صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 53

موضوع: تحصیل در آذربایجان

پیش فرض پاسخ : تحصیل در | آذربایجان | ارمنستان | ترکمنستان | ازبکستان

نقل قول نوشته اصلی توسط ali711013 نمایش پست ها
    سلام.من قصد تحصیل در رشته داروسازی اذربایجان رو دارم....میخواستم بدونم به چه زبونی باید درس خوند؟انگلیسی یا اذری؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    دوست عزیز تا جایی که بنده اطلاع دارم مدارک پزشکی دانشگاه های کشور آذربایجان مورد تایید وزارت بهداشت نیستن!حتما قبل از اقدام به وزارتخونه برین و اینو ازشون سوال کنید چون اگه تایید نباشن مدارکتون در ایران به هیچ عنوان ارزشیابی نخواهند شد!
    موفق باشی!

پیش فرض پاسخ : تحصیل در | آذربایجان | ارمنستان | ترکمنستان | ازبکستان

سلام. من کارشناس ارشد محیط زیست هستم .کسی اطلاعاتی درمورد تحصبل دکترا در این رشته در آذربایجان و کمک هزینه تحصیلی و هزینه ها داره راهنمایی کنه؟
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

پیش فرض تحصیل در آذربایجان

اطلاعات مورد نیاز در مورد تحصیل در آذربایجان رو در این تاپیک بررسی میکنیم.

پیش فرض پاسخ : تحصیل در آذربایجان

آیا مدرک دانشگاهی این کشور در ایران ارزش داره؟ کسی توضیحات کلی در این مورد میتونه بده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedgoogle نمایش پست ها
    آیا مدرک دانشگاهی این کشور در ایران ارزش داره؟ کسی توضیحات کلی در این مورد میتونه بده؟
    بستگی داره چه گرایشی مد نظرتون باشه!مثلا تا همین چند سال پیش ایرانی ها یک پای ثابت اپلای در رشته های شاخه پزشکی بودن ولی در حال حاضر وزارت بهداشت دانشگاه های این کشور رو از تایید انداخته!

Junior Member

سلام من یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید . امکان ادامه تحصیل در رشته حقوق خصوصی در مقطع دکتری هست اگه هست شرایط و پیش نیازش چیه و کدوم دانشگاه در آزربایجان. با توجه به اینکه کارشناسی ارشد در داخل ایران گرفته شده.

Banned

به تازگی دانشگاه خزر مورد تایید قرار گرفته است.این دانشگاه رشته پزشکی دارد؟ این لینک را ببینید:
    http://www.khazar.org/en/menus/1018/faculty_of_medicine

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

Thumbs up آذربایجان-نخجوان

اطلاعات در مورد ویزا جمهوری آذربایجان- شهر نخجوان

برای سفر به شهر نخجوان واقع در کشور جمهوری آذربایجان که شمال رود ارس واقع شده ، اطلاعات کلی در مورد هزینه به شرح زیر است:

تاریخ سفر 13 خرداد 96

هزینه ها برای یک نفر شامل : 25 هزار تومن عوارض خروج -20منات معادل 50 هزار تومن هزینه ویزا - 3 منات معادل 6500 تومان هزینه تاکسی برای رسیدن به شهر نخجوان

از گمرک ایران که رد بشید یک پل هست روی رودخانه ارس به فاصله 500 متر، بعد وارد ساختمون اداریشون میشید و هزینه های ویزا رو میگیرن، عکس برداری و کارهای اداری که کلا 10 دقیقه بیشتر زمان نمیره رو انجام میدید و به راحتی ویزا صادر و به کشور آذربایجان وارد می شوید.

یه تاکسی در بست ( عموما تاکسی هاشون لیفان هست) شما رو بصورت در بست میبره مرکز تجاری نخجوان با پرداخت 12 منات معادل 25 هزار تومان

ارزون ترین سفر خارجی و یه تجربه جالبیه

ما چون به بچه کوچیک همراهمون بود شب برگشتیم ولی اگه بخواهید بمونید بهترین هتلشون اسمش تبریز هست - 5 ستاره و شبی 100 منات حدودا معادل 200 هزار تومان

به همین سادگی

شهر کوچیک و تمیز و با امنیت و در کل آزادی هست

توصیه میشه یکم ترکی یاد بگیرید قبل رفتن

بازم سوالی بود بفرمائید بدونم جواب میدم
    ویرایش توسط ghafourian87 : June 13th, 2017 در ساعت 11:54 PM

Junior Member

تمامی دانشگاه های آذربایجان در گروه ((د)) قرار گرفتن و از اونجائیکه در http://grad.saorg.ir/After-September2018 نوشته شده مدارك تحصيلي صادره از موسسات ضعيف گروه (د) صرفاً تا سطح کارشناسی قابل بررسی و ارزشیابی است، یعنی کلا دکتری آذربایجان فاقد ارزش تو ایران هست؟
    With money you can buy house but you can't buy home

Junior Member

سلام
    من میخواستم در رشته دکتری دانشگاه oil university درس بخوانم اما شنیدم داشنگاه های باکو رشوه زیاد میگیرن و اذیت میکنن خواستم بدونم چنین چیزی صحت داره؟؟ چون من خودم کمی دو دل شدم که برم یا نه؟؟
    ممنون میشم اگه کسی تجربه ای تواین زمینه داره یا اطلاعاتی به من بگه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)