صفحه 62 از 63 نخستنخست ... 12525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 627

موضوع: پذیرش در حین سربازی

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : پذیرش در حین سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط programmerguy نمایش پست ها
    با سلام دوستان
    من یه سوال داشتم ممنون میشم اگه پاسخ بدید :

میخواستم بدونم که اگه بعد از اینکه دبیرستان رو تموم کردم و پذیرش گرفتم برای کالج و با گذاشتن وثیقه از ایران خارج شدم بعد از اینکه مدت زمان اعتبار پاسپورتم تموم شد (منظور اگه اقامت گرفتم و درس نخوندم ) اونوق از طرف کشور میزبان مشکلی پیش میاد یا نه ؟
    اقامت شما تو هر کشوری باید با یک دلیل معقول باشه.
    تحصیل ، کار ، سیاحت و... برای هرکدوم از اینها به شما ویزای و مجوز اقامت مخصوصش داده میشه. هروقت توی اون کشور به مشکلی برخورد کنین از شما میپرسن که مجوز اقامتتون رو نشون بدین ، اگه مجوز شما باطل شده باشه یا منقضی شده باشه از اون کشور اخراج میشین.
    اگه مدت اعتبار پاسپورت ایرانی شما به اتمام برسه ، برای پاسپورت جدید باید اقدام کنین و سفارت خونه ایران تو اون کشور بهتون پاسپورت جدید رو میده بعد باید مجوز اقامت رو از اون کشور مجددا بگیرین و تو پاس داشته باشین.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

سلام دوستان. اگه الان معافیت تحصیلی برای استرالیا داشته باشیم ولی بدلیل نیومدن ویزا معافیت تحصیلی رو کنسل کنیم و دفترچه سربازی پست کنیم و حالا قبل یا بعد از اعزام دوباره از همون استرالیا یا کشور دیگه پذیرش بگیریم سازمان امور دانشجویان بهمون معافیت میده و نظام وظیفه گیر نمیده که دوباره صادر نمیکنن؟؟ ممنون میشوم اگر راهنمایی کنید

Senior Member phoenix70 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط faradonbeh نمایش پست ها
    سلام دوستان. اگه الان معافیت تحصیلی برای استرالیا داشته باشیم ولی بدلیل نیومدن ویزا معافیت تحصیلی رو کنسل کنیم و دفترچه سربازی پست کنیم و حالا قبل یا بعد از اعزام دوباره از همون استرالیا یا کشور دیگه پذیرش بگیریم سازمان امور دانشجویان بهمون معافیت میده و نظام وظیفه گیر نمیده که دوباره صادر نمیکنن؟؟ ممنون میشوم اگر راهنمایی کنید

سلام. مشکلی نیست. شما چون مشغول به تحصیل نشدید در صورت غیبت نخوردن دوباره نظام وظیفه معافیت صادر میکنه واستون. قبل از اعزام رو خیلی مطمئن نیستم ولی در حین خدمت رو 100 درصد مطمئن هستم.
    ... Threatened by shadows at night

Junior Member

سلام. یه سوال داشتم. آیا بعد از دوره یک ساله فرصت برای اقدام به سربازی بعد از کارشناسی ارشد می شه این مدت رو یه جوری تمدید کرد؟ و یا این که اگه غیبت بخورم امکان ارایه قبولی و اعزام وجود داره یا خیر؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط j0hncna نمایش پست ها
    سلام. یه سوال داشتم. آیا بعد از دوره یک ساله فرصت برای اقدام به سربازی بعد از کارشناسی ارشد می شه این مدت رو یه جوری تمدید کرد؟ و یا این که اگه غیبت بخورم امکان ارایه قبولی و اعزام وجود داره یا خیر؟
    تمدید خاصی که فکر نمیکنم وجود داشته باشه مگر اینکه وارد مقطع تحصیلی بالاتر بشید. تا آنجایی که مطلع هستم اگر غیبت بخورید دیگه امکان تحصیل مهیا نمیشه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام دوستان
    من سربازیم دو سه ماه دیگه تموم میشه. میخوام بلافاصله برای ویزا اقدام کنم. با توجه به این که کارت پایان خدمت دیر میاد، آیا میتونم از نظام وظیفه نامه ای بگیرم؟ و آیا سفارت استرالیا اون رو قبول می کنه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط j0hncna نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط hfml نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سربازیم دو سه ماه دیگه تموم میشه. میخوام بلافاصله برای ویزا اقدام کنم. با توجه به این که کارت پایان خدمت دیر میاد، آیا میتونم از نظام وظیفه نامه ای بگیرم؟ و آیا سفارت استرالیا اون رو قبول می کنه؟
    ممنون
    سلام جناب j0hncna
    فرصت یکساله بعد از ارشد شما باید سربازی بروید وگرنه غیبت میخورید
    ۲راه دارید [B][U]راه اول شما قبل سربازی مدارک بفرستید برید سربازی ،پذیرش که اومد شما انصراف از سربازی میدید دنبال کار های نظام وظیفه برید پاس بگیرید برید از ایران

یا صبر کنید مدارک برای ارسال اماده کنید یک سال اخر سربازی هم مدارک به دانشگاه بفرستید و هم وقت سفارت بگیرید تا بعد اتمام سربازی هم پذیرشتون اومده باشه و هم اماده مصاحبه سفارت استرالیا بشید برید بهشت استرالیا

جناب hfml شما اگر مدارک حین سربازی به دانشگاه خارج فرستادید اگه پذیرش گرفتید نامه پذیرش منظور گرفتن وقت ویزا به سفارت ایمیل بزنید شرایططتون باهاشون درمیان بگذارید
    یا نامه پذیرشتون به نظام وظیفه بفرستید
    ۱ درخواست انفصال از سربازی بزنید
    ۲.مدت کمی دیگه سربازی تموم میشه نامه پذیرشتون بدید نظام وظیفه یه کد بگیرید برای وقت سفارت

اگه جواب ندادند شما باید صبر کنید
    Adios
    x20

سلام دوستان
    یک سوال داشتم
    ما یه قانونی داشتیم که میگقت هر کس که در حین سربازی پذیرش بگیره از یه دانشگاه خارجی میتونه سربازی رو متوقف کنه و با قید وثیقه معافیت تحصیلی بگیره و از کشور خارج بشه.
    آیا درسته که تو قانون جدید این بند لغو شده؟؟

دوستان من یه سال بعد از دبیرستان وایسادم دوباره کنکور دادم الانم ترم اخر لیسانسم.الان من بازم یک سال بعد تموم شدن دانشگام میتونم سربازی نرم و کارای اپلای رو انجام بدم؟الان این یک سال مهلت چیه؟یک سال مهلت داریم حین سربازی معافیت تحصیلی بگیریم یا کلا یک سال میتونیم وایسیم بعد بریم سربازی؟

Junior Member

یعنی با طی این امور اداری به سرعت ترخیص می شوید. و براحتی می توان برای سفارت رفتن و انگشت نگاری از کشور خارج شد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)