صفحه 12 از 21 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 207

موضوع: تجربیات اولین ورود ( لندینگ)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

پیش فرض پاسخ : تجربیات اولین ورود ( لندینگ)

[QUOTE=sunrise84;2196601]با سلام خدمت دوستان
    اینطور که من متوجه شدم موقع لندینگ برای اقامت دایم به جز پاسپورت باید لندینگ پیپر یا COPR ، ادرس برای دریافت پی ار ،فرم B4 و B4a پر شده و فرم دیکلریشن که در هواپیما بهمون می دن رو همراه داشته باشیم . ایا به جز این موارد چیز دیگه ای هم باید همراهمون باشه؟ عکس چی ؟ ایا عکس هم برای pr یا غیره باید ارایه بدیم؟ اگر نیاز هست ابعادش باید چقدر باشه؟
    پیشاپیش از پاسخ شما دوستان عزیز ممنونم[/QUOTE
    عكس از لوازم قيمتي(طلا،فرش،...).بهتره پرينت شده باشه.هر ٤عكس در يك صفحه آ٤. عكس براي كارت پي آر را شما قبلاً ارايه داديد و ديگه در فرودگاه نيازي نيست،مگر اينكه شما بخواهيد عكستان را عوض كنيد.موفق باشيد

در مورد عکس البته قبلاً هم صحبتش شد، بنظر می رسه با تغییر سایز عکس در کارت های PR جدید ، عکس های قبلی قابل استفاده نیستند.

Member
    رشته و دانشگاه
    electronics engineering

سلام
    نمیدونم سوالمو جای درستی مطرح میکنم یا نه ولی فکر کردم اینجا مطرح کنم بهتره اگه نامرتبط هست لطفا انتقال بدید.
    من میخوام برای روزهای اولم تا فروشگاها رو یا بگیرم مقداری جنس بیارم لطفا بفرمایید کدومشون ممنوع هست؟
    رب گوجه فرنگی- سیب زمینی 2 تا کوچیک- پیاز سزخ کرده- نان لواش- مربا- کنسرو ماهی-عسل-برنج- ابلیمو- ماکارانی

مرسی

ApplyAbroad Superstar

[QUOTE=mahtab00;2199740]سلام
    نمیدونم سوالمو جای درستی مطرح میکنم یا نه ولی فکر کردم اینجا مطرح کنم بهتره اگه نامرتبط هست لطفا انتقال بدید.
    من میخوام برای روزهای اولم تا فروشگاها رو یا بگیرم مقداری جنس بیارم لطفا بفرمایید کدومشون ممنوع هست؟
    رب گوجه فرنگی- سیب زمینی 2 تا کوچیک- پیاز سزخ کرده- نان لواش- مربا- کنسرو ماهی-عسل-برنج- ابلیمو- ماکارانی

توضیحات کامل اینجا هست. اما بطور کلی میوه و سبزیجات تازه محدودیت داره. یعنی اون سیب زمینی که نوشتید به احتمال زیاد ممنوعه. باقی چیزها در بسته بندی تجاری مشکلی ندارند.

http://www.inspection.gc.ca/food/inf...89648516990#a2
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام
    خانواده من به زودی در مونترآل لند میکنن (فایل سرمایه گذاری کبک)
    من فرزند وابسته هسم و الآن به عنوان دانشجو در واترلو کانادا هسم
    من جدا و بعد از خانواده لند میکنم
    من چجور و از کدوم مرز میتونم لند کنم؟
    آیا کسی تجربه مشابه داره؟
    آیآ من میتونم از مرز نیاگرا در استان انتاریو لند کنم یا از طریق آفیس لند کنم؟

Senior Member mehran23 آواتار ها

دوست عزیز خیلی زود فروشگاهها رو یاد میگیرید. مواد غذایی ایران مملو از سموم شیمیایی و کود هست. و این موادی کعه فرمودید به وفور و ارزانی و با سلامت بسیار بیشتر در همه جای کاناد موجود. خودتون رو زحمت ندید و بار خودتون رو الکی سنگین نکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab00 نمایش پست ها
    سلام

مرسی

سلام دوستان ببخشید من 3 تا سوال دارم ممنون میشم کسی پاسخ بده
    1- این فرم دیکلریشن که تو فرودگاه میدن بهمون پر کنیم چی هست؟ ایا این فرم با فرم (aplication for permamnent resident card (imm 5444 فرق داره؟
    2- آیا برای دریافت pr باید فرم بالا رو یعنی (aplication for permamnent resident card (imm 5444 پر کنیم براشون؟
    3- نفری 10 هزار دلار میشه برد به کانادا یا 5 هزار تا؟

ممنونم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط vakilzadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید من 3 تا سوال دارم ممنون میشم کسی پاسخ بده
    1- این فرم دیکلریشن که تو فرودگاه میدن بهمون پر کنیم چی هست؟ ایا این فرم با فرم (aplication for permamnent resident card (imm 5444 فرق داره؟
    2- آیا برای دریافت pr باید فرم بالا رو یعنی (aplication for permamnent resident card (imm 5444 پر کنیم براشون؟
    3- نفری 10 هزار دلار میشه برد به کانادا یا 5 هزار تا؟

ممنونم
    فرم اظهارنامه گمرکی چیز دیگری است. در هواپیما قبل از فرود به شما خواهند داد تا تکمیل کنید. فرمش اینه http://www.cbsa-asfc.gc.ca/publicati...s/e311-eng.pdf
    وقتی به بخش مهاجرت در فرودگاه می روید فرم imm 5444 را افسر مهاجرت به شما خواهد داد که پر کنید.
    کانادا محدودیتی نداره که چقدر پول وارد می کنیدف فقط اگر بالای 10 هزار دلار همراه دارید باید اظهار کنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    فرم اظهارنامه گمرکی چیز دیگری است. در هواپیما قبل از فرود به شما خواهند داد تا تکمیل کنید. فرمش اینه http://www.cbsa-asfc.gc.ca/publicati...s/e311-eng.pdf
    وقتی به بخش مهاجرت در فرودگاه می روید فرم imm 5444 را افسر مهاجرت به شما خواهد داد که پر کنید.
    کانادا محدودیتی نداره که چقدر پول وارد می کنیدف فقط اگر بالای 10 هزار دلار همراه دارید باید اظهار کنید.
    خیلی ممنونم دوست عزیز. ببخشید شما فرم پر شده دیکلریشن کارد و دارین؟ میخواستم ببینم چطوری باید پر کرد؟ اگر ندارین شما قسمت ادرس را ادرس ایران مینویسید؟ و هدف سفر هم شخصی اعلام میکنید؟

here is some interesting news... Vancouver's airport ranked No. 1 in North America for 7th year

https://www.biv.com/article/2016/3/s...l-airport-nort

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)