صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 78

موضوع: تحصیل در ارمنستان

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ارمنستان

نه اصلا اینا به خارجی ها بورس نمیدن

پیش فرض پاسخ : تحصیل در | آذربایجان | ارمنستان | ترکمنستان | ازبکستان

خونه ی دانشجویی هست توی ماسیو ارمنستان خوابگاه ایرانی هاست یه پول پیش بالا ازتون میگیرن مثل همون پول رهن خودمونه و ماهی فکر کنم 350 تا 400 هزار تومان قیمت داره و بهترین راه پیدا کردن یه وکیل ایرانی در ارمنستان هست که میتونید با مراجعه به مسجد کبود ایروان پیدا کنید

پیش فرض پاسخ : تحصیل در |آذربایجان|ارمنستان |ترکمنستان|ازبکستان

آره دوست عزیز خوشبختانه در زمینه ی موسیقی ارمنستان یکی از بهترین جاها و بروزترینه خیلیا رو میشناسم دارن اینجا میخونن و خوندن و برگشتن ایران یا رفتن اونور مورد تایید ایران و کلیه ی کشورهای جهان هست از این نظر عالیه

پیش فرض پاسخ : اطلاعاتی در مورد تحصیل در ارمنستان

دقیقا منم یکسال زیروکورس اینجا رفتم واقعا زده شدم از اینجا الان دارم برای آلمان اپلای میکنم همه ی این حرفایی که شما زدی صحت داره خودم تک تکشو تجربه کردم دوستان حتما توجه داشته باشه هرکی بد میگه الزاماً دروغگو نیست تصمیم با شماست البته برای رشته های پزشکی و مهندسی قبل از اینکه بیایید اینجا اول یک سفر برید و سئوالاتونو بکنید اگر دوست نداشتید من با شماره واتساپ 041158335 با کد 00374 ارمنستان در خدمت شما هستم با تشکر

نه اصلا یکی اخیرا اینکارو کرد برای پردیس بین الملل نشد پارتی هم داشت ولی بازم نشد رفت ایران نشسته داره مهندسی میخونه

نه همچین چیزی نیست این دانشگاه های اروپایی که میبینید اسمشون اروپاییه ولی همشون ارمنی هستن و گند زدن به همه چی حواستون باشه گول این اسمارو نخوردید

سلام دوستان

كسي ىر مورد آکادمی هنر ایروان اطلاعاتی داره؟ هزینش چنده در سال؟ هزینه زیرو کورسش چقدره؟ کی باید مدارک بدیم برای زیرو کورس؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان ببخشید من میخواستم بپرسم که کسی از تحصیل در رشته پزشکی ارمنستان اطلاعاتی داره به من بده؟ ممنون میشم ازتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uosefi نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید من میخواستم بپرسم که کسی از تحصیل در رشته پزشکی ارمنستان اطلاعاتی داره به من بده؟ ممنون میشم ازتون
    دانشگاه هاش مورد تایید وزارت بهداشت نیست
    تازه کشورش هم زیاد جالب نیست
    تا اونجا که یادم هست بالای 5 هزار دلار یکی از دانشگاه هاش هزینه داشت
    اگه برات مورد تایید بود مهم نیست فیلیپین هم خوبه مولداوی هم خوبه صربستان هم همین طور اما بعد از گرفتن مدرک چه بدردت می خوره پزشکی مثل سایر رشته ها نیست که راحت از این کشور بری یکی دیگه منظورم این هست که فکر امریکا یا کانادا تو سرت هست تقریبا غیر ممکن هست برای کشور های اروپایی هم بهتر هست تو خود اتحادیه اروپا درس بخونی.
    برای مورد تایید ها هم به نظرم بهترین مورد بنگلادش هست که هزینه بسیار پایینی داره
    موفق باشی

Junior Member

سلام خوبین.من می خواستم ببینم چجوری می تونم یه خوابگاه دانشجویی بگیرم توی ارمنستان؟
    لطفن اگه می دونید راهنمایی کنید واقعن لازم دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)