نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 70

موضوع: اعتبار دانشگاههای آلمان و مدارک تحصیلی از آلمان و تایید وزارت علوم

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member

پیش فرض پاسخ : اعتبار دانشگاههای آلمان و مدارک تحصیلی از آلمان و تایید وزارت علوم

اینو الان از سایت همین موسسه پیدا کردم:
    Ph. D. adjudication usually takes place at a university in Berlin, the research itself being supervised by BAM scientists on the academic staff, although it also sometimes takes place at a non-local university.
    خودشون گفتن که این با همراهی یک دانشگاه در برلین هست. شما بپرسید کدوم دانشگاه و چجوری. فکر نمی کنم بد باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط jnash نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسخ سریع
    به نظر شما من از کجا می تونم چنین اطلاعاتی را بدست بیارم؟ البته گزینه ای که به ذهنم میرسه سوال از استاد هست ولی فکر میکنم سوال چنین موضوعی از استاد خیلی درست نباشه.
    با تشکر ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPC-Geotechnical Engineering

پیش فرض پاسخ : اعتبار دانشگاههای آلمان و مدارک تحصیلی از آلمان و تایید وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط arash18s نمایش پست ها
    اینو الان از سایت همین موسسه پیدا کردم:
    Ph. D. adjudication usually takes place at a university in Berlin, the research itself being supervised by BAM scientists on the academic staff, although it also sometimes takes place at a non-local university.
    خودشون گفتن که این با همراهی یک دانشگاه در برلین هست. شما بپرسید کدوم دانشگاه و چجوری. فکر نمی کنم بد باشه.
    سلام
    ممنون از پاسخ.. یه ایمیل زدم پرسیدم این موضوع رو هنوز جوای ندادن.. به نظره شما منظور از non-local university چی هست؟ یعنی شهرای دیگه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)