صفحه 5 از 21 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 207

موضوع: تجربیات اولین ورود ( لندینگ)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تجربیات اولین ورود ( لندینگ)

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    اکثرا قبول میکنند و کارتهای بانکی عضو شتاب را میکشید و معادل آن دلار کانادا تحویل میدهند. فقط نرخ دلار را حدودا نرخ حواله باید بگیرید که از نرخ تبدیل اسکناس ارزی در ایران بالاتر است.
    ببخشید منظورتون کارتهای شتاب ایران هست که اونجا مورد قبول صرافی ها هست؟ اگر جواب مثبت هست ایا فقط صرافی های ایرانی قبول می کنند؟

1- دوستان نرخ تبدیل کارت به دلار معمولا چقدر بالاتر از قیمت بازار هست؟

2- آیا هزینه های بالاسری دیگری هم دارد؟

3- توی مونترال صرافی ایرانی مجهز به دستگاه کارت خوان سراغ دارید آیا؟

4- از این دستگاههای خودپرداز سیار که سیمکارت میخورد میتوان آورد؟ (منظور اینکه: سیمکارت ایران رو بزاریم روش با هزینه رومینگ). در اینصورت میشه خیلی از تراکنش های مالی رو از همون کانادا انجام داد. کسی تجربه ای دارد در این مورد؟
    ویرایش توسط ehsan25 : July 13th, 2015 در ساعت 10:56 PM دلیل: کلام نامناسب حذف شد

سلام دوستان. نمیدونم این موضوع رو باید در کدوم تاپیک مطرح کنم؟ تاپیک حمل و نقل عمومی در تورنتو تقریباً غیرفعاله. ما دو نفریم 5 تا چمدان و 2 کری آن داریم. برای رفتن به می سی ساگاباید از فرودگاه پیرسون تاکسی بگیریم یا ون؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط haghighyomid نمایش پست ها
    سلام دوستان. نمیدونم این موضوع رو باید در کدوم تاپیک مطرح کنم؟ تاپیک حمل و نقل عمومی در تورنتو تقریباً غیرفعاله. ما دو نفریم 5 تا چمدان و 2 کری آن داریم. برای رفتن به می سی ساگاباید از فرودگاه پیرسون تاکسی بگیریم یا ون؟
    به ون احتیاج دارید. البته نگران نباشید همومنجایی که تاکسی هست انواع ماشین ون و سواری هست و خودشون بهتون با توجه به بار ون رو پیشنهاد میدند.
    بسته به محل و ترافیک هم حدودا 80 تا 100دلار در نظر بگیرید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member farshid_m63 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق - قدرت

دوستان از لحظه ورود تا اتمام پروسه كارهاي لندينگ تو فرودگاه تورنتو در شلوغ ترين حالت چقدر زمان ميبره؟ 2 ساعت كافيه؟

Junior Member

سلام
    دوستان عزیز ساکن کلگری
    میشه لطفا" به من بگید از زمان لندینگ تا زمان خروج از فرودگاه چقدر زمان میبره و اینکه از فرودگاه تا مرکز شهر بهترین وسیله حمل و نقل واسه 2 نفر به همراه 5 چمدان + 2 ساک دستی چیه و هزینه اش حدودا چقدر میشه؟
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام

عموما 2 ساعت کافی است. اگر بار نخست هست که وارد کانادا می شوید باید SIN دریافت کنید که این کار را توی فرودگاه هم انجام می دهند و فقط ممکن است کمی برای آن معطل شوید و البته بارها ... یادم هست من خودم حدود 40 دقیقه منتظر بودم تا بالاخره چمدونام اومد.

Junior Member Erdbeere آواتار ها

دوستان عزیز آماده لندینگ حتما حواستون باشه اول پاسپورت و دوم COPR و سوم فرمهای قسمت بارگمرک مهر یا همون signed and sealed and dated شده باشند بعد از فرودگاه برید و از کشور جدید لذت ببرید!

Junior Member Erdbeere آواتار ها

دو و نیم ساعت !
    نقل قول نوشته اصلی توسط farshid_m63 نمایش پست ها
    دوستان از لحظه ورود تا اتمام پروسه كارهاي لندينگ تو فرودگاه تورنتو در شلوغ ترين حالت چقدر زمان ميبره؟ 2 ساعت كافيه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Erdbeere نمایش پست ها
    دوستان عزیز آماده لندینگ حتما حواستون باشه اول پاسپورت و دوم COPR و سوم فرمهای قسمت بارگمرک مهر یا همون signed and sealed and dated شده باشند بعد از فرودگاه برید و از کشور جدید لذت ببرید!
    COPR چیه؟ از همون فرمهایی که تو هواپیما میدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)