صفحه 11 از 21 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 207

موضوع: تجربیات اولین ورود ( لندینگ)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تجربیات اولین ورود ( لندینگ)

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    وجه نقد زیر ده هزار دلار مشکلی ندارد
    ادرس هم مهم نیست هر چی نوشتی، موقت کانادا بنویسید
    طلا هم فقط عکس ، البته وقتی من امدم عکس هم ازم نگرفتن
    بالای ده هزار تا (حتی خیلی بالاتر) هم هیچ مشکلی نداره، فقط باید در فرم و به افسر اظهار کنید. حالا اینکه چطور رقم های خیلی زیاد نقد را چطور از ایران خارج می کنند بحث دیگری است چون برخلاف قانونه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member mnaeem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    بالای ده هزار تا (حتی خیلی بالاتر) هم هیچ مشکلی نداره، فقط باید در فرم و به افسر اظهار کنید. حالا اینکه چطور رقم های خیلی زیاد نقد را چطور از ایران خارج می کنند بحث دیگری است چون برخلاف قانونه.
    این سوال من هم هست.
    1- در مورد خروج ارز از ایران من و همسرم با یه بچه 2 ساله 10 هزار تا میتونیم خارج کنیم یا 15 هزار تا؟
    2- بقیه پول رو پس چطوری انتقال بدیم؟ اگر بعد از رسیدن از خونواده بخواییم که برامون توسط صرافی بفرستند، آیا بهش مالیات تعلق میگیره؟ و اگر میگیره چقدر هست؟ اصلا کسایی که میرن عموما چیکار میکنن برای بردن ارز؟

Junior Member mnaeem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    اکثرا قبول میکنند و کارتهای بانکی عضو شتاب را میکشید و معادل آن دلار کانادا تحویل میدهند. فقط نرخ دلار را حدودا نرخ حواله باید بگیرید که از نرخ تبدیل اسکناس ارزی در ایران بالاتر است.
    آیا صرافی به حساب واریز میکنه یا اسکناس میده؟ آیا مالیات بهش تعلق میگیره؟ آیا محدودیتی از لحاظ مبلغ داره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mnaeem نمایش پست ها
    این سوال من هم هست.
    1- در مورد خروج ارز از ایران من و همسرم با یه بچه 2 ساله 10 هزار تا میتونیم خارج کنیم یا 15 هزار تا؟
    2- بقیه پول رو پس چطوری انتقال بدیم؟ اگر بعد از رسیدن از خونواده بخواییم که برامون توسط صرافی بفرستند، آیا بهش مالیات تعلق میگیره؟ و اگر میگیره چقدر هست؟ اصلا کسایی که میرن عموما چیکار میکنن برای بردن ارز؟
    نفری 5 هزار تا مجازه. البته اینم بگم واقعا بررسی دقیقی انجام نمیشه. اگر مثلا بیست هزار دلار پول را یکجا در جیب شلوار (!) نگذارید معمولا کسی با شما کاری نداره ولی بهرحال ریسکه.
    مالیات نداره. از طریق صرافی انتقال می دید به حساب تون در اینجا یا اینکه نقد دریافت می کنید. اینجا (تورنتو) اکثر صرافی ها دستگاه های کارت خوان شتاب هم دارن. کارت شتاب ایران را می کشید به نرخ حواله ای دلار نقد تحویل می گیرید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Hero

با سلام خدمت دوستان
    می خواستم بپرسم که ایا در موقع لندینگ سی اس کیو تمدید شده یا کلا سی اس کیو باید همراهمون باشه؟
    پیشاپیش از پاسختون ممنونم

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    می خواستم بپرسم که ایا در موقع لندینگ سی اس کیو تمدید شده یا کلا سی اس کیو باید همراهمون باشه؟
    سی اس کیو همراهتون باشه ، تو کبک اگر بخواهید زندگی کنید همیشه لازم میشه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    سی اس کیو همراهتون باشه ، تو کبک اگر بخواهید زندگی کنید همیشه لازم میشه
    از پاسختون ممنونم دوست عزیز . ایا توی فرودگاه هم موقع لندینگ افسرها سی اس کیو رو از ما می خوان ؟ سی اس کیو ما دست وکیلمون در تورنتو هست . ایا موقع لندینگ هم لازم می شه یا بعدا می تونیم برای کاربردهای بعدیش منظورم بعد از لندینگ ازش بگیریم . می خوام بدونم که اگر موقع لندینگ نیاز می شه تا ازش بخواهیم برامون پست کنه و اگر لازم نمی شه بعدا توی کانادا ازش بگیریم . همچنین ممنون می شم کاربردهاش رو برای زندگی در کبک بگید .

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    از پاسختون ممنونم دوست عزیز . ایا توی فرودگاه هم موقع لندینگ افسرها سی اس کیو رو از ما می خوان ؟ سی اس کیو ما دست وکیلمون در تورنتو هست . ایا موقع لندینگ هم لازم می شه یا بعدا می تونیم برای کاربردهای بعدیش منظورم بعد از لندینگ ازش بگیریم . می خوام بدونم که اگر موقع لندینگ نیاز می شه تا ازش بخواهیم برامون پست کنه و اگر لازم نمی شه بعدا توی کانادا ازش بگیریم . همچنین ممنون می شم کاربردهاش رو برای زندگی در کبک بگید .
    موقع لند لازم نمیبشه ،
    ولی برگه لند حتما همراهتون باشه

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام برم اتاوا تا ۲ هفته دیگه با هواپیمایی لوفتانزا.
    چون اول وارد تورنتو میشم و بعد از ۲ ساعت پرواز بعدی به سمت اتاواست با هواپیمایی کانادا ایر. ایا study permit و کارهای لند رو باید تو تورنتو انجام بدم؟ و اینکه ۲ ساعت کافیه؟ اگه بخوام پرواز اخرم به اتاوا رو تغییر بدم چیکار باید بکنم؟

ApplyAbroad Hero

با سلام خدمت دوستان
    اینطور که من متوجه شدم موقع لندینگ برای اقامت دایم به جز پاسپورت باید لندینگ پیپر یا COPR ، ادرس برای دریافت پی ار ،فرم B4 و B4a پر شده و فرم دیکلریشن که در هواپیما بهمون می دن رو همراه داشته باشیم . ایا به جز این موارد چیز دیگه ای هم باید همراهمون باشه؟ عکس چی ؟ ایا عکس هم برای pr یا غیره باید ارایه بدیم؟ اگر نیاز هست ابعادش باید چقدر باشه؟
    پیشاپیش از پاسخ شما دوستان عزیز ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)