صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: بیمه درمانی در فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیمه درمانی در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط qwertyuiop71944 نمایش پست ها
    یه نکته این که همین الان و بعد از چند ماه تاخیر در گرفتن کارت ویتال، فهمیدم این بود که کارت ویتال به کسانی که کارت اقامت sejour موقت دارند (مثلا یه ساله) داده نمیشه و باید همه کار هاشون رو با همون attestation de droit انجام بدید. واسه همین هم شماره securite sociale با ۷ شروع میشه. کارت ویتال فقط به کسی داده میشه که کارت اقامت ۱۰ ساله دارند.
    من سال اول اقامتم کارت ویتال گرفتم وقتی هنوز کارت سژوغ هم نداشتم. طبق معمول فرانسه احتمالا بهتره شعبه های دیگه رو هم چک کنید. بهتره اگه میتونید از یه دوست فرانسوی یا استادتون بخواید تماس بگیرن بهشون

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

پیش فرض پاسخ : بیمه درمانی در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط qwertyuiop71944 نمایش پست ها
    یه نکته این که همین الان و بعد از چند ماه تاخیر در گرفتن کارت ویتال، فهمیدم این بود که کارت ویتال به کسانی که کارت اقامت sejour موقت دارند (مثلا یه ساله) داده نمیشه و باید همه کار هاشون رو با همون attestation de droit انجام بدید. واسه همین هم شماره securite sociale با ۷ شروع میشه. کارت ویتال فقط به کسی داده میشه که کارت اقامت ۱۰ ساله دارند.
    من هم با دوستانی که امسال دانشجویی اومدن چک کردم. حداقل دانشجوها کارت ویتال رو با ویزای بلند مدتشون (یکساله) می گیرن
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)