صفحه 14 از 21 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 207

موضوع: تجربیات اولین ورود ( لندینگ)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تجربیات اولین ورود ( لندینگ)

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    ممنون جواب مدييد
    عذر خواهى مى كنم سوال ديگه
    منظرتون بعدا بع مامور گمرك چيه ! يعنى افسر پاسپورت فرمو تحويل نمى گيره
    سوال ديگه ! فرم B4 و B4a كجا بايد تحويل داد
    نه لزوما. اگه زده باشید که مواد غذایی و پول بالای 10 هزار دلار همراه دارید فرم را بهتون می ده که به افسر گمرک بدید. در هر صورت بعد از پاسپورت کنترل، اگر برای لندینگ بیایید شما را می فرستن قسمت مهاجرت بعد از اونجا مرحله آخر گمرک را رد می کنید و ممکنه بارهای شما را باز بکنند. فرم b4 و b4a را به مامور گمرک خواهید داد.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

اقا عرض ادب و احترام
    من به عنوان سفر توریستی دارم میام مونترال و 1 ماه دیگه برمیگردم با این شرایط فقط باید یک declaration card از مهماندار هواپبما تحویل بگیرم همین ؟ فرم دیگه ای که نمیخواد برای توریست ها ؟
    مرسی از جواب دوستان

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Ario_Barzan نمایش پست ها
    اقا عرض ادب و احترام
    من به عنوان سفر توریستی دارم میام مونترال و 1 ماه دیگه برمیگردم با این شرایط فقط باید یک declaration card از مهماندار هواپبما تحویل بگیرم همین ؟ فرم دیگه ای که نمیخواد برای توریست ها ؟
    مرسی از جواب دوستان
    بله درسته. همان کارت کفایت می کنه.

Junior Member

سلام دوستان
    ما دفعه اول موقع لند کردن فرم B4 رو بهمون ندادن که پر کنیم، این بار موقع ورود به کانادا و فریت بار می تونیم فرم B4 رو پر کنیم یا باید مالیات بدیم؟ ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rabi14 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ما دفعه اول موقع لند کردن فرم B4 رو بهمون ندادن که پر کنیم، این بار موقع ورود به کانادا و فریت بار می تونیم فرم B4 رو پر کنیم یا باید مالیات بدیم؟ ممنون
    فرم بی 4 را اونها نمیدن. خودتون باید از قبل تنظیم کنید. قاعدتا دیگه قبول نمی کنن ولی بهرحال یکی تنظیم کنید و بگید تابحال چیزی نیاوردید و از ماجرای این فرم بی خبر بودید.

Junior Member

دوستان سلام
    یه سوال داشتم
    من آخر هفته عازم کلگری هستم و ویزای مهاجرتی Skill Worker رو دریافت کردم، موقعی که داشتم برای تهیه بلیط اقدام میکردم
    به این عبارت برخورد کردم "
    Electronic Travel Authorization (eTA)"
    دوستان میتونن راهنماییم کنند که این دقیقا چیه و من که برای بار اول هست که می خوام وارد کانادا بشم آیا نیاز هست که آنرا پر کنم یا خیر
    در سایت نوشته شده که افرادی که کارت PR دارند نیازی نیست این مدرک را پر کنند و من که هنوز کارت PR برام صادر نشده آیا بایستی eTA را پر کنم؟

ممنون میشم راهنماییم کنین

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط m.zabihi نمایش پست ها
    دوستان سلام
    یه سوال داشتم
    من آخر هفته عازم کلگری هستم و ویزای مهاجرتی Skill Worker رو دریافت کردم، موقعی که داشتم برای تهیه بلیط اقدام میکردم
    به این عبارت برخورد کردم "
    Electronic Travel Authorization (eTA)"
    دوستان میتونن راهنماییم کنند که این دقیقا چیه و من که برای بار اول هست که می خوام وارد کانادا بشم آیا نیاز هست که آنرا پر کنم یا خیر
    در سایت نوشته شده که افرادی که کارت PR دارند نیازی نیست این مدرک را پر کنند و من که هنوز کارت PR برام صادر نشده آیا بایستی eTA را پر کنم؟

ممنون میشم راهنماییم کنین

کسانی که هرگونه ویزای معتبر کانادا دارند، نیازی به ETA ندارن. ثانیا این eTA فقط برای شهروندان بعضی از کشورهاست و الباقی ( مثل ایرانیها) باید ویزا بگیرن.
    PR : NOV 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

سلام دوستان، من اواخر سپتامبر برای اولین بار در مونترال لندینگ می کنم، اگه مقدار پول بالای 10 هزار تا باشه مثلا 15 هزار تا و مقدار بیشتر آن به دلار آمریکا باشه، مشکلی پیش نمی یاد و اینکه باید جایی در فرمها اظهار کنیم که پول غیر از دلار کانادا داریم؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط najafi1977 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من اواخر سپتامبر برای اولین بار در مونترال لندینگ می کنم، اگه مقدار پول بالای 10 هزار تا باشه مثلا 15 هزار تا و مقدار بیشتر آن به دلار آمریکا باشه، مشکلی پیش نمی یاد و اینکه باید جایی در فرمها اظهار کنیم که پول غیر از دلار کانادا داریم؟
    ممنون
    مشکلی نیست. در فرم اظهارنامه گمرکی سوالی هست به این مضمون که آیا بیش از ده هزار دلار نقد همراه دارید یا خیر که با آن پاسخ مثبت می دید. بعد افسر گمرک مبلغ پول شما را سوال و ثبت می کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

سلام دوستان، ببخشید توی فرم BSF186 که مربوط به وسایلی که به همراه داریم، قسمت importer name , importer address باید اسم و آدرس خودمون را بنویسیم؟ و اینکه توی قسمت وسایلی که باید بنویسیم، فقط 8 تا آیتم داره، اگه بخوایم بیشتر از 8 آیتم بنویسیم باید چی کار کنیم؟ آیا باید گوشی موبایل را هم ذکر کنیم؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)