نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: فوق یا دکترا (راهنمایی لطفاً)

پیش فرض فوق یا دکترا (راهنمایی لطفاً)

سلام دوستان
    من فوق لیسانس اقتصاد با معدل 17.09هستم معدل لیسانسم هم 17.94 بوده. IELTS 7 شدم. (دو تاهم مقاله داخلی دارم که زیاد مهم نیستند) بهمن هم GRE دارم. تا به حال قصد داشتم برای phd کانادا یا آمریکا اقدام کنم ولی یکی از اساتیدم بهم گفت که برای دکترا شانسم کمه بهتره که برای فوق اقدام کنم چون در اینصورت بعدش راحتتر برای دکترا admission می دن. نظر شما چیه؟ معمولا برای MA هم ّFund میدن؟ اگر برای MA اقدام کنم باید بگم که خودم مدرک فوق دارم؟ این منفی تلقی نمی شه؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : فوق یا دکترا (راهنمایی لطفاً)

براي فوق دانشكده هاي bussiness خيلي كمتر Fund مي دن . درسته كه پذيرش دكتراي مديريت آسون نيست ولي اقدام براي فوق هم گرفتاريهاي خودش رو داره. معمولا اگه توي دانشكده هاي مديريتي براي دكترا پذيرش بگيريد fund كامل داريد.
    يه موضوعي كه بد نيست بهش دقت كنيد اينه كه معمولا اين دانشكده هاي gre يا gmat بالاي 85% مي خوان كه براي ما Gre بالاي 85% شدن توي قسمت verbal تقريبا غير ممكنه ولي توي Gmat اينطور نيست و با خوندن و تمرين مي شه نمره هاي بالايي گرفت

ممنون از جوابتون
    اما من برای رشته اقتصاد می خوام اقدام کنم نه مدیریت. ظاهراً برای مدیریت GMAT لازمه اما برای اقتصاد GRE می خوان. دوستان دیگه نظری ندارن؟

پ.ن. بمیرم برای اقتصاد که اینقدر مهجوره :'(

ApplyAbroad Champion

متوجه شدم كه شما اقتصاد هستيد ... اون دانشگاههايي كه من ديده بودم براي اقتصاد هر دو رو قبول مي كردند !

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

برعکس رشته های مدیریت که GMAT رو prefered زدن و GRE رو acceptable دانشکده های اقتصاد GRE رو بیشتر قبول دارن ... من که یه چند باری رفتن توی دانشکده اقتصاد اینطوری دیدم ...

البته همونطوری که اردیبهشت ( آزاد سابق ) گفت نمره بالا اووردن توی GMAT راحتتره ... GRE به مراتب مصیبت تره !!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)