صفحه 19 از 21 نخستنخست ... 9101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 207

موضوع: تجربیات اولین ورود ( لندینگ)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات اولین ورود ( لندینگ)

سلام دوستان
    چند تا سوال برام پیش اومده که نمیدونم دارم تو فوروم درستی میپرسم یا نه؟
    1- ویزای توریستی من و همسرم اواخر اسفند 96 اومده و احتمال زیاد میخایم اواخر سال 97 بریم.
    2- همسرم ممکنه چند ماه زودتر بره بعدش من برم.
    3- بلیط رفت میشه گرفت یا حتما باید رفت و برگشت باشه.
    موارد بالا رو لطفا اگر اطلاعی دارید راهنمایی بفرمایید که میشه انجام داد یا خیر
    با تشکر فراوان

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط perovskia نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند تا سوال برام پیش اومده که نمیدونم دارم تو فوروم درستی میپرسم یا نه؟
    1- ویزای توریستی من و همسرم اواخر اسفند 96 اومده و احتمال زیاد میخایم اواخر سال 97 بریم.
    2- همسرم ممکنه چند ماه زودتر بره بعدش من برم.
    3- بلیط رفت میشه گرفت یا حتما باید رفت و برگشت باشه.
    موارد بالا رو لطفا اگر اطلاعی دارید راهنمایی بفرمایید که میشه انجام داد یا خیر
    با تشکر فراوان
    1. تا هر وقت که از تاریخ انقضای ویزا نگذشته باشه و گذرنامه حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشه میتونید برید.
    2. اهمیتی نداره. هر طور دوست داشتید سفر میکنید. در نهایت از زمان ورود به کانادا حداکثر 6 ماه میتونید بمونید.
    3. بلیت یکطرفه با ویزای توریستی کسی به شما نخواهد فروخت. باید رفت و برگشت بگیرید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط Cinderella5577 نمایش پست ها
    سلام دوستان من براي بار اول ميخوام لند كنم با توجه به كارهاي مهاجرتي دو ساعت تا پرواز بديم به وينيپگ است اين زمان كافي يا نه لطفا اگر اطلاع دارين بفرماييد تا تغيير بيليط بدم
    اگر از فرودگاه پیرسون تورنتو تشریف میبرین وینیپگ، ممکنه که خیلی شلوغ باشه اونجا. حتی اگه فرض کنیم اصلا شلوغ نیست (که احتمالش ناچیزه) شما همش باید با این استرس برین پیش آفیسر که ای وای الان پروازم میرسه. ارزششو نداره به نظرم و بهتره بلیط رو تغییر بدین تایمشو.
    موفق باشید.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    1. تا هر وقت که از تاریخ انقضای ویزا نگذشته باشه و گذرنامه حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشه میتونید برید.
    2. اهمیتی نداره. هر طور دوست داشتید سفر میکنید. در نهایت از زمان ورود به کانادا حداکثر 6 ماه میتونید بمونید.
    3. بلیت یکطرفه با ویزای توریستی کسی به شما نخواهد فروخت. باید رفت و برگشت بگیرید.
    مرسی اما ذر مورد سوم من همیشه بلیط های سفرام رو خودم به صورت آنلاین از شرکتهای هوایی معتبر خریداری کردم و برای سفرهای حوزه شنگن هم یک طرفه گرفتم و برای برگشت از خود اروپا خریداری کردم و گزینه ای تا الان ندیدم که نشه یک طرفه گرفت برای این نوع ویزا بازم اگر تجربه ای در این زمینه دوستان دارن راهنمایی بفرمایند.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط perovskia نمایش پست ها
    مرسی اما ذر مورد سوم من همیشه بلیط های سفرام رو خودم به صورت آنلاین از شرکتهای هوایی معتبر خریداری کردم و برای سفرهای حوزه شنگن هم یک طرفه گرفتم و برای برگشت از خود اروپا خریداری کردم و گزینه ای تا الان ندیدم که نشه یک طرفه گرفت برای این نوع ویزا بازم اگر تجربه ای در این زمینه دوستان دارن راهنمایی بفرمایند.
    اینجا سوال کنبد

https://www.applyabroad.org/forum/sh...8%D8%A7%D8%B1)
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر.
    من study permit دارم و میخوام وارد کانادا بشم. یک سوال برام پیش اومده که چه میزان پول نقد باید همراهم باشه و کلا چه میزان از پولی که اعلام کردم دارم، باید توحساب باشه یا نقد باید ببرم؟ یکم سر همین پول گیج شدم من. ممنون میشم راهنمایی کنید منو.

نقل قول نوشته اصلی توسط nmontz نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر.
    من study permit دارم و میخوام وارد کانادا بشم. یک سوال برام پیش اومده که چه میزان پول نقد باید همراهم باشه و کلا چه میزان از پولی که اعلام کردم دارم، باید توحساب باشه یا نقد باید ببرم؟ یکم سر همین پول گیج شدم من. ممنون میشم راهنمایی کنید منو.
    برای ورود به کانادا براشون مهم نیست که شما قبلاً چقدر پول اعلام کردید و الان چقدر دارید،فقط از ده هزار دلار بیشتر پول نقد رو باید داخل فرمی که تو هواپیما بهتون میدن اعلام کنید.

Junior Member

سلام
    در اولین ورود با ویزایی توریستی در فرودگاه تورنتو با چه مراحلی مواجه هستم؟
    چه فرمهای باید تکمیل بشه و اینکه کجا باید تحویل بشه؟
    رزرو هتل هم نیاز هست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط armin1359 نمایش پست ها
    سلام
    در اولین ورود با ویزایی توریستی در فرودگاه تورنتو با چه مراحلی مواجه هستم؟
    چه فرمهای باید تکمیل بشه و اینکه کجا باید تحویل بشه؟
    رزرو هتل هم نیاز هست ؟
    یک فرم مخصوص هست که در هواپیما میدن داخل فرودگاه هم هست همه افرادی که از مرز هوایی وارد کانادا میشن بدون استثنا باید پر کنند این فرم رو و موقع ورود تحویل مامور مربوطه میدهید و چندتا سوال ساده هم در مورد هدفتون از سفر و مدت اقامت باید جواب بدید به افسر مربوطه ،اینهم نمونه فرم:
    https://www.cbsa-asfc.gc.ca/publicat...s/e311-eng.pdf

بعد از اینکه ویزا گرفتید مسولیت اقامت با خودتون هست، بهرحال باید جایی مثل هتل ، خانه فامیل یا دوست...داشته باشید

دوستان سلام

من انشالله تا دو هفته دیگه لند میکنم با توجه به اینکه من مقصدم وینیپگ هست ولی اول مونترال میرم چنتا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید

1- کارهای اولین لندینگ دقیقا چیه و تو کدوم فرودگاه باید انجام بدم؟ مونترال یا وینیپگ؟
    2-به غیر از فرم دکلریشن چه فرمهایی رو حتما باید پرکنیم و کجا تحویل بدیم؟
    3- و اینکه بارهامونو تحویا میدن توی مونترال یا نهایتا تو وینیپگ تحویل میدن؟
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)