صفحه 1 از 29 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 284

موضوع: درخواست پارتنر برای GRE (پست اول حتما خوانده شود)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member sima @ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Iran

پیش فرض درخواست پارتنر برای GRE (پست اول حتما خوانده شود)

اگه کسی میخواد برای Gre verbal کلاس خصوصی بره یا پارتنر میخواد هر چه سریعتر به من خبر بده .
    من برای قسمت وربال نمره 500 لازم دارم.

----------------------------

یادداشت مدیریت:

كاربران گرامي؛
    در راستای درخواست پارتنر خود جهت مطالعه گروهی لطفا از فرمت ارائه شده در زیر پیروی نمایید. ارسال هایی که از فرمت ارائه شده پیروی نکنند، بدون ارسال پیام خصوصی حذف خواهند شد.

با تشکر
    تيم مديريت AA

------------------------------------------------------------------------------------

نحوه ي تماس( آنلاين/حضوري ) :
    شهر شما:
    جنسيت : (زن/مرد) :
    تاريخ آزمون آتي:
    منابع مورد نظر براي مطالعه:
    توضيحات بيشتر :

ویرایش توسط le-ciel : June 29th, 2014 در ساعت 04:00 PM دلیل: اضافه کردن الگوی تاپیک
    Enjoy the life

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power System Engineering

پیش فرض پاسخ : پارتنر برای GRE

سلام.
    موافقم با پاتنر اما کاش تعدادمون زیادتر بشه!!!!!!!!!!
    برای وربال من این کتابارو خوندم خدارو شکر مشکلی با لغتها ندارم اما تست باید زیاد زد.

1) 504 essential words
    2)1100 words
    3) vocabulary for the high school student
    4)vocabulary for the college-bond student (still reading...)
    به نظر من باید تست خیلی زیاد زد که من تست ندارم!!

Junior Member

سلام، من هم دنبال یکی‌ هستم که باهاش برنامه ریزی کنیم برا وربالGRE، اگر کسی‌ هست که بخواد آبان امتحان بده، و از الان شروع کنه، ،بگه بهم،
    مرسی‌.
    1100 و بارون رو می خوان بخونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran

پیش فرض پاسخ : پارتنر برای gre

نقل قول نوشته اصلی توسط weaval نمایش پست ها
    سلام، من هم دنبال یکی‌ هستم که باهاش برنامه ریزی کنیم برا وربالGRE، اگر کسی‌ هست که بخواد آبان امتحان بده، و از الان شروع کنه، ،بگه بهم،
    مرسی‌.
    1100 و بارون رو می خوان بخونم.

lسلام
    من هم ميخواهم براي آزمون آماده شوم. خوشحال ميشوم در صورت تمايل در تماس باشيم.

Junior Member sima @ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Iran

سلام
    برای رفع اشکال و بحث بعضی موضو عهای راییتینگ یک جلسه در هفته میتونیم در کتابخانه جمع بشیم .
    اگه کسی برای این برنامه درسی نظری یا پیشنهادی داره .نظرشو بگه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض - صنعتی شریف

کتابخونه کجا دوست عزیز؟

سلام

به نظر من با این اینترنت کلنگ ایران دنبال اطلاعات گشتن خیلی وقت میگیره و بدتر از اون دانلود منابع و وقتی دانلود می کنی میبینی که فایل یا خراب یا باز نمی شه حالت حسابی گرفته می شه .

دنبال اطلاعات تو فروم گشتن هم با ین حجم زیاد اطلاعات و ***** کردن و گرفتن اطلاعات درست و حسابی خیلی سخته . به نظر من اگر می شد بطور مستقیم مثلا با EMAIL همدیگر را از اطلاعات بدرد بخوری که پیدا کردیم یا منابع دانلود درست حسابی و چک شده با خبر کنیم یا چیزهایی که دانلود کردیم را با هم مبادله کنیم بهتر بود.

اگر کسی مشکل من را داره یا می خواد با من هم کاری کنه یا راه حل بهتری داره بگه ممنون می شم

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza DWG نمایش پست ها
    سلام

به نظر من با این اینترنت کلنگ ایران دنبال اطلاعات گشتن خیلی وقت میگیره و بدتر از اون دانلود منابع و وقتی دانلود می کنی میبینی که فایل یا خراب یا باز نمی شه حالت حسابی گرفته می شه .

دنبال اطلاعات تو فروم گشتن هم با ین حجم زیاد اطلاعات و ***** کردن و گرفتن اطلاعات درست و حسابی خیلی سخته . به نظر من اگر می شد بطور مستقیم مثلا با EMAIL همدیگر را از اطلاعات بدرد بخوری که پیدا کردیم یا منابع دانلود درست حسابی و چک شده با خبر کنیم یا چیزهایی که دانلود کردیم را با هم مبادله کنیم بهتر بود.

اگر کسی مشکل من را داره یا می خواد با من هم کاری کنه یا راه حل بهتری داره بگه ممنون می شم
    دوست عزيز ما توي اين فروم داريم همين كار رو ميكنيم. كلي منابع با لينك سالم توي فروم هست. دوستان زيادي هم اينجا هستن كه به همديگه صميمانه كمك ميكنن و من از همشون ممنونم.

[QUOTE=aminp30;217262]دوست عزيز ما توي اين فروم داريم همين كار رو ميكنيم. كلي منابع با لينك سالم توي فروم هست. دوستان زيادي هم اينجا هستن كه به همديگه صميمانه كمك ميكنن و من از همشون ممنونم.[/

دوست عزیز

من هم می دونم شما دارین تو فروم همین کار را می کننین و من هم از همشون ممنونم ولی
    1- وقتی یه لینک دانلود میزارن تو Rapid share بعد از هزارتا بامبول دانلودش می کنی بعد میبینی فایل خرابه آی حالت گرفته می شه
    2- مثلا اگر بتونی خبرهای مهم رو از طریق Email مثل خبرنامه اطلاع بدید که خیلی بهتره تا هی بیایم تو فروم همه پست ها رو مثلا برای فهمیدن تاریخ ثبت نام بالا پایین کنم.
    3- مثلا اگر کسی 20 تا کتاب و جزوه و امتحانات گذشته رو داره یا دانلو کرده اگر می تونه مجانی در اختیا ر همه بذاره خیلی خوبه مثلا یک روز تو انقلاب قرار بذارن همه بیان بگیرن یا همه هرچی دارن بیارن با هم تبادل کنن.

حالا این نظر من بود. فکر کردم راه کار خیلی خوبیه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط leilasan نمایش پست ها
    lسلام

من هم ميخواهم براي آزمون آماده شوم. خوشحال ميشوم در صورت تمايل در تماس باشيم.
    من هم شروع به خ.ندن کردم و دنبال پارتنر می گردم اما کلاس نمی یام

صفحه 1 از 29 1234567891011 ... آخرینآخرین