صفحه 6 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 284

موضوع: درخواست پارتنر برای GRE (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member mohsen12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Social Communication

پیش فرض پاسخ : پارتنر برای GRE (تبليغ اكيدا ممنوع!)

سلام
    دوست اصفهانی را معرفی می کنید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد گرافیک-ارتباط تصویری

پارتنر برای آیلتس هم اگر بود
    ,اطلاع بده
    به GRE هم میرسیم
    هنر زیبایی احساس است...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط perstex نمایش پست ها
    پارتنر برای آیلتس هم اگر بود
    ,اطلاع بده
    به GRE هم میرسیم
    من هستممممم،
    دقیقا من آخر شهریور IELTS دارم و اواخر آبان هم GRE..
    به شدت پایم..

Member disaster آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام دوستان
    همونطوری که قبلا هم گفتم، من دارم با استفاده از نرم افزار لایتنر (jmemorize) و روش mnemonic (یعنی تغییر لغات به نحوی که حفظ کردنشون بسیار ساده تر میشه) لغات رو حفظ میکنم، در حقیقت mnemonic یه چیزیه که شمارو سریعا به سمت معنی کلمه هدایت میکنه، حالا هرقدر این چیزه خنده دار تر و مسخره تر باشه بهتره، مثلا چند نمونه اینجا براتون میزارم:
    belligerent= belly(Tommy) + gerent (Gerry)
    اینطوری شما سریع به یاد تام وجری میافتید و جنگ و دعوایی که همیشه داشتن (معنی لغت میشه متخاصم، جنگجو و..)
    Capitulate: CAPtain it's too late, we will have to surrender
    معنی این لغت میشه تسلیم شدن و تن در دادن J
    Apogee==>> a + p (point)+ ogee (sounds like 'oug' )
    معنی این لغت میشه نقطه اوج، اعلی درجه J
    - دوستان عزیزم میدونم که توی ورژن جدید امتحان جدید بیشتر تأکید روی متن هست، ولی اینو باید توجه داشته باشین که باز هم سوالات 3، 5 و 6 گزینه ای وجود داره که تمام گزینه هاش لغت هستن، یعنی بازم دونستن معنی لغت نقش اساسی رو بازی میکنه، باورکنید با این روش حفظ کردن لغات سخت جی آر ای خیلی راحت تره بخصوص اگه با استفاده از نرم افزار لایتنر 5 سری هم مرور بشه!
    تنها مشکلی که اینجا هست اینه که درست کردن فلش کارتهای لغات با استفاده از این روش وقت گیره، من روزی 25 تا لغت اینجوری حفظ میکنم، منبعی هم که استفاده میکنم سایت www.mnemonicdictionary.com هست.(این سایت واسه بچه های هندیه که واسه همه کلمات mnemonic درست کردن، بخاطر همین نمره های بالایی میگیرن، ولی مشکلی که هست اینه که بعضی از mnemonicهایی که درست کردن به زبان هندیه یا اینکه جالب به نظر نمیرسه ولی همونا به شما سرنخ میدن تا یه mnemonic جالب درست کنید)
    حالا اگه چند نفر پیدا بشن که پایه باشن با این روش فوق العاده لغات رو حفظ کنن که باهم همکاری کنیم خیلی خوبه، مثلا اگه 7 نفر باشیم و هر نفر 500 تا لغت رو درست کنه 3500 لغت بارونز رو به راحتی میشه حفظ کرد، و این یعنی شکستن کمر وربال! اگر کسی علاقمند به همکاریه لطفا به من خبر بده.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط disaster نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همونطوری که قبلا هم گفتم، من دارم با استفاده از نرم افزار لایتنر (jmemorize) و روش mnemonic (یعنی تغییر لغات به نحوی که حفظ کردنشون بسیار ساده تر میشه) لغات رو حفظ میکنم، در حقیقت mnemonic یه چیزیه که شمارو سریعا به سمت معنی کلمه هدایت میکنه، حالا هرقدر این چیزه خنده دار تر و مسخره تر باشه بهتره، مثلا چند نمونه اینجا براتون میزارم:
    belligerent= belly(Tommy) + gerent (Gerry)
    اینطوری شما سریع به یاد تام وجری میافتید و جنگ و دعوایی که همیشه داشتن (معنی لغت میشه متخاصم، جنگجو و..)
    Capitulate: CAPtain it's too late, we will have to surrender
    معنی این لغت میشه تسلیم شدن و تن در دادن J
    Apogee==>> a + p (point)+ ogee (sounds like 'oug' )
    معنی این لغت میشه نقطه اوج، اعلی درجه J
    - دوستان عزیزم میدونم که توی ورژن جدید امتحان جدید بیشتر تأکید روی متن هست، ولی اینو باید توجه داشته باشین که باز هم سوالات 3، 5 و 6 گزینه ای وجود داره که تمام گزینه هاش لغت هستن، یعنی بازم دونستن معنی لغت نقش اساسی رو بازی میکنه، باورکنید با این روش حفظ کردن لغات سخت جی آر ای خیلی راحت تره بخصوص اگه با استفاده از نرم افزار لایتنر 5 سری هم مرور بشه!
    تنها مشکلی که اینجا هست اینه که درست کردن فلش کارتهای لغات با استفاده از این روش وقت گیره، من روزی 25 تا لغت اینجوری حفظ میکنم، منبعی هم که استفاده میکنم سایت www.mnemonicdictionary.com هست.(این سایت واسه بچه های هندیه که واسه همه کلمات mnemonic درست کردن، بخاطر همین نمره های بالایی میگیرن، ولی مشکلی که هست اینه که بعضی از mnemonicهایی که درست کردن به زبان هندیه یا اینکه جالب به نظر نمیرسه ولی همونا به شما سرنخ میدن تا یه mnemonic جالب درست کنید)
    حالا اگه چند نفر پیدا بشن که پایه باشن با این روش فوق العاده لغات رو حفظ کنن که باهم همکاری کنیم خیلی خوبه، مثلا اگه 7 نفر باشیم و هر نفر 500 تا لغت رو درست کنه 3500 لغت بارونز رو به راحتی میشه حفظ کرد، و این یعنی شکستن کمر وربال! اگر کسی علاقمند به همکاریه لطفا به من خبر بده.
    سلام
    کاری که داری می کنی خیلی خوبه!! واللا من تا الان نه از اون سایت استفاده کردم نه از نرم افزار لایتنر !
    من هستم ولی خدایی بذار تعداد به مشخصی برسه بعد شروع کن چون با 2 - 3 نفر کار خیلی خیلی سنگین می شه و امکان داره خودمون هم از کارهای دیگمون عقب بیفتیم.
    اگه به تعداد رسیدیم، پیام بده سریع شروع کنیم
    راستی به نظرت 3500 خوبه یا کتابه دیگه ای مثل بیگ بوک ، بارونز ، کاپلان ورک بوک ، ....؟
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام دوستان
    خوشبختانه تا الان 6 نفر اعلام آمادگی کردن! { soren89, amirhossein.gh, Royal2009, Sahar22 , longerhonse & me } اگه اشتباه میکنم لطفا دوستانی که اسمشونو نوشتم بهم خبر بدن تا گروه نهایی رو تشکیل بدیم.
    خوشبختانه دوستان دوره های قبلی فایل های لایتنر رو تقریبا واسه همه منابع درست کردن و ما فقط کافیه بهشون معنی فارسی و mnemonic اضافه کنیم، من پیشنهادم اینه که از 1100 و 500تای کاپلان شروع کنیم، چون این دوتا ازهمه واجب ترن، بعدش اگه خواستیم میتونیم بریم سراغ منابع دیگه، 3500 تای بارونز خیلی زیاده شاید عقلانی نباشه که با اون شروع کنیم
    با این نفراتی که داریم اگه هر کس روزی 20 لغت رو ردیف کنه میشه در عرض یک هفته 1100 رو که کلا 920 تا کلمه داره تموم کنیم و در اختیار همه بزاریم، 500 تای کاپلان رو هم من تا حالا 200 تاشو درست کردم و دارم بقیه اش هم درست میکنم
    اوکی؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng

به نظر من هم شروع با 1100 خوبه.
    OK

Junior Member

خیلی سایت خوبی بود مرسی.
    منم اول آبان امتحان دارم از امروز می خوام شروع کنم ، دوست داشتم با شما بخونم اما فکر کنم از شماها خیلی عقبم

رشته و دانشگاه
    University of Tehran

دوستانی که اعلام همکاری کرده بودن ایمیل و شماره تماسشونو واسه من بفرستن تا سهمشونو از 1100 به همراه یه فایل راهنما (که باید چیکار کرد) براشون بفرستم. ضمنا اگه کسی باز هم هست که میخواد همکاری کنه اعلام کنه ( پیغام خصوصی به همراه ایمیل و شماره تماس)

رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام رفقا
    ددلاین رسید و فعلا فقط دو تا از بچه ها کارشون رو تحویل دادن،
    لطفا هر چه زودتر بخش مربوط به خودتون رو تحویل بدین تا بقیه گروه علاف نشن
    ممنون