صفحه 15 از 63 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 627

موضوع: پذیرش در حین سربازی

پیش فرض پاسخ : پذیرش در حین سربازی

ديروز راديو شرايط جديد رو گفت ايا هم بايد 15 ميليون نقدي رو هم داد و هم وثيقه ملكي يا يكيش كافيه

ظاهرا قضيه يك سال مهلت قبولي در حين سربازي براي خروج ، شده هر وقت قبول بشي !
    اينو ببينيد:
    http://www.hamshahrionline.ir/News/?id=62769
    يا اينو :
    http://iran.ir/cms/index.php?option=...323&Itemid=113

خلاصه مطلب اينه :
    "رئيس سازمان وظيفه عمومي ناجا افزود : دسته آخر ، مشمولان دانشجوي ورودي سال 1385 به بعد هستند که با اخذ معافيت تحصيلي ، در حال حاضر ، مشغول به تحصيل در دانشگاه هستند و کمتر از چهار و نيم سال تحصيلي را سپري کردند که چنانچه در آزمون سراسري شرکت کنند و در رشته بهتري پذيرفته شده باشند ، مي توانند با انصراف از رشته قبلي خود ، در رشته جديد ثبت نام کنند .

سردار زاده كمند در ادامه ، درباره تسهيلات سازمان نظام وظيفه براي رفع محدوديت پذيرفته شدگان در دانشگاه ها گفت : سازمان نظام وظيفه عمومي ، با توجه به قوانين وضع شده ، هيچ محدوديتي براي ادامه تحصيل افرادي که غايب نيستند و بدون غيبت اقدام به تعيين وضع مشموليت خود کردند ، ندارد و در صورت بروز مشکل هم تمام رده هاي وظيفه عمومي در کشور ، آماده راهنمايي هستند . "

آقايون خانوما ! التماس دعا :-X
    I remember the future again everyday

Junior Member

من برای بعد از لیسانس رو خبر دارم چون کیس خودمه
    در فاصله یکسال بعد از فارغ التحصیلی لیسانس،اگر بتونین پذیرش یک دانشگاه خارجی +نمره آیلتس 5!!!یا یک مدرک زبان دیگه مثل تولیمو یا ام سی اچ یی بگیرید میتونید با گذاشتن وثیقه(که انگار تازگیها برگشته به 5 میلیون تومان)خارج شید و این منوط به اینه کهبیشتر از یکسال از فارغ التحصیلی نگذشته باشه.حتی اگه یکروز بگذره به ندرت اوکی بدن.این هارو مطمئن ام چون خودم در حال اقدامم

شده 5 مليون؟ شما به نظام وظيفه مراجعه كرديد؟ فكر كنم تو باغ نباشيد اينارو ببينيد:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,5557.0.html

http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,4872.0.html

http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,9561.0.html
    I remember the future again everyday

Junior Member

Hi!
    I am so sorry to write in English, but since I'm in the library now and there is no persian font I can not write in persian. There is no limitation. I was in the middle of my military service and I had passed the one year limit after graduation and now I'm in Canada!!!! don't worry guys!

نقل قول نوشته اصلی توسط narimanhb
    من برای بعد از لیسانس رو خبر دارم چون کیس خودمه
    در فاصله یکسال بعد از فارغ التحصیلی لیسانس،اگر بتونین پذیرش یک دانشگاه خارجی +نمره آیلتس 5!!!یا یک مدرک زبان دیگه مثل تولیمو یا ام سی اچ یی بگیرید میتونید با گذاشتن وثیقه(که انگار تازگیها برگشته به 5 میلیون تومان)خارج شید و این منوط به اینه کهبیشتر از یکسال از فارغ التحصیلی نگذشته باشه.حتی اگه یکروز بگذره به ندرت اوکی بدن.این هارو مطمئن ام چون خودم در حال اقدامم

ApplyAbroad Champion

سلام دوستان

خواستم ببینم کسی اطلاع دقیق از ماههای خدمت داره یا نه؟ دو تا از دوستانم که سربازیشان تمام شده میگن که خدمت 17 ماه البته خودشون 20 ماه خدمت کردند ولی می گن بعد از ما 17 ماه شده خواستم ببینم این صحت داره یا نه؟ و آیا جدیدا کسی خدمتش تمام شده؟

سلام
    امریه من 5 ساله هست و الان سه سالش تموم شده. من میخواستم بدونم اگه وسط امریه پذیرش بگیریم و بخواهیم امریه رو قطع کنیم، آیا مدت زمانی که امریه رفتیم حساب میشه یا بعداً باید دوباره از اول بریم؟ و اینکه اگه حساب می شه و با احتساب اون فقط چند ماهی از خدمت باقی مونده باشه، آیا میشه اون چند ماه رو خرید؟ یا اینکه آیا میشه اون چند ماه رو سربازی بریم؟
    خواهشاً کمک کنید من باید زودتر تصمیم بگیرم!
    با تشکر
    Qui ne risque rien n'a rien

سلام و یه سئوال: وقتی پرونده دانشجویی تشکیل شد یه تعهد نامه می زارن که باید امضا کنیم و در اون قید شده که گواهی اشتغال به تحصیل هر ترم رو به تایید نمایندگی ها ایران در اون کشوری که ازش پذیرش گرفتیم، برسونیم و برای وزارت علوم بفرستیم. حالا سئوال اینجاست که آیا این گواهی رو باید خودمون با پست از اینجا بفرستیم به وزارت علوم یا برای یکی از بستگان پست کنیم و اونا ببرن تحویل بدن و ضمیمه پرونده کنن یا اینکه خود سفارت محترمه براشون مستقیم می فرسته یا . . ؟؟!! خلاصه تکلیف چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Chemist
    سلام دوستان

خواستم ببینم کسی اطلاع دقیق از ماههای خدمت داره یا نه؟ دو تا از دوستانم که سربازیشان تمام شده میگن که خدمت 17 ماه البته خودشون 20 ماه خدمت کردند ولی می گن بعد از ما 17 ماه شده خواستم ببینم این صحت داره یا نه؟ و آیا جدیدا کسی خدمتش تمام شده؟
    1 تیر 87 تموم شد برای من به مدت 20 ماه. تاجایی که میدونم هنوز هیچ قانون جدیدی اجرایی نشده. مناطق محروم و جنگی هم اصطلاحاً کسر خدمت داره. یعنی به ازای یک ماه مثلا 3 روز یا 4.5 روز از خدمت کم میشه که میشه 17 یا 18 ماه منطقه به منطقه فرق میکنه. که خب به نظر من اصلا ارزش نداره و آدم نابود میشه.
    /
    در جواب به این تاپیک باید بگم که من در حین سربازی زبان رو ادامه دادم (فرانسه و انگلیسی ) بعد تافل دادم و با مدرک موقت و ریز نمره غیر رسمی هم پذیرش گرفتم الان هم منتظر ویزا هستم. مشکل اصلی دسترسی به مدارک تحصیلی تون هست که اگه این مشکل رو حل کنید تمومه:
    - با دانشگاه خودتون صحبتی کنید و مدل ایرانی !!! مدرک تون یا هر چیزی که میتونید بگیرید.
    - با دانشگاه مقصد صحبت کنید و مشکل رو بگید و قانع شون کنید که با مدارک غیر رسمی تون بهتون پذیرش مشروط یدن. تا موقع رفتن مدارک تون رو ببرید.

بستگی داره اون طرف چه جوری باشه اولا اینکه برای هر کشوری نمیشه این کار رو کرد.. آمریکایی ها و کانادایی ها فقط مدرک رسمی قبول میکنن...
    ایمیل به هر حال تاثیر کمتری داره.. من تلفنی با یک ecole در فرانسه صحبت کردم و خیلی برخورد خوبی داشتن و خیلی راه آمدن با من و کاملا مسئله رو درک کردن. خدا خیرشون بده !!! اینجا که توی دانشگاه جواب سوال هم نمیدن چه برسه بخوان انعطاف نشون یدن.

پیش فرض معلم آموزش پرورش ام که بعلت غیبت تا 2ماه دیگه اخراج می شوم و باید برم سربازی....

معلم آموزش پرورش ام که بعلت غیبت تا 2ماه دیگه اخراج می شوم و باید بروم سربازی.... احتمالا اعزامم می افته 5-6 ماه دیگه. می توانم از طیق پرسه وثیقه گذاری برای ادامه تحصیل دکتری برم خارج کشور؟؟

لطفا راهنماییم کنید....خیلی گیر افتادم اینجا....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)