نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: بازار کار در زمینه برق ساختمان و صنعتی در آمریکا

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

Smile بازار کار در زمینه برق ساختمان و صنعتی در آمریکا

با سلام به دوستان،
    بحث های مربوط به سوابق کاری ، مدرک ، امتحانات مرتبط جهت دریافت لایسنس برق در آمریکا رو در ایت تاپیک پی میگیریم. امیدوارم دوستان مطلع کمک کنند تا کسانی که مهاجرت می کنن بتونن در کمترین زمان ممکن کار پیدا کنن یا ایجاد کنند.
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member parsa_nik آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکتری مهندسی برق قدرت

پیش فرض پاسخ : بازار کار در زمینه برق ساختمان و صنعتی در آمریکا

سلام دوست عزیز
    منم رشتم برقه و خوشبختانه تو لاتاری 2016 اسمم دراومده
    خیلی دوست دارم بعد از مهاجرتم یه کار خوب پیدا کنم تو آمریکا که مرتبط با رشته تحصیلیم هم باشه

از سایر دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند و یا میتونن سایت های کاریابی رو معرفی کنن، خواهش میکنم که راهنمایی بفرمایند

Junior Member

سلام
    من 34 سالمه و الان سال دوم دکترا در یکی از دانشگاههای معروف ایران هستم و در ضمن کار هم میکنم، امسال لاتاری برنده شدم. چون خیلی شنیدم که با مدرک فوق تو آمریکا راحتتر میشه کار گیر آورد، نمیدونم درسو ادامه بدم (فعلا فقط درسا رو پاس کردم و پروژه به طور کامل مونده) یا اینکه نه با همین مدرک فوق برم آمریکا. سن بالای من رو هم در نظر بگیرید.

Junior Member

با من تماس بگیر ####################
    ویرایش توسط Simon : July 1st, 2016 در ساعت 12:14 AM دلیل: تشویق به تماس خارج از انجمن ممنوع می باشد/.

Junior Member

سلام دوستان.سعید هستم.میخواستم واسه ویزای کار اقدام کنم اما نمیدونم از کجا باید شروع کنم و آیا با این مدارکی که من دارم امکانش هست بتونم ویزای کاری بگیرم یا نه؟
    29 سالمه.مجرد هستم. فوق دیپلم الکترونیک دارم و حدوده 9 سال سابقه کار به عنوان تکنسین برق تاسیسات و جوشکاری و لوله کشی دارم و همچنین مدرک فنی حرفه ای هم در رشته برق صنعتی دارم. به زودی​ هم امتحان آیلس (جنرال) دارم که خودم فکر می کنم 6.5 یا 7 میگیرم. ممنون میشم راهنمائیم کنید.

سلام دوستان. من برنده لاتاری 2018 هستم. تا دوماه دیگه مدرک ارشد برق کنترل میگیرم.
    1- میخواستم بدونم برای موقعیت شغلی بهتر با توجه به رشته ام،کدوم ایالت ها رو میتونم انتخاب کنم؟
    2-مدرک plc از فنی حرفه ای بگیرم کمک میکنه؟
    3- هر پیشنهاد دیگه ای اگه به من بدید که تو این یه سال انجام بدم خیلی خوشحال میشم؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)