گرفتم ميگن كه مشكلي نداره و پذيرش ميدن درسته يا كلأ به شانس بستگي داره ؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkli نمایش پست ها
    سلام
    من فرم زیر رو پر کردم در سایت دانشگاه بوکو
    http://www.boku.ac.at/fileadmin/data...rm_BSc_MSc.doc

مدارکی هم که دارم اینهاست
    تمامی مدارک ترجمه شده به آلمانی و با تایید سفارت اتریش هست

1.شناسنامه
    2.مدرک دیپلم + ریز نمرات سه سال دیپلم
    3.مدرک پیش + ریز نمرات پیش
    4.مدرک لیسانس + ریز نمرات لیسانس

چند سوال دارم
    1.در فرم بالا در انتهای فرم نوشته شده چه مدارکی دارید میفرستید؟ برای لیسانس زده فقط مدرک زبان اگر دارید و مدرک پایان تحصیلات دبیرستان
    یعنی نیاز نیست دیگه من باقی مدارکو بفرستم؟

2.آیا کپی پاسپورت رو هم باید بفرستم برای دانشگاه؟

3.داخل فرم بعضی قسمتها هست که نوشته رزومه و اینکه کجا زبان خوندید اینا مهمه پر کنم؟

من امروز با ایمیل دانشگاه صحبت کردم و مدارکمو اسکن و ارسال کردم جواب دادند

بعد من گفتم مدارکم تایید شده هستند و آدرس پستی خواستم
    اینو دادند

فرمت این آدرس الان درسته؟
    همینو پشت پوشه پستی بنویسم؟
    بله ادرس درسته دقیقا همینو بنویسید.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Junior Member

يكي به من كمك كنه اخر من اقدام كنم براي ليسانس يا خير ؟ دانشگاه ازادو اصلأ قبول نميكنن ؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiyana23 نمایش پست ها
    يكي به من كمك كنه اخر من اقدام كنم براي ليسانس يا خير ؟ دانشگاه ازادو اصلأ قبول نميكنن ؟
    جواب هایی مه دادن بهتون خیلی واضح هست
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Member
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_shafiee نمایش پست ها
    بله ادرس درسته دقیقا همینو بنویسید.
    ممنونم میشه به باقی سوالاتم پاسخ بدید؟

Junior Member

سلام.
    من کارشناسی نرم افزار از دانشگاه آزاد دارم با معدل 14.5
    چند تا سوال داشتم.
    1. با این معدل میتونم برای لیسانس مجدد IT (یا همین Computer Science) از دانشگاه TUWien که دانشگاه سطح بالایی تو این رشته است، پذیرش بگیرم؟ منظورم به خاطر معدلمه.
    2. من لیسانسم نرم افزار بوده. IT رو بهم پذیرش میدن دیگه؟ چون با Computer Science خیلی به هم نزدیک اند. یا اینکه تو این مورد هم سخت گیری میکنن؟
    3. وضعیت این رشته تو دانشگاه وین چطوره؟ میدونم دانشگاه وین بالاترین رنک رو بین دانشگاه های اتریش داره، ولی تو رشته های فنی مهندسی TUWien اوله. میخوام ببینم خود دانشگاه وین تو این رشته سطحش چطوره؟ یه سرچی زدم، چیزی دستگیرم نشد. گفتم اینجا هم بپرسم.

ممنون.

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Babk نمایش پست ها
    سلام.
    من کارشناسی نرم افزار از دانشگاه آزاد دارم با معدل 14.5
    چند تا سوال داشتم.
    1. با این معدل میتونم برای لیسانس مجدد IT (یا همین Computer Science) از دانشگاه TUWien که دانشگاه سطح بالایی تو این رشته است، پذیرش بگیرم؟ منظورم به خاطر معدلمه.
    2. من لیسانسم نرم افزار بوده. IT رو بهم پذیرش میدن دیگه؟ چون با Computer Science خیلی به هم نزدیک اند. یا اینکه تو این مورد هم سخت گیری میکنن؟
    3. وضعیت این رشته تو دانشگاه وین چطوره؟ میدونم دانشگاه وین بالاترین رنک رو بین دانشگاه های اتریش داره، ولی تو رشته های فنی مهندسی TUWien اوله. میخوام ببینم خود دانشگاه وین تو این رشته سطحش چطوره؟ یه سرچی زدم، چیزی دستگیرم نشد. گفتم اینجا هم بپرسم.

ممنون.
    1- بارها و بارها تکرار شده که معدل تاثیری در پدیرش نداره
    2- این رو من و شما تشخیص نمیدیم. رییس دپارتمان رشته مورد نظرتون با توجه به واحدهایی که پاس کردید این تصمیمو میگیره . اگر تعداد واحدهای پیش نیاز از یک حدی بیشتر شه ، هرچند هر دو رشته به هم نزدیک باشه ، پذیرش ریجکت میشه
    3- رنکینگ تو ایرانه که اینقد حیاتیه . میتونید سری به سایت ها بزنید و چک کنید . اما کلا tu wien دانشگاه خوبیه
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)