صفحه 52 از 63 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 627

موضوع: پذیرش در حین سربازی

پیش فرض پاسخ : پذیرش در حین سربازی

سلام دوستان.
    من یه سوال دارم مطمءن نیستم که باید اینجا بپرسمش یا نه ولی ممنون میشم راهنماییم کنید. من یک سال پیش پذیرش از کانادا داشتم که باهاش رفتم وثیقه گذاشتم پاسپورت گرفتم اما بعد از چند ماه ویزام نیومد و مجبور شدم پاییز گذشته وثیقه رو پس بگیرم. اخیرا دفترچه خدمت پر کردم و برگه سبز گرفتم (اعزام اول شهریور).
    حالا برام یک I20 اومده . میخوام ببینم آیا میشه با گذاشتن وثیقه برم و مصاحبه سفارت امریکا رو بدم؟
    خیلی ممنون میشم کمکم کنید

سلام
    اگر کسی سرباز نخبه باشه و آموزشیش رو رفته باشه و فقط ده ماهه پروژه نخبگیش مونده باشه، میتونه در صورت آمدن پذیرش، مرخصی بگیرد و بعد از اتمام تحصیلاتش در خارج، ادامه پروژه را انجام دهد و یا از نو یک پروژه جدید به عنوان سرباز نخبه برایش تعیین شود؟ در واقع سوالم این است که میتوان پس از برگشت با توجه به آنکه قبلا اسمم به عنوان سرباز نخبه رد شده بوده است و حتی آموزشی را هم انجام داده بودم، به عنوان سرباز نخبه فقط یک پروژه ده ماهه بردارم و یا نه؟ در واقع آیا امکان استفاده دوباره از تحصیلات نخبگی برایم وجود دارد و یا دوباره باید با شرایط جدید برای نخبگی پس از اتمام تحصیلات در خارج، اقدام نمود؟
    با تشکر

سلام دوستان،
    ممنون می شم اگه کسی تجربه ای در این زمینه داره، شیر کنه.
    من الان امریه هستم و می خواستم ببینم اگه نامه پذیرش دانشگاهی رو داشته باشم از آمریکا و بعد بتونم ترخیص بشم و بعد برم برای انجام کار های سفارت، کسی می دونه که این کلیرنس ی که می خوره، می تونه تحت تاثیر سربازیم باشه یا نه؟
    منظورم اینه که چند درصد هستش از سفارت ریجکت بشم؟
    و آیا کسی می دونه این اف بی ای که این کارای کلیرنس را به عهده داره چقدر قوی هستش و می تونه بفهمه که سوابق کاریت تو ایران کجاها بوده، سربازیت کجا بوده و از این چیزا دیگه.
    اگر هم کسی تجربه داره و دیده دوستانش در حین خدمت تونسته بره آمریکا و مشکلی نداشته، لطف کنه و بگه.

مرسی

Member aremanamdige آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSCE - TUM

دوستان من الان سربازم و ن ۱ مهر ۱۳۹۵ قانونی خدمتم تموم میشه. ترم وینتر ۱۴ مهر شروع میشه. آیا من میتوونم با وزارت علوم هماهنگی کنم زودتر کارای رفتنم رو انجاو بدم مثل پاسپورت و ویز‌ا که کارت اومد خارج شم یا باید وایسم خدمتم تموم شه بعد بیفتم دنبال کارا؟

Junior Member

سلام
    دوستان راهنمایی کنید
    من لیسانس دانشگاه سراسری و ارشد پیام نور بودم
    دفترچه سربازی رو پست کردم و تاریخ اعزام من دی ماه هست
    من کی میتونم ریزنمرات کارشناسی وارشد م روبگیرم که واسه ترجمه بفرستم؟؟

Junior Member

سلام دوستان

من اگه توی یک ارگان امریه باشم و اون ارگان بهم نامه بده میتونم همزمان با خدمت دانشگاه هم برم؟

باتشکر

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza0101 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من اگه توی یک ارگان امریه باشم و اون ارگان بهم نامه بده میتونم همزمان با خدمت دانشگاه هم برم؟

باتشکر
    فکر نمیکنم در محدوده اختیارات ارگان باشه که به شما اجازه تحصیل بده یا نده
    کلا طبق قانون نظام وظیفه تحصیل و سربازی همزمان امکان پذیر نیست
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

با سلام
    کسی میدونه اگه بلفرض پذیرش برای دانشگاه های خارج از کشور را گرفتی و بعداز اون مثلا دو ماه به سربازی رفتنت مونده باشه، آیا میتونی سربازی نری و به کارای خودت برسی تا هنگاهمی که از ایران خارج بشی؟

مثلا شما آذر ماه پذیرش اروپا شدین و سپس بهمن برین سربازی ، آیا در حین خدمت تقریبا تیر ماه سال بعد میتونی از سربازی بیای بیرون و به کارای رفتنت برسی؟
    با سپاس از شما دوستان

Junior Member

سلام من 2 مورد سوال داشتم
    1.این که در حین این که امریه هستی میشه وقتی پذیرش امد رفت؟
    2. اگر از دانشگاه هایی که در مدرک تافل نمیخان پذیرش بگیریم معافیت صادر میکنن؟

خیلی واجبه لطفا راهنمایی کنید
    ویرایش توسط maryam1r : October 17th, 2015 در ساعت 11:52 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)