صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 70

موضوع: اعتبار دانشگاههای آلمان و مدارک تحصیلی از آلمان و تایید وزارت علوم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial design

پیش فرض پاسخ : مدارک تحصیلی از دانشگاههای آلمان و تایید وزارت علوم

من رشته ای که میخواستمو تو یه دانشگاهی پیدا کردم که خیلی سریع هم پذیرش میده و شرایطش خیلی آسونه، برای مستر. ولی اسمش تو هیچکدام از لیستها نیست. چند تا سوال:
    1. چجوری میشه فهمید این دانشگاه مورد تایید دولت آلمانه( که تو اون لیست آخر وزارت علوم گفته بود)
    2.چون دانشگاه 2009 تاسیس شده باید برای ارزیابی و... دقیقن کجا رفت و چیکار کرد؟
    3. اگه کلن دانشگاهی مورد تایید وزارت علوم نباشه و قصد بازگشت به ایران هم نداشته باشیم، مهمه که مورد تایید نیست؟
    4. این تشکیل پرونده ای که بعضی ها پرسیدن چیه؟ اینکه هرکی بخواد تحصیلی بره باید بره وزارت علوم پرونده ی خاصی تشکیل بده ؟ ینی جز مدارک مورد نیازه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPC-Geotechnical Engineering

پیش فرض پاسخ : اعتبار دانشگاههای آلمان و مدارک تحصیلی از آلمان و تایید وزارت علوم

سلام
    کسی هست که در مورد BAM Federal Institute for Materials Research and Testing اطلاعاتی داشته باشه؟ من برای یه پی اچ دی پوزیشن اپلای کردم و چند روز بعد مصاحبه دارم با استاد.. ولی متاسفانه اطلاعات زیادی نتونستم گیر بیارم در مورد این دانشگاه.. حتی تو لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم هم پیدا نکردم.
    با تشکر
    موفق باشید

Member

پیش فرض پاسخ : اعتبار دانشگاههای آلمان و مدارک تحصیلی از آلمان و تایید وزارت علوم

سلام. فکر می کنم باید وضع این اینستیتو مشابه ماکس پلانک یا هلمهولتز باشه. تو این موارد معمولا شما یک سوپروایزور دانشگاهی هم دارید که می تونه صرفا فرمالیته باشه. یعنی اینکه اگرچه شما توی این انستیتو و زیر نظر سوپروایزورتون کار می کنید اما بشکل رسمی شما تحت نظر یک استاد دانشگاه هستید و مدرک دکتراتون رو هم همون دانشگاهی که این استاد عضوش هست صادر می کنه. در حقیقت این انستیتو ها خودشون مدرک دکترا نمیدن و صرفا کارفرمای پروژه شما هستند و مدرک دکترای شما رو دانشگاه صادر میکنه. حالا اینکه اون استاد دانشگاه رو خودشون به شما معرفی می کنند و کارهاش از پیش انجام شده یا به عهده شماست رو باید بپرسید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط jnash نمایش پست ها
    سلام
    کسی هست که در مورد BAM Federal Institute for Materials Research and Testing اطلاعاتی داشته باشه؟ من برای یه پی اچ دی پوزیشن اپلای کردم و چند روز بعد مصاحبه دارم با استاد.. ولی متاسفانه اطلاعات زیادی نتونستم گیر بیارم در مورد این دانشگاه.. حتی تو لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم هم پیدا نکردم.
    با تشکر
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

خیلی ممنون از پاسخ سریع
    به نظر شما من از کجا می تونم چنین اطلاعاتی را بدست بیارم؟ البته گزینه ای که به ذهنم میرسه سوال از استاد هست ولی فکر میکنم سوال چنین موضوعی از استاد خیلی درست نباشه.
    با تشکر ممنون

Member

اینو الان از سایت همین موسسه پیدا کردم:
    Ph. D. adjudication usually takes place at a university in Berlin, the research itself being supervised by BAM scientists on the academic staff, although it also sometimes takes place at a non-local university.
    خودشون گفتن که این با همراهی یک دانشگاه در برلین هست. شما بپرسید کدوم دانشگاه و چجوری. فکر نمی کنم بد باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط jnash نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسخ سریع
    به نظر شما من از کجا می تونم چنین اطلاعاتی را بدست بیارم؟ البته گزینه ای که به ذهنم میرسه سوال از استاد هست ولی فکر میکنم سوال چنین موضوعی از استاد خیلی درست نباشه.
    با تشکر ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arash18s نمایش پست ها
    اینو الان از سایت همین موسسه پیدا کردم:
    Ph. D. adjudication usually takes place at a university in Berlin, the research itself being supervised by BAM scientists on the academic staff, although it also sometimes takes place at a non-local university.
    خودشون گفتن که این با همراهی یک دانشگاه در برلین هست. شما بپرسید کدوم دانشگاه و چجوری. فکر نمی کنم بد باشه.
    سلام
    ممنون از پاسخ.. یه ایمیل زدم پرسیدم این موضوع رو هنوز جوای ندادن.. به نظره شما منظور از non-local university چی هست؟ یعنی شهرای دیگه؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی در مورد این انیسیتو اطلاعی داره Forschungszentrum Jülich؟
    در مورد اعتبار مدرکش در ایران و پروسه تحصیل در دکتری؟
    ممنون می شم اگر اطلاعاتی دارین در اختیارم بگذارید
    ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط unkniloo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی در مورد این انیسیتو اطلاعی داره Forschungszentrum Jülich؟
    در مورد اعتبار مدرکش در ایران و پروسه تحصیل در دکتری؟
    ممنون می شم اگر اطلاعاتی دارین در اختیارم بگذارید

این موسسه یکی از بزرگترین موسسه های تحقیقاتی آلمان هست و فکر نکنم خودش مدرکی رو صادر کنه. معمولا مدارکش از آخن صادر می شه و یه سری از استادهای آخن اونجا هستن. در مجموع به عنوان یکی از معتبرترین مراکز تحقیقاتی تو اروپا محسوب می شه.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

با سلام
    دوستان عزیز دانشگاه هایی هستن که اسم هخشوله یا فاخ شوله توشون نیومده اما مستر ساینس جلوشون درج شده مثل این :
    Computer Science (Master of Science) • University of Bonn • Bonn

می خواستم ببینم این اونیورزیتت هست دیگه آره؟

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط amirparsakh نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان عزیز دانشگاه هایی هستن که اسم هخشوله یا فاخ شوله توشون نیومده اما مستر ساینس جلوشون درج شده مثل این :
    Computer Science (Master of Science) • University of Bonn • Bonn

می خواستم ببینم این اونیورزیتت هست دیگه آره؟

با تشکر
    این دانشگاه، یکی از بزرگترین و معروف ترین دانشگاه های دولتی آلمان هست! هوخشوله ها در سطح به نسبت پایین تری نسبت به دانشگاه ها قرار میگیرن.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)