صفحه 9 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 284

موضوع: درخواست پارتنر برای GRE (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : پارتنر برای GRE (تبليغ اكيدا ممنوع!)

سلام دوستان

من میخام برا وربال معلم بگیرم اگه کسی میخاد با من همراه بشه (ترجیحا دختر ) هرچه زودتر پیغام بده .

Member
    رشته و دانشگاه
    مامایی_ازاد مشهد

Hi my friends:

I am going to attend in a privet GRE class for verbal and writing in Mashad.I am looking for a partner.If anybody likes to be my partner please let me know.
    to

سلام دوستان
    من تصمیم دارم مهر جی ار ای بدم
    کسی مایله برای خوندن ریدینگای تحلیلی با هم برنامه بذاریم؟منظورم اینه که یه متن مشترک رو بخونیم و برداشتمونو ازش بنویسیم و با هم تبادل کنیم (فعلا هفته ای یه مقاله). ایرادای همو بگیریم رایتینگمونم تقویت میشه.
    بنظرم فکر خوبی میاد . اگه گروهی باشیم شاید بهترم باشه
    نمیدونم چقدر عملیه این قضیه

Member
    رشته و دانشگاه
    برق

سلام من اصفهان هستم و برای مهر میخوام امتحان بدم ، میخوام اگه بشه یه کلاس هم برم.
    و اگه هم بشه خوندن بصورت گروهی هم برای جی آر ای در کتابخونه دانشگاه اصفهان میتونم بیام
    خبرم کنید

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

سلام. من میخوام آذر جی ار ای بدم. از کتاب 1100 شروع کردم. دارم کلمات این کتاب را به کمک روش حافظه تصویری یاد میگیرم. دارم دنبال چند نفر می گردم که با هم این کار را انجام بدیم. فکر میکنم روش خوبیه و سختی کار را کاهش میده. برای اطلاعات بیشتر به تاپیک http://www.applyabroad.org/forum/sho...8C%D8%B1%DB%8C مراجعه کنید تا ببینید میتونیم با هم همکاری کنیم یا نه. مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اصلاح نباتات، دانشگاه تهران

سلام. کسی هست GRE پارتنر بخواد. من می خوام شروع کنم. از 3500. اگه کسی هست، اعلام کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master in mathematics,field of matroid

سلام دوستان
    کسی مایل است برای درس خوندن بیاید کتابخانه ملی ؟ من میخواهم برای نوامبر امتحان بدم و تازه از 1100 شروع کردم ارشد ریاضی محض هستم و فکر میکنم با پارتنر حضوری بهتر میشه خوند تا مجازی چون میشه از همدیگر پرسید به قول یکی از استادام یه پولی بدید به یه نفر که بهش درس بدید چون با یاد دادن آدم یاد میگیره
    البته محدودیت بنده این است که فقط روزهای فرد وجمعه ها میتونم برای gre بیام کتابخانه. لطفا اگه مایلید و تصمیمتون جدی است خبرم کنید خوشحال میشم
    راستی زبانم در حد متوسط استو امتحان آیلتس هم میخوام دوباره بدهم تا mprove بشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد زمین شناسی مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam4312 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تصمیم دارم مهر جی ار ای بدم
    کسی مایله برای خوندن ریدینگای تحلیلی با هم برنامه بذاریم؟منظورم اینه که یه متن مشترک رو بخونیم و برداشتمونو ازش بنویسیم و با هم تبادل کنیم (فعلا هفته ای یه مقاله). ایرادای همو بگیریم رایتینگمونم تقویت میشه.
    بنظرم فکر خوبی میاد . اگه گروهی باشیم شاید بهترم باشه
    نمیدونم چقدر عملیه این قضیه
    سلام
    به نظر خوب میاد ولی من هنوز reading رو شروع نکردم و دارم لغت می خونم. ولی می تونیم راجع بهش صحبت کنیم و ببینیم عملی هست یا نه. ولی آیا به سبک خود امتحان عمل کنیم بهتر نیست؟ یعنی تست بزنیم از روی reading ها و بعد مقایسه کنیم با هم؟ البته اگه منابع خوبی به این منظور وجود داشته باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد زمین شناسی مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    سلام. من میخوام آذر جی ار ای بدم. از کتاب 1100 شروع کردم. دارم کلمات این کتاب را به کمک روش حافظه تصویری یاد میگیرم. دارم دنبال چند نفر می گردم که با هم این کار را انجام بدیم. فکر میکنم روش خوبیه و سختی کار را کاهش میده. برای اطلاعات بیشتر به تاپیک http://www.applyabroad.org/forum/sho...8C%D8%B1%DB%8C مراجعه کنید تا ببینید میتونیم با هم همکاری کنیم یا نه. مرسی
    سلام
    منم تازه شروع کردم و دارم به همین روش یاد می گیرم. می تونیم امتحان کنیم یه مدت کوتاه ببینیم گروهی جواب میده یا نه. البته من تازه اول کتاب 1100 هستم.

Junior Member

سلام... من هم قصد دارم که نوامبر امتحان بدم و خوشحال می شم اگر دوستانی باشند که بتونیم گروهی در کتابخانه با هم مطالعه کنیم.