صفحه 16 از 63 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 627

موضوع: پذیرش در حین سربازی

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : معلم آموزش پرورش ام که بعلت غیبت تا 2ماه دیگه اخراج می شوم و باید برم سربازی....

اینطور که دارین می گین من استنباط می کنم که نمره زبان ندارین و هنوزم هیچ کاری در مورد اپلای کردن نکردین درسته ؟ ..
    رشته و معدل و نقاط قوت رزومتون رو گین ! ...
    یه ذره توضیح بدین تا دوستان بتونن راهکار بدن ... برای اینکه وقت زیادی ندارین باید دنبال راه حل های خاص باشین که 5 ماهه هم پذیرش بگیرن و هم ویزا ! ...

البته بعد از سربازی هم می شه بازم اپلای کرد و اتفاقآ با خیال راحتتر هم می تونین اپلای کنین ... این رو فراموش نکنین ... ..

پیش فرض پاسخ : معلم آموزش پرورش ام که بعلت غیبت تا 2ماه دیگه اخراج می شوم و باید برم سربازی....

نمره زبان ندارم ولی می توانم زود بگیرم. یک مقاله خارجی هم همین ماه آگوست چاپ کردم.
    اگه پذیرش بگیرم و نامه پذیرشم را ببرم وزارت علوم برای طی پرسه وثیقه گذاری کافیه یا باید ویزا هم داشته باشم؟
    ویزا گرفتن مگه خیلی طول میکشه؟

فوق لیسانس فیزیک هستم از دانشگاه شهید بهشتی . سال 1383 فارغ التحصیل شدم. سریع می توانم پذیرش بگیرم. چون شرایطم بد نیست. همین پارسال برای ژاپن تونستم یه پذیرش خوب بگیرم اما چون آموزش پرورش کار میکردم بلد نبودم چطوری باید در برم از کشور...از دست دادمش. اما باز هم میتوانم سریع پذیرش بگیرم. تازه بدون زبان هم میتوانم پذیرش بگیرم..

لطفا هر آنچه میتوانید مرا در این زمینه راهنمایی کنید...

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط thesunnrise
    بلد نبودم چطوری باید در برم از کشور...
    اینجا کسی در نمی ره ! ...

نمره زبان ندارم ولی می توانم زود بگیرم. یک مقاله خارجی هم همین ماه آگوست چاپ کردم.
    اگه پذیرش بگیرم و نامه پذیرشم را ببرم وزارت علوم برای طی پرسه وثیقه گذاری کافیه یا باید ویزا هم داشته باشم؟
    ویزا گرفتن مگه خیلی طول میکشه؟
    مشکلی که الان دارین اینه که خیلی از دانشگاه ها تازه 5 ماه دیگه deadlineهاشون می رسه ... باید دنبال دانشگاه هایی بگردین که deadline به اون صورت ندارن ... که توی اروپا و همین ژاپن بیشتر پیدا می شن ..
    اگه بخواین برین امریکا یا کانادا ، بله ! ... ویزا گرفتن برای خودش چند ماه وقت لازم داره که چون اکثرآ فقط برای fall پذیرش می دن عملآ می افته برای سال دیگه رفتنتون ..
    بهتره یه چرخی توی فروم بزنین ... اطلاعات بهتری رو گیر می آرین ...

ApplyAbroad Veteran

یه نگاهی به دانشگاههای هند و مالزی هم بندازید. شاید پروسه کوتاهتری داشته باشه!حداقل برای خروج از کشور. و بعد از اونجا اقدام کنید برای آمریکا یا کانادا یا اینکه همونجا بمونید
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

لطفا هر آنچه میتوانید مرا در این زمینه راهنمایی کنید...
    شما با شرایطی که گفتید احتمالا تا به حال از معافیت آموزش و پرورش استفاده می کردید و به اون وزارتخانه تعهد دبیری دارید
    نمیخوام نا امیدت کنم ولی اگه اینطوره دیگه به هیچوجه نمیتونید از معافیت تحصیلی چه داخل چه خارج استفاده کنید
    تنها راهش استفاده از معافیت کفالت یا پزشکی است

امیدوارم این حالتی که میگین، نباشه. آخه من رفتم کار..معافیت تحصیلی که از آموزش پرورش نگرفتم. گفته در ازای 8 سال کار بهت کارت پایان خدمت می دهیم.
    من 2 سال کار کردم و می خواهم بیام بیرون. اگه بیام بیرون سرباز می شوم. حالا این وسط یه فرصت 6-7 ماهه هست(از آمدن بیرون تا گرفتن دفترچه و تاریخ اعزام).
    از این فرصت می توانم استفاده کنم و با وثیقه برم.

جواب نهایی را از چه کسی می توانم بگیرم؟ لطفا نگین برم نظام وظیفه(م سپاه)، اونجا اصلا به سوالات آدم درست جواب نمیدن.
    لطفا کمکم کنید.

پیش فرض پاسخ : پذیرش در حین سربازی

خیر ببیند هر کس شسته و رُفته جواب این سئوال ها رو به صورت یک جمع بندی بده
    تا لازم نشه کسی همه ی این 10 صفحه رو بخونه :

1- در حین سربازی می شود معافیت تحصیلی گرفت! آیا تفاوتی بین گرفتن پذیرش در دوران آموزشی و دوران پس از آن ، برای وزارت علوم و سازمان نظام وظیفه ، وجود دارد؟

2-برای گرفتن موافقت وزارت علوم و سازمان نظام وظیفه در حین خدمت، آیا باید 1 سال از فارغ التحصیلی گذشته باشد یا 6 ماه؟
    (تو پرانتز: به نظرم 6 ماه الکیه، چون 6 ماه که فرجه داری و 6 ماه هم طول میکشه اعزام به خدمت بیاد)

3-آیا در نهایت قوانین نظام وظیفه با وزارت علوم همپوشانی دارد یا هر یک ساز خودشان را می زنند؟

4-آیا می شود در حین مشمولیت(قبل از اعزام به خدمت و در مدت فرجه یا ترم آخر تحصیل) برای آزمون های زبان از قبیل تافل و GRE به خارج از کشور رفت و در زمان گرفتن پذیرش باز هم امکان خروج برای گرفتن ویزا از یک کشور ثالث می باشد؟( احتمالا از زمان گرفتن پذیرش تو سربازخونه هستیم و دوره آموزشی رو سپری می کنم)

5- ما به این خانم اصفهانیان دسترسی نداریم و تلفنی هم ازشون یافت نشد. چه باید کرد؟

6- به نظر شما زود سر و ته قضیه رو هم بیارم یا بگذارم سر فرصت امتحان های زبان رو بدم و نمره خوبی کسب کنم؟(منظورم از سر فرصت اینه که بیخیال فرجه 6 ماهه بشم و برای ترم Spring2009 اقدام بکنم؟ در حال حاضر به دنبال Fall2009 هستم)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)