صفحه 15 از 21 نخستنخست ... 56789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 207

موضوع: تجربیات اولین ورود ( لندینگ)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات اولین ورود ( لندینگ)

سلام دوستان
    شب بخیر، من شروع ترمم 1 سپتامبره اگر خود 1 سپتامبر بعدازظهر برسم کانادا بهم گیر میدن تو فرودگاه؟

سلام دوستان
    در موقع اولین ورودمون به کانادا به عنوان اقامت دایم، اگه حداقل پول برای دو نفر که 14000 دلاره رو نشون ندم باید پرینت موجودی بانک ایران رو نشون بدم؟ اصلا در این مورد سوال میکنن؟ ما فقط دو هفته کانادا میمونیم و فقط 3000 میخواهیم پول نقد ببریم. در ضمن کارت شتاب هم همراهمونه.
    خیلی ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط mafa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در موقع اولین ورودمون به کانادا به عنوان اقامت دایم، اگه حداقل پول برای دو نفر که 14000 دلاره رو نشون ندم باید پرینت موجودی بانک ایران رو نشون بدم؟ اصلا در این مورد سوال میکنن؟ ما فقط دو هفته کانادا میمونیم و فقط 3000 میخواهیم پول نقد ببریم. در ضمن کارت شتاب هم همراهمونه.
    خیلی ممنون
    ما پرینت بانکی همراهمون بود، ولی پول نبود. ولی هیچ کدومش رو نخواستند چون فهمیدند که دو هفته ای بر میگردیم. به نظرم پرینت رو ببرید. ضرر نداره.
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند

دوستان سلام من و شوهرم گرین کارت آمریکا رو داریم و میخواهیم برای دوهفته بیایم از لس آنجلس به ونکوور، میخواستم بپرسم این فرم eta رو ما باید پر کنیم یا نه؟ چون تو سایتش نوشته از۲۹ سپتامبر به بعد باید پر بشه ما اول سپتامبر میریم ونکوور ، و چه مدارکی تو فرودگاه باید همراهمون باشه ما بیمه blue cross هم هستیم این بیمه کافیه؟ ممنون از پاسختون

سلام دوستان
    این فرم اضهار نامه که راجب وسایلی که باهامون هست باید بنویبسیم برای ویزا دانشجویی هم هست؟ قیمت وسایل چه چقدر باید بزنیم که مالیات نحوریم؟ اگر میشه راهنمایی بفرمایید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Behjatlagha نمایش پست ها
    دوستان سلام من و شوهرم گرین کارت آمریکا رو داریم و میخواهیم برای دوهفته بیایم از لس آنجلس به ونکوور، میخواستم بپرسم این فرم eta رو ما باید پر کنیم یا نه؟ چون تو سایتش نوشته از۲۹ سپتامبر به بعد باید پر بشه ما اول سپتامبر میریم ونکوور ، و چه مدارکی تو فرودگاه باید همراهمون باشه ما بیمه blue cross هم هستیم این بیمه کافیه؟ ممنون از پاسختون
    بگیرید ضرر نمی کنید خرجش نفری 7 دلاره و آنلاین در چند دقیقه انجام میشه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام من تا 12 روز دیگه لند میکنم هیچگونه تجربه ی هم ندارم دوستان نکته ی تجربه ی هست بگید ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ای هلث (مدیکال انفورماتیک) در دانشگاه مک مستر

نقل قول نوشته اصلی توسط ave_maria نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شب بخیر، من شروع ترمم 1 سپتامبره اگر خود 1 سپتامبر بعدازظهر برسم کانادا بهم گیر میدن تو فرودگاه؟
    خیر، دوست جون! گیر برای چی بدن؟ گیر دادن مال ایران هست! اما شما آیا مکان اقامتتون مهیا هست که دارید اینقدر دیر می آیید؟ تقریبا از نیمه های آگوست همه ی ورودی های جدید اومدن دانشگاه و مستقر شدن و خونه پیدا کردن در سپتامبر خیلی سخت هست، خیلی سخت!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ای هلث (مدیکال انفورماتیک) در دانشگاه مک مستر

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این فرم اضهار نامه که راجب وسایلی که باهامون هست باید بنویبسیم برای ویزا دانشجویی هم هست؟ قیمت وسایل چه چقدر باید بزنیم که مالیات نحوریم؟ اگر میشه راهنمایی بفرمایید
    دوست عزیز!
    اول اینکه "اظهار نامه" و نه اون کلمه ای که شما نوشتید! و بعد هم "راجع به" زبان مادریمون رو فرودسی از چنگ اعراب نجات داد، ما هم زحمت بکشیم درست حفظش کنیم.
    بعد هم بله، این فرم برای همه هست حتی خود کاناداییها. قیمت وسایل رو فکر کنم باید زیر 700-800 بزنید. اما دقت کنید اگر انگشتر گرانبها یا جواهرات خاصی هم همراهتون هست (و اگر قبلا کانادا بودید)، نگید تازه خریدید! تازه ازدواج کردید و بهتون هدیه دادند! چون باید مالیات اون رو هم بپردازید! بفرمایید که از خیلی سال قبل داشتید اون رو!

سلام من تا 7 روز دیگه لند میکنم هیچگونه تجربه ی هم ندارم دوستان نکته ی تجربه ی هست بگید ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)