صفحه 2 از 29 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 284

موضوع: درخواست پارتنر برای GRE (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member sima @ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Iran

پیش فرض پاسخ : پارتنر برای GRE

سلام
    برای رفع اشکال و بحث بعضی موضو عهای راییتینگ یک جلسه در هفته میتونیم در کتابخانه جمع بشیم .
    اگه کسی برای این برنامه درسی نظری یا پیشنهادی داره .نظرشو بگه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض - صنعتی شریف

کتابخونه کجا دوست عزیز؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical genetics (PhD), University of Newcastle

پارتنر برای GRE برای ابان، مشهد کسی هست ؟

پیش فرض پاسخ : پارتنر برای gre

سلام

به نظر من با این اینترنت کلنگ ایران دنبال اطلاعات گشتن خیلی وقت میگیره و بدتر از اون دانلود منابع و وقتی دانلود می کنی میبینی که فایل یا خراب یا باز نمی شه حالت حسابی گرفته می شه .

دنبال اطلاعات تو فروم گشتن هم با ین حجم زیاد اطلاعات و ***** کردن و گرفتن اطلاعات درست و حسابی خیلی سخته . به نظر من اگر می شد بطور مستقیم مثلا با EMAIL همدیگر را از اطلاعات بدرد بخوری که پیدا کردیم یا منابع دانلود درست حسابی و چک شده با خبر کنیم یا چیزهایی که دانلود کردیم را با هم مبادله کنیم بهتر بود.

اگر کسی مشکل من را داره یا می خواد با من هم کاری کنه یا راه حل بهتری داره بگه ممنون می شم

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza DWG نمایش پست ها
    سلام

به نظر من با این اینترنت کلنگ ایران دنبال اطلاعات گشتن خیلی وقت میگیره و بدتر از اون دانلود منابع و وقتی دانلود می کنی میبینی که فایل یا خراب یا باز نمی شه حالت حسابی گرفته می شه .

دنبال اطلاعات تو فروم گشتن هم با ین حجم زیاد اطلاعات و ***** کردن و گرفتن اطلاعات درست و حسابی خیلی سخته . به نظر من اگر می شد بطور مستقیم مثلا با EMAIL همدیگر را از اطلاعات بدرد بخوری که پیدا کردیم یا منابع دانلود درست حسابی و چک شده با خبر کنیم یا چیزهایی که دانلود کردیم را با هم مبادله کنیم بهتر بود.

اگر کسی مشکل من را داره یا می خواد با من هم کاری کنه یا راه حل بهتری داره بگه ممنون می شم
    دوست عزيز ما توي اين فروم داريم همين كار رو ميكنيم. كلي منابع با لينك سالم توي فروم هست. دوستان زيادي هم اينجا هستن كه به همديگه صميمانه كمك ميكنن و من از همشون ممنونم.

[QUOTE=aminp30;217262]دوست عزيز ما توي اين فروم داريم همين كار رو ميكنيم. كلي منابع با لينك سالم توي فروم هست. دوستان زيادي هم اينجا هستن كه به همديگه صميمانه كمك ميكنن و من از همشون ممنونم.[/

دوست عزیز

من هم می دونم شما دارین تو فروم همین کار را می کننین و من هم از همشون ممنونم ولی
    1- وقتی یه لینک دانلود میزارن تو Rapid share بعد از هزارتا بامبول دانلودش می کنی بعد میبینی فایل خرابه آی حالت گرفته می شه
    2- مثلا اگر بتونی خبرهای مهم رو از طریق Email مثل خبرنامه اطلاع بدید که خیلی بهتره تا هی بیایم تو فروم همه پست ها رو مثلا برای فهمیدن تاریخ ثبت نام بالا پایین کنم.
    3- مثلا اگر کسی 20 تا کتاب و جزوه و امتحانات گذشته رو داره یا دانلو کرده اگر می تونه مجانی در اختیا ر همه بذاره خیلی خوبه مثلا یک روز تو انقلاب قرار بذارن همه بیان بگیرن یا همه هرچی دارن بیارن با هم تبادل کنن.

حالا این نظر من بود. فکر کردم راه کار خیلی خوبیه

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

[QUOTE=Reza DWG;217923]
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminp30 نمایش پست ها
    دوست عزيز ما توي اين فروم داريم همين كار رو ميكنيم. كلي منابع با لينك سالم توي فروم هست. دوستان زيادي هم اينجا هستن كه به همديگه صميمانه كمك ميكنن و من از همشون ممنونم.[/

دوست عزیز

من هم می دونم شما دارین تو فروم همین کار را می کننین و من هم از همشون ممنونم ولی
    1- وقتی یه لینک دانلود میزارن تو Rapid share بعد از هزارتا بامبول دانلودش می کنی بعد میبینی فایل خرابه آی حالت گرفته می شه
    2- مثلا اگر بتونی خبرهای مهم رو از طریق Email مثل خبرنامه اطلاع بدید که خیلی بهتره تا هی بیایم تو فروم همه پست ها رو مثلا برای فهمیدن تاریخ ثبت نام بالا پایین کنم.
    3- مثلا اگر کسی 20 تا کتاب و جزوه و امتحانات گذشته رو داره یا دانلو کرده اگر می تونه مجانی در اختیا ر همه بذاره خیلی خوبه مثلا یک روز تو انقلاب قرار بذارن همه بیان بگیرن یا همه هرچی دارن بیارن با هم تبادل کنن.

حالا این نظر من بود. فکر کردم راه کار خیلی خوبیه
    راجع به فايلهايي كه خرابن (كه البته زياد نيستن!) به محض اينكه ريپورتي بياد، سعي ميكنم رسيدگي كنم. ضمن اينكه بهتره لينكها جايي داده بشه كه تا حد امكان، دائمي باشه ولي اين موضوع هميشه امكان پذير نيست.
    درباره قرار گذاشتنها هم اگر از طريق پيام خصوصي باشه و سوء استفاده در ميون نباشه، مشكلي نيست.
    موفق باشين

Junior Member

كسي هست بخواد شروع كنه درست حسابي واسه وربال خوندن؟ من دنبال پارتنر مي گردم وضع زبانم هم خوبه اما عالي نيست. واسه اين آبان مي خوام امتحان بدم.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : پارتنر برای GRE (تبليغ اكيدا ممنوع!)

دوستانی که دارن برای GRE آبان اماده می شن :

http://www.applyabroad.org/forum/sho...%DB%8C-Verbal-!!

به این تاپیک یه سری بزنید !

پیش فرض پاسخ : پارتنر برای GRE (تبليغ اكيدا ممنوع!)

منم می خوام واسه آبان امتحان بدم، دفعه قبل ریاضیم شد 750 و لغتم شد 300 ولی باید مجموع نمرم بالای 1200 شه. منم میخوام بیام کلاس، لطفا بهم خبر بدید.