صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: استاد چه ملیتی داشته باشه بهتره?

Banned

پیش فرض پاسخ : استاد چه ملیتی داشته باشه بهتره?

با احترام به نظر تمام دوستان استاد فقط استاد آمریکایی

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط yummy نمایش پست ها
    به نظرات دوستان احترام می گذارم ولی من سعی می کنم با استاد آمریکایی نگیرم چون اونا خیلی strict هستن
    شما خودتون با استاد امریکایی کار کرده اید و تجربه شخصی دارید؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نمیشه حکم کلی صادر کرد.به نظر من به جای اینکه دنبال ملیت استاد باشید بیشتر باید دقت کنید ببینید چقدر رفتار و شخصیت اون آدم به نرم پذیرفته شده در دانشگاههای آمریکا نزدیکتره. (رفتار و شخصیت یک آمریکایی لزوما به اون نرم نزدیک نیست و فرد به فرد متفاوته.)
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

سلام دوستان
    تجربه خودمو می گم شاید مورد استفاده بشه. کلا رابطه من با استادای آسیایی خوب نیست (چینی،هندیو..) چون اصلا straightforward نیستند یعنی نمی شینن راست و صادقانه همه مطالب رو بهت بگن آدمای مرموزی هستند و اصلا باهاشون راحت نیستی چون راست و صادقانه باهات برخورد نمی کنن ولی آمریکایی ها و اروپایی ها اینجوری نیستن و راست و صادقانه بهت می گن اگه دانشجو بخوان می گن اگه فاند دارن بهت می گن کلا راجت هستی چون راستشو می گن.

Senior Member EHSM آواتار ها

دوستان کسی تجربه ای در مورد کار کردن با اساتید کره ای (جنوبی) داشته؟؟ یا از دوستانتون تجربه ای داشتند؟

Junior Member

ببخشید این رو اینجا می پرسم. اما مگه برای کار کردن با استاد یا کلا درس خوندن در دوره دکترا نباید بیشتر به این نکته توجه کرد که حوزه ای که توش دوست داری کار کنی رو اون استاد handle میکنه یا نه؟ اخه دیگه ملیت اهمیتی نمیتونه زیاد داشته باشه.

Banned

در هر ملیتی خوب و بد هست! آدمها و شخصیتشان فراتر از نژاد و ملیتشان است.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

در درجه ی اول که به نظر بنده باید به حوزه ی کاری ایشون توجه کرد. خیلی مشخص هستش و جایه بحث نداره!
    در درجه ی دوم، اینکه ایشون بومی اون کشور یا ناحیه باشن، بخصوص اگر قصد موندن در اون کشور یا ناحیه رو دارید.
    گاهیم اینکه استاد بین المللی باشه و با کشور یا دانشگاه مدنظر شما ،یا شرکت مورد نظر شما کار کرده باشن باز خوبه. تمامی این موارد یعنی اینکه، کسی باشه که شما رو در رسیدن به هدفتون بتونه کمک کنه، این درصد هرچی بیشتر بهتر!
    حالا این استاد میتونه یه آمریکایی باشه که رزومه خاصی نداره ولی بومی هستش و در شرکت مثلا مایکروسافت یا اندیشکده RAND کار کرده، اگر اولویت شما بیشتر رو موندن و کار آکادمیکه خوب ایشون ارجح هستش به یک استاد غیر بومی ولی دارای رزمه قوی پژوهشی.
    در کل به نظر بنده، یک متغیره نیست این انتخاب! و یک بحث فرا ملیتی هستش. یه موقع یکی نیاز به آزادی عمل زیادی داره و فقط اسم استاد براش مهمه میره با یک استاد پیر کار میکنه و فقط اسمش براش میمونه به همراه دردسر های کاری.
    و ...
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

ApplyAbroad Hero

من به شخصه آمریکایی را بسیار بسیار ترجیح میدم به آسیایی. ....با هر دو کار کردم.... کلا خیلی از استادها آسیایی (هندی ,چینی,...) چون بیشتر ,برده میخان, واسه همین دانشجو آسیایی هم میگیرن و زیاد سمت دانشجو آمریکایی و اروپایی هم نمیرن!
    حداقل تو جامعه کوچیک آماری دور و بر خودم.

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

درود
    نمیشه حکم کلی صادر کرد!
    وقتی اول و آخر مثلا دوتا انتخاب داری یکی هندی یکی چینی این بحث به درد که نمیخوره؟؟
    خب اگه یکی به فرض یکی انگلیسی باشه اونیکی چینی باید اول ببینی حوزه کاریت به کدوم بیشتر میخوره، کدوم فیدبکش بیشتره چقدر میتونی بهش رجوع کنی و کلا منظورم همکاری متقابله!
    اگر شما مینشینید تا یک استاد امریکایی گیرتان بیاید باید بگویم: بنشین تا صبح دولتت بدمد!
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)