صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: آیا با این شرایط میرید؟؟؟

Junior Member

پیش فرض آیا با این شرایط میرید؟؟؟

سلام
    میخواستم نظر شما رو در این مورد بدونم. یک دانشگاهی که رنک کلی مهندسی 140 هست و رنک در رشته حتی پایینتر از 140 هست. فاند از نوع تی ای. استادی که قراره باهاش کار کنم چینی هست و اسیستنت. موضوع کاری استاد نزدیکه. دانشجوهاش هم اکثرا (تقریبا همه) چینین. هرچند این دانشگاه در ایالت خوبی واقع شده ولی جای این دانشگاه خوب نیست و به نسبت ایزوله هست. خود دانشگاه هم کوچیکه. شما با این شرایط میرید؟؟ یا میزارید برا سال بعد؟ ممنونم میشم نظرتون رو بفرمایید.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : آیا با این شرایط میرید؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Michael2 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم نظر شما رو در این مورد بدونم. یک دانشگاهی که رنک کلی مهندسی 140 هست و رنک در رشته حتی پایینتر از 140 هست. فاند از نوع تی ای. استادی که قراره باهاش کار کنم چینی هست و اسیستنت. موضوع کاری استاد نزدیکه. دانشجوهاش هم اکثرا (تقریبا همه) چینین. هرچند این دانشگاه در ایالت خوبی واقع شده ولی جای این دانشگاه خوب نیست و به نسبت ایزوله هست. خود دانشگاه هم کوچیکه. شما با این شرایط میرید؟؟ یا میزارید برا سال بعد؟ ممنونم میشم نظرتون رو بفرمایید.
    لااقل اسم دانشگاه و رشته رو بگید که بشه نظر داد.

Junior Member

University of California Merced
    رشته مهندسی مکانیک

ApplyAbroad Guru

University of California Merced
    رشته مهندسی مکانیک
    اگر برای ارشده آره، ولی برای دکترا به نظر من نه. دانشگاهش جدید و کوچکه و شهرتی نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر برای ارشده آره، ولی برای دکترا به نظر من نه. دانشگاهش جدید و کوچکه و شهرتی نداره.
    منم با شما موافقم ولی برا پی اچ دی هست. مگر اینکه الان به استاده بگم که قبول میکنه برا مستر یا نه!

ApplyAbroad Guru

منم با شما موافقم ولی برا پی اچ دی هست. مگر اینکه الان به استاده بگم که قبول میکنه برا مستر یا نه!
    ارشد مجدد ممکنه برای ویزاتون ایجاد مشکل کنه. جای بهتری پذیرش ندارید؟ فول فاند هم که نیست. من بودم صبر میکردم برای سال بعد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ارشد مجدد ممکنه برای ویزاتون ایجاد مشکل کنه. جای بهتری پذیرش ندارید؟ فول فاند هم که نیست. من بودم صبر میکردم برای سال بعد.
    نمیدونم احتمال ریجکت سفارت چقدره؟! هرچند میشه یه بهانه هایی جور کرد. به هر حال چیزی رو آدم از دست نمیده. اگه سفارت ریجکت کرد که خوب فرقی با نرفتن نداره! مگر اینکه این ریجکت روی درخواستهای سال بعد اثر بزاره.
    البته خوب باید اول استاده قبول کنه!

اصلا اشتباه نکنین! من دوستام از شریف همه رفتن مرسد و بسیارررر راضی هستن! برای چی نرین؟؟ این دانشگاه تازه تاسیس هست که هنوز رنک نگرفته مگرنه توی کامپیوتر که بسیار عالیه و اساتید جوون و خیلی خوبی داره. به نظر من برین.
    بسیار پشیمونم که اینجا اپلای نکردم و الان فعالیت دوستامو که میبینم دارم بهتون میگم حیفه این موقعیته.

Junior Member

یعنی چی؟ وقتی استاد فیلد مورد علاقتون رو کار میکنه و کمک هزینه هم میگیرید و البته گزینه دیگه ای هم ندارید، چرا نرید؟ در ضمن، خیلی دانشگاه خوبیه اونجا. شاید رنک نداشته باشه چون دانشگاه نسبتا جدیدیه. اما دلیل بر بد بودنش نیست. من خیلی آدمای با رزومه خیلی خوب رو میشناسم که رفتن اونجا

سلام
    من phd رشته computer science توی دانشگاه wayne state university با فاند RA پذیرفته شدم ولی نگرانیم بابت شهرشه و این که همه میگن امنیتش پایینه
    به نظرتون برم یا واسه سال بعد جای دیگه ای اقدام کنم !!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)