صفحه 20 از 63 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 627

موضوع: پذیرش در حین سربازی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در حین سربازی

سلام
    من شهریور اعزامم هست تمدید هم نکردن
    ازین ور نامه پذیرشم از بلژیک اواسط شهریور میاد
    میشه وسط آموزشی معافیت تحصیلی گرفت؟
    اخه میگن نمیشه
    لطفا یک جواب سر راست به من بدین
    مرسی

سلام به تمام دوستان عزیز من تمام این تاپیک رو خواندم و سوالی که میکنم اصلا مطرح نشده بود :1= من تیر 89 فارغ التحصیل هستم آیا با وجود اینکه فقط ریز نمرات ب من داده میشود باز می توانم اقدام برای پزیرش کنم یعنی برای شهریور 89 2= بنده کارشناسی ناپیوسته هستم مشکلی از لحاظ اجازه خروج ندارم چون دوستان گفتند فقط یکبار معافیت میدن

Junior Member

سلام دوستان
    من تازه عضو شدم. یه سوال مهم درباره سربازی دارم.
    6 ماه فرجه من 30 تیر تموم شد. در پلیس+10 مدارکم رو ثبت کردم. در خواست معافیت پزشکی دادم و معاینه اولیه اش انجام شد. حالا باید کل مدارک رو بفرستم که بره کمیسیون پزشکی تصمیم بگیرن برام. با توجه به این که معاف از رزم می شم و تا 3-2 هفته دیگه نتیجه نهاییش (اعزام) میاد، آیا غیبت نمی خورم؟ به عبارتی من که پذیرشم که تا 1 ماه دیگه میاد میتونم اون موقع معافیت و پاسپورت بگیرم یا غیبت می خورم؟
    ممنون از دوستانی که اطلاعات موثق میدن.

Junior Member

پیش فرض اعزام مجدد

با سلام به همه دوستان امیدوارم موضوع رو توی بخش درست ایجاد کرده باشم و تکراری هم نباشه ( توی موضوعات پیدا نکردم !)
    من بین لیسانس و فوق لیسانس 7 ماه از خدمتم رو انجام دادم. تو ارتش بودم و دوره کد و اموزشی هم تموم شده.
    حالا می خواستم بدونم اگه بعد از فوق لیسانس دوباره دفترچه رو بفرستم:
    1- آیا دوباره باید آموزشی برم یا نه ؟
    2- مدت انتظارم از زمان ارسال دفترچه تا تاریخ اعزام مثل بقیه زیاد هست یا اینکه چون از قبل پرونده دارم کمتر طول می کشه ؟
    3- آیا تو همون پادگان قبلی می افتم یا ممکنه جام عوض شه ؟

اگه از دوستان کسی تجربه داره ممنون می شم راهنمائی کنه.

پیش فرض پاسخ : اعزام مجدد

سلام دوست من
    تا اونجا که میدونم چند روز آموزشی میرین و دوباره تقسیم میشین معلومم نیست که دوباره همون جای قبلی بیفتین

پیش فرض گرفتن معافیت تحصیلی در حین خدمت با نامۀ پذیرش

سلام دوستان.
    راستش من بهمن ماه امتحان آیلتس دارم و تصمیم هم دارم برای ادامه تحصیل به دانشگاه UPM مالزی برم. الان هم 2 ماه از فرجۀ 6 ماهۀ من باقی مونده. بنابراین تصمیم گرفتم دفترچۀ خدمت رو هم بفرستم. البته از جهاد کشاورزی شهرمون در مورد امریه سئوال کردم. اونها هم گفتند که اگر بتونی دفترچه بگیری برای برج 12 می تونیم اعزامت کنیم (چون نیرو می خوان). بنابر این اگر نتونم پذیرش رو بگیرم و مجبور به رفتن به سربازی بشم این امریه واسم خیلی خوب می شه.

حالا سئوالم از دوستان اینه که اگر من اعزام بشم و در حال خدمت (در قالب امریۀ جهاد کشاورزی) باشم و نامۀ پذیرش رو دریافت کنم. می تونم معافیت از تحصیل بگیرم یا نه؟؟ امریه واسم مشکل ساز می شه؟ یا اصلا در هین سربازی و با داشتن نامۀ پذیرش می شه معافیت تحصیلی گرفت؟؟؟
    ممنون می شم دوستان راهنمایی بفرمایند.

پیش فرض پاسخ : گرفتن معافیت تحصیلی در حین خدمت با نامۀ پذیرش

از تمامی دوستان بابت پاسخ هاشون تشکر می کنم!!!

Junior Member

سلام دوستان
    من واسه Fall 2009 پذیرش از آمریکا داشتم و همه کارهای وزارت علوم و سربازی رو هم انجام دادم. البته چون استاده پولش واسه Jan 2010 جور میشد، منم گفتم که کارای سربازی رو با پول خودم انجام بدم که غیبت نخورم. الان هم ترم دوم داره نزدیک میشه و من 4 ماه که با وثیقه ول میگردم.
    خلاصه اینکه تا چند ترم میشه پذیرش رو دیفر کرد؟ تا یک ترم که معلومه، کسی بوده که دو ترم واسه آمریکا دیفر کرده باشه و تونسته باشه بعد یک سال بره؟!

بچه ها سلام
    اگه كسي با فوق ديپلم بره سربازي بعد همون اوايلش پذيرش بگيره مي ذارن وثيقه بذاره بره؟يا باز مي گن بالاي ليسانس بايد باشي؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعزام مجدد

سلام دوستان.

من هم آموزشی رو گذروندم. بعدش رفتم ارشد.الان دوباره باید برم خدمت.هر کار کردم امریه جور

نشد. تازه اینا میگن نامه ترخیصت نیست.ثبت نشده.خلاصه داستان دارم.اگر هم بشه تازه باید

یک ماه دوباره برم آموزشی.به احتمال زیاد مرکز اراک می شه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)