صفحه 16 از 21 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 207

موضوع: تجربیات اولین ورود ( لندینگ)

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : تجربیات اولین ورود ( لندینگ)

نقل قول نوشته اصلی توسط Success2016 نمایش پست ها
    سلام من تا 7 روز دیگه لند میکنم هیچگونه تجربه ی هم ندارم دوستان نکته ی تجربه ی هست بگید ممنون
    خیالت تخت هیچ خبری نمیشه !
    همه چیز خوب پیش میره....

مطمئنا یه جایی رو موقت اجاره کردین یا منزل دوستان بستگان میرین ، تنها دغدغه مسکن برای چند روز اول هست. مابقیش خیلی خوب پیش میره.
    یه نشونی ای چیزی همراهتون باشه که تو فرودگاه به آفیسر بدین تا PR رو به اون آدرس براتون بفرستن حتما کد پستی رو هم بگیرین.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

سلام دوستان. من استادی پرمیت دارم و بار دومی هست که وارد کانادا میشم. آیا غیر از فرمی که توی هواپیما میدن، باید فرم دیگه ای رو هم پر کنم؟ وسایل همراهم را باید بنویسم؟
    سوال دیگه هم اینکه افسر چه چیزی رو چک میکنه؟ استادی پرمیت و پاسپورت رو فقط؟
    ممنون

Member sahar964 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام دوستان
    پدر و مادر يكي از دوستانم تا چند روز ديگه عازم كانادا هستند ولي خوب زبان انگليسي شون خوب نيست و از اين بابت خيلي استرس دارن و سنشون هم بالاست، تجربه اي داريد از سوالاتي كه توي فرودگاه ممكنه ازشون توسط افسر پرسيده بشه؟
    ممنون از همگي
    ارسال مدارک: 1/05/2010 دریافت مدارک: 03/05/2010 صدور فایل نامبر:13/06/2010
    تاریخ مصاحبه :10/02/2011 صدور فایل نامبر فدرال :13/02/2011 مدیکال:
    ده ماه گذشت....

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar964 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پدر و مادر يكي از دوستانم تا چند روز ديگه عازم كانادا هستند ولي خوب زبان انگليسي شون خوب نيست و از اين بابت خيلي استرس دارن و سنشون هم بالاست، تجربه اي داريد از سوالاتي كه توي فرودگاه ممكنه ازشون توسط افسر پرسيده بشه؟
    ممنون از همگي
    مسافری که سنش بالا باشه و انگلیسی بلد نباشه سوال ازش نمی پرسن. اگه خیلی واجب باشه هم مترجم میارن... به ویژه فرودگاه های اصلی انقدر بزرگ اند که برای هر زبون حداقل یک افسر پلیس مرزی که زبون مادریش باشه پیدا میشه بهشون بگید خیالشون راحت باشه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام به همگی
    من اولین باره که دارم به کانادا سفر میکنم یکی از دوستان مقیم کانادا ازم خواسته براش از ایران کمی بذر سبزی خوردن ببرم نمیدونم آیا بردن یک بسته بذر مجازه ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva9314 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من اولین باره که دارم به کانادا سفر میکنم یکی از دوستان مقیم کانادا ازم خواسته براش از ایران کمی بذر سبزی خوردن ببرم نمیدونم آیا بردن یک بسته بذر مجازه ؟
    هر نوع بذر ممنوعه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام دوستان اگه کسی در این مورد تجربه داره راهنمایی کنه ممنون میشم
    یه سوال برای کسی که با ویزای دانشجویی میاد پر کردن فرم B4a لازمه برای آوردن وسایل دیگه یا این فقط برای مهاجرا صدق میکنه؟
    خودشم فرم B4a و فرم B4 که وسایلای همراهمونو، به افسر گمرک باید بدیم یا به همون افسری که استادی پرمیت میده؟ یعنی منظورم اینه که اونجا گیر ندن که دانشجویی بعدا وسایل دیگه میخوای چیکار بیاری مث فرش کوچولو و ...؟ چون من یه مقدار از وسایلامو بعدا میخوام بیارم خواستم مطمئن شم که ممکنه واسه دانشجو ها این مورد

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shabi21 نمایش پست ها
    سلام دوستان اگه کسی در این مورد تجربه داره راهنمایی کنه ممنون میشم
    یه سوال برای کسی که با ویزای دانشجویی میاد پر کردن فرم B4a لازمه برای آوردن وسایل دیگه یا این فقط برای مهاجرا صدق میکنه؟
    خودشم فرم B4a و فرم B4 که وسایلای همراهمونو، به افسر گمرک باید بدیم یا به همون افسری که استادی پرمیت میده؟ یعنی منظورم اینه که اونجا گیر ندن که دانشجویی بعدا وسایل دیگه میخوای چیکار بیاری مث فرش کوچولو و ...؟ چون من یه مقدار از وسایلامو بعدا میخوام بیارم خواستم مطمئن شم که ممکنه واسه دانشجو ها این مورد
    اون فرمها و لیست وسایل مربوط به مهاجرهاست.

سلام دوستان
    یکی از دوستان صمیمی قرار هست به همراه خانواده با ویزای توریستی که دارن به کانادا سفر کنند و تا قبل پایان 6 ماه از کانادا خارج شوند . تصمیم دارند تا آخرین روز که اجازه دارند در کانادا توریستی بمانند .
    در فرودگاه اولین ورود چه اتفاقاتی در انتظارشون هست ؟
    آیا تمامی توریستها توسط افسران چک میشوند ؟ یا بعضی ها ؟ شنیدم در اولین ورود تمامی توریستها چک میشوند و افسر بنا به دید خودش مدت حضور را تعیین میکنه؟ پس رزرو هتل که گرفته چی میشه یا بلیط برگشت که چند ماه دیگه تاریخ اون هست پولش رو داده و قطعی هست؟
    چه فرمهایی رو به توریستها میدن پر کنند؟ این درسته هر خانواده تا سقف 10000 دلار میتونه ببره؟ یا نفری؟ حالا اگر بیشتر بردن و اعلام کردن که بیشتر داریم چی میشه؟ رو راست باشه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sharp2660 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از دوستان صمیمی قرار هست به همراه خانواده با ویزای توریستی که دارن به کانادا سفر کنند و تا قبل پایان 6 ماه از کانادا خارج شوند . تصمیم دارند تا آخرین روز که اجازه دارند در کانادا توریستی بمانند .
    در فرودگاه اولین ورود چه اتفاقاتی در انتظارشون هست ؟
    آیا تمامی توریستها توسط افسران چک میشوند ؟ یا بعضی ها ؟ شنیدم در اولین ورود تمامی توریستها چک میشوند و افسر بنا به دید خودش مدت حضور را تعیین میکنه؟ پس رزرو هتل که گرفته چی میشه یا بلیط برگشت که چند ماه دیگه تاریخ اون هست پولش رو داده و قطعی هست؟
    چه فرمهایی رو به توریستها میدن پر کنند؟ این درسته هر خانواده تا سقف 10000 دلار میتونه ببره؟ یا نفری؟ حالا اگر بیشتر بردن و اعلام کردن که بیشتر داریم چی میشه؟ رو راست باشه
    اگر خودشون مشکلی نداشته باشن اتفاق خاصی در انتظارشون نخواهد بود. همه چه توریست و چه غیر توریست باید کنترل پلیس را بگذرانند حالا برخی را به بازدید اضافی گمرک می فرستن بعضی را خیر. بله ظاهرا افسر در مورد مدت اقامت تصمیم می گیره ولی تابحال نشنیدم کمتر از 6 ماه بدهند. رزرو هتل و بلیت هواپیما همه قابل تعویض هستند و شما با مسئولیت خودتون می گیرید به کسی ارتباطی نداره. هر گروهی که با هم یک فرم اظهارنامه پر می کنید - یک خانوار - ده هزار دلار بدون اظهار می تونه همراه ببره. بیشتر بردید فقط اعلام کنید کاری ندارن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)