صفحه 54 از 63 نخستنخست ... 44445464748495051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 627

موضوع: پذیرش در حین سربازی

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : پذیرش در حین سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahana نمایش پست ها
    دوستان همسر من الان سربازه هست و سربازیش تا مرداد ماه تموم میشه
    ما برای ایتالیا اقدام کردیم وقتی پذیرش اومد باید از طریق وزارت علوم با وثیقه برای گرفتن اصل مدرک و پاسپورت اقدام کنیم ؟ درسته ؟
    سوال من اینکه امکانش هست ما وثیقه بزاریم ولی در کنارش همسرم به سربازی ادامه بده ؟ چون تا قبل خروجمون سربازیش تموم میشه ولی ما باید اردیبهشت برای ویزا اقدام کنیم
    وقتی شما وثیقه قرار میدی به این معنا است که شما معافیت تحصیلی گرفتی و از سربازی خارج شدی واضحه که جلو بردن هر دو پروسه با هم امکان پذیر نیست
    به نظر من پذیرش یک ترم عقب بندازید تا با خیال راحت بدون وثیقه و مشکل خروج همراه با کارت پایان خدمت و پاسپورت از کشور خارج شوید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

سلام.
    اگه تاریخ اعزام بیفته اول آبان (دفترچه رو قبل از اتمام فرجه یک ساله فرستادم)، میشه قبلش و قبل از شروع سربازی با پذیرش دانشگاهی معافیت تحصیلی گرفت و از خدمت مرخص شد، یا میگند باید سربازیت شروع بشه و بعد معافیت بگیری از وزارت علوم و ترخیص بشی...
    ممنون
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    اگه تاریخ اعزام بیفته اول آبان (دفترچه رو قبل از اتمام فرجه یک ساله فرستادم)، میشه قبلش و قبل از شروع سربازی با پذیرش دانشگاهی معافیت تحصیلی گرفت و از خدمت مرخص شد، یا میگند باید سربازیت شروع بشه و بعد معافیت بگیری از وزارت علوم و ترخیص بشی...
    ممنون
    بله. اگه مهر غیبت نداشته باشی مشکلی نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    وقتی شما وثیقه قرار میدی به این معنا است که شما معافیت تحصیلی گرفتی و از سربازی خارج شدی واضحه که جلو بردن هر دو پروسه با هم امکان پذیر نیست
    به نظر من پذیرش یک ترم عقب بندازید تا با خیال راحت بدون وثیقه و مشکل خروج همراه با کارت پایان خدمت و پاسپورت از کشور خارج شوید
    دوستان من ديروز تماس گرفتم با نظام وظيفه ورگفتن مشكلي نيست ميشه هم وثيقه بزاريم براي پاسپورت و هم ادامه بديم به سربازي
    گفتم اينجام جواب رو بزارم شايد كسي شرايطش مثل ما بود

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mahana نمایش پست ها
    دوستان من ديروز تماس گرفتم با نظام وظيفه ورگفتن مشكلي نيست ميشه هم وثيقه بزاريم براي پاسپورت و هم ادامه بديم به سربازي
    گفتم اينجام جواب رو بزارم شايد كسي شرايطش مثل ما بود
    وقتی شما وثیقه قرار میدی یعنی از سربازی اومدی بیرون نمیشه که هم وثیقه گذاشت هم سربازی ادامه داد چطوری؟ طبق چه پروسه اداری؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    وقتی شما وثیقه قرار میدی یعنی از سربازی اومدی بیرون نمیشه که هم وثیقه گذاشت هم سربازی ادامه داد چطوری؟ طبق چه پروسه اداری؟
    والا من پروسه اداريشو نميدونم ولي اين جوابي بود كه من از خود نظام وظيفه گرفتم شماره اش اينه ميخوايين تماس بگيرين دقيقشو خودتون بپرسين ٠٩٦٤٨٠
    البته منطقي هم هست واسه بيرون اومدن از سربازي بايد با يگانتون تسويه حساب كنيد در صورتي كه مراحل وثيقه اصلا ربطي به يگان نداره شما اول ميرين وزارت علوم بعد هم نظام وظيفه كه اجازه دريافت اصل مدرك دانشگاهي و گرفتن پاسپورت براتون صادر ميشه
    در هر صورت خداروشكر كه ميشه و مشكلي واسه ما درست نشد

سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد دارم و برای دکتری آمریکا اقدام کردم. دفترچه سربازی رو فرستادم و تاریخ اعزامم افتاده اول اریبهشت. الان دو تا سوال برای من پیش اومده:
    اول اینکه اگه تو بازه قبل از یک اردبیهشت پذیرش من بیاد، من با پذیرش میتونم معافیت تحصیلی بگیرم؟(منظورم اینه که معافیت تحصیلی ربطی به داشتن ویزا داره یا نه؟)
    دوم اینکه در صورتی که من با پذیرشم معافیت تحصیلی بگبرم، آیا دیگه لازمه که اول اردیبهشت اعزام بشم یا نه؟
    ممنون

Junior Member nemattud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام دوستان

من هفته پیش از آلمان پذیزش گرفتم، ولی الان سربازم( 6 ماه از خدمتم رفته). از طرفی پاسپورت دارم و درکنارش توی ماه3 خدمتم رفتم دانشنامه ام رو هم گرفتم( یعنی مشکل پاسپورت و مدارک دانشگاهی ندارم) حالا میواستم ببینم:
    1- با توجه به اینکه شروع کلاسهای من یک سپتامبر هست، من کی میتونم به خودم "ایست خدمتی" بدم؟؟؟دنبال سریعترین زمان هستم...
    2- بعد از ایست خدمتی،تا چه مدت من میتونم ایران باشم؟

ممنون از پاسخ شما دوستان عزیز

Junior Member

دوستان سلام
    اگر مشغول خدمت در سپاه باشیم و در حین خدمت پذیرش بگیریم و ترخیص بشیم. آیا اینکه در سپاه خدمت کردیم دلیل میشه برای اینکه ویزا ندن ؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط agriboy نمایش پست ها
    دوستان سلام
    اگر مشغول خدمت در سپاه باشیم و در حین خدمت پذیرش بگیریم و ترخیص بشیم. آیا اینکه در سپاه خدمت کردیم دلیل میشه برای اینکه ویزا ندن ؟
    تو این زمینه واقعا رفرنس خاصی وجود نداره که بشه جواب داد باید مورد هایی که تجربه عملی را پیدا کنید ازشون سوال کنید یه سر به تاپیک های امریکا بزنید
    از طرفی وقتی یک کیس خاص کلیر نشه باز هم معلوم نیست که واقعا به دلیلی که اشاره کردید باشه وقتی میشه نظر داد که شما یک جامعه آماری بطور مثال
    30 نفری داشته باشید بعد ببینی یه درصدی خاصی با این شرایط کلیر نشدن اون موقع میشه نظر داد که آیا واقعا به این خاطر بوده یا نه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)