صفحه 10 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 284

موضوع: درخواست پارتنر برای GRE (پست اول حتما خوانده شود)

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

پیش فرض پاسخ : پارتنر برای GRE (تبليغ اكيدا ممنوع!)

نقل قول نوشته اصلی توسط Yellow_Geo نمایش پست ها
    سلام
    منم تازه شروع کردم و دارم به همین روش یاد می گیرم. می تونیم امتحان کنیم یه مدت کوتاه ببینیم گروهی جواب میده یا نه. البته من تازه اول کتاب 1100 هستم.
    بهترین سایت برای یادگیری با کمک به حافظه ی تصویری یا تداعی این سایت http://www.mnemonicdictionary.com
    مثلا نگاه کنید برای این لغت abscond که معنیش فرار کردنه
    این توضیح رو داره که دیگه کاملا یاد ادم میمونه
    Abscond � ab + scond. �Absent in a second�. When you will absent in a second? =when u STEAL OFF & HIDE, or when u DEPART secretly.
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

Junior Member gouril آواتار ها

سلام ... منهم دارم برای جی آر ای می خونم و کتابخونه ملی می آم. اگه دوستان اونجا می آن برای جی آر ای خوشحال می شم ببینمشون تا با هم ادامه بدیم.

Junior Member

سلام

منم تقریبا دو هفته ای هست شروع کردم احتمالا نوامبر امتحان میدم (هر جور حساب میکنم اکتبر را نمیرسم)... فعلا با 1100 و جزوه برزآبادی شروع کردم...برای Q هم از هفته با بارونز و بعد تست های بیگ بوک کار میکنم. منم خوشحال میشم با دوستان مطالعه کنم.

سلام. من می خوام شروع کنم به خوندن منابع GRE. من کرج هستم اگر کسی از کرج هست که بخواد با یه پارتنر بخونه، می تونیم با هم بخونیم.

Junior Member

سلام دوستان
    من دارم برای جی آر ای جنرال می خونم، و با توجه به زمان باقی مانده و اینکه مدت زیادی نیست که شروع کردم به امتحان آبان ماه نمی رسم.
    چندتا سوال برام پیش اومده، با توجه به اینکه سال دیگه می خوام برای دکتری اپلای کنم فرصت اینکه سال دیگه آبان امتحان بدم دارم یا نه؟ حتی اگه فرصتش رو هم داشته باشم می خوام برای امتحان نوامبر امسال تمام تلاشم رو بکنم.
    من ترم سوم ارشد هستم جز یه درس و پایان نامه چیزی ندارم . بنابراین فرصت خوندن دارم
    در مورد پارتنر من تا به حال تجربه ای نداشتم که چقدر مفیده ولی اگر از تنها خوندن بهتر باشه و کسی مایل باشه من خوشحال می شم.( از غرب تهران هستم)
    در ضمن من در حال حاضر دارم لغات 504 و General vocab رو به روش لایتنر می خونم و از روی کتاب Nova دارم بخش ریاضیات رو می خونم . شاید کارم درست نباشه چون تجربه چند تا از دوستان بود دارم می خونم
    اگر کسی بتونه راهنمایی کنه خیلی ممنون می شم
    با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط salimi_ph نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دارم برای جی آر ای جنرال می خونم، و با توجه به زمان باقی مانده و اینکه مدت زیادی نیست که شروع کردم به امتحان آبان ماه نمی رسم.
    چندتا سوال برام پیش اومده، با توجه به اینکه سال دیگه می خوام برای دکتری اپلای کنم فرصت اینکه سال دیگه آبان امتحان بدم دارم یا نه؟ حتی اگه فرصتش رو هم داشته باشم می خوام برای امتحان نوامبر امسال تمام تلاشم رو بکنم.
    من ترم سوم ارشد هستم جز یه درس و پایان نامه چیزی ندارم . بنابراین فرصت خوندن دارم
    در مورد پارتنر من تا به حال تجربه ای نداشتم که چقدر مفیده ولی اگر از تنها خوندن بهتر باشه و کسی مایل باشه من خوشحال می شم.( از غرب تهران هستم)
    در ضمن من در حال حاضر دارم لغات 504 و General vocab رو به روش لایتنر می خونم و از روی کتاب Nova دارم بخش ریاضیات رو می خونم . شاید کارم درست نباشه چون تجربه چند تا از دوستان بود دارم می خونم
    اگر کسی بتونه راهنمایی کنه خیلی ممنون می شم
    با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان
    بله برا 2014 اگه میخواید اقدام کنید میتونید سال دیگه بدین.
    ضمنا سوالاتتون درباره منابع GRE رو اینجا مطرح کنید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%A7%D9%86-GRE
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Junior Member

سلام من هم دارم برای GRE می خونم و کتابخونه ملی میام اگر تمایل داشتید به من پیغام بدید.

i strongly want to participate GRE class please call me ASAP
    ویرایش توسط siaavosh : October 13th, 2012 در ساعت 07:08 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Power Engineering - Ph.D student

پیش فرض پارتنر در اصفهان برای GRE

سلام
    من تازه میخوام GRE بخونم و همزمان برای TOEFL هم آماده میشم (فعلا کتاب 504 رو تمام کردم). پارتنری از اصفهان میخوام که قصد داشته باشه حداکثر تا سپتامبر 2013 امتحان GRE یا TOEFL رو بده (چه برای باهم-خوانی و چه برای کلاس خصوصی گروهی). در صورت تمایل پیام خصوصی بذارین لطفا.

Junior Member karimix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, AUT

سلام دوستان،

من برای دومین بار میخوام امتحان بدم اگر شخصی شرایطش مشابه من هست لطفا اطلاع بده تا با هم هماهنگی یا همکاری داشته باشیم:

دفعه اول که امتحان دادم نمراتم از این قرار بود V158/Q160/AW3

دامنه لغاتم خوبه و کتابهای مختلف و همچنین کلاسهای برزآبادی رو تجربه کردم ولی متاسفانه تستهای مختص GRE رو کمتر کار کردم و همین طور برای ریاضی زمان کمی گذاشتم (البته امتحان کامپیوتری دادم که گرفتن نمره بالا تو ریاضیش مشکل تر بود)، نمره رایتینگ هم اصلا راضیم نکرد.

این توضیح رو هم بدم که امسال به احتمال 95 % میرم آمریکا چون از دانشگاههای متوسط و پایین پذیرش دارم اما میخوام دوباره اونجا امتحان بدم و برای پاییز یا بهار 2014 جای بهتری برم.

با این اوصاف اگر از دوستان کسی میخواد مثل من دوباره امتحان بده (کامپیوتری) یا برای اولین بار میخواد امتحان بده ولی سطحش خوبه و به نمره وربال بالای 160 و کوانت 170 فکر میکنه لطفا به من اطلاع بده.

(توضیح اضافه اینکه کرج زندگی می کنم.)

مهر افزون.
    ویرایش توسط karimix : April 13th, 2013 در ساعت 01:22 AM دلیل: Euphemism
    بنفش...