صفحه 55 از 63 نخستنخست ... 545464748495051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 627

موضوع: پذیرش در حین سربازی

پیش فرض پاسخ : پذیرش در حین سربازی

دوستان یکی به داد من برسد،

من الآن در حال خدمت هستم. دانشگاهی که فاند گرفتم توی آمریکا از من می خواهد که برای صدور I-20 کپی پاسپورتم را برایشان بفرستم ولی من پاسپورت ندارم و وزارت علوم برای دادن پاسپورت I-20 را می خواهد. با کارت ملی ترجمه رسمی شده هم مثل اینکه دانشگاه آمریکایی قبول نمی کنه I-20 بدهد.

چکار بایستی کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rooholghodos نمایش پست ها
    دوستان یکی به داد من برسد،

من الآن در حال خدمت هستم. دانشگاهی که فاند گرفتم توی آمریکا از من می خواهد که برای صدور I-20 کپی پاسپورتم را برایشان بفرستم ولی من پاسپورت ندارم و وزارت علوم برای دادن پاسپورت I-20 را می خواهد. با کارت ملی ترجمه رسمی شده هم مثل اینکه دانشگاه آمریکایی قبول نمی کنه I-20 بدهد.

چکار بایستی کرد؟
    سلام. اول از دانشگاه بپرس ببین حداقل برات یه نامه پذیرش بدن با اسم و مشخصات کاملت بدن. بعد به نظرم به کارشناس نظام وظیفه اداره اعزام سازمان امور دانشجویان یه تماس بگیر. بهش بگو به من یه معرفی به نظام وظیفه بدید تا بتونم برم وثیقه بذارم و بعد که معافیت تحصیلیتو گرفتی اقدام کن برای پاسپورت تا زمانی که پاست بیاد یه هفته طول می کشه. فقط به اون مسئول نظام وظیفه وزارت علوم بگو و قانعش کن. راستی گواهی اشتغال به خدمتم میخاد ببری براشون. البته نمیدونم بپرس ببین با گواهی اشتغال به خدمت بهت مجوز پاسپورت میدن. اگر کلا اینا نشد شما باید یه پذیرش از یه دانشگاهی بگیری خارج با اوون بری.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinamir71 نمایش پست ها
    سلام. اول از دانشگاه بپرس ببین حداقل برات یه نامه پذیرش بدن با اسم و مشخصات کاملت بدن. بعد به نظرم به کارشناس نظام وظیفه اداره اعزام سازمان امور دانشجویان یه تماس بگیر. بهش بگو به من یه معرفی به نظام وظیفه بدید تا بتونم برم وثیقه بذارم و بعد که معافیت تحصیلیتو گرفتی اقدام کن برای پاسپورت تا زمانی که پاست بیاد یه هفته طول می کشه. فقط به اون مسئول نظام وظیفه وزارت علوم بگو و قانعش کن. راستی گواهی اشتغال به خدمتم میخاد ببری براشون. البته نمیدونم بپرس ببین با گواهی اشتغال به خدمت بهت مجوز پاسپورت میدن. اگر کلا اینا نشد شما باید یه پذیرش از یه دانشگاهی بگیری خارج با اوون بری.
    نامه پذیرش من صادر شده و الآن دستم هست، درضمن نامه فاند من هم به من ایمیل شده و به امضای رئیس دانشگاهشان رسیده، نمی دانم ایمیل ها را بایستی بهشان ببرم نشان بدهم به همراه نامه پذیرش که به دستم رسیده.

نقل قول نوشته اصلی توسط rooholghodos نمایش پست ها
    نامه پذیرش من صادر شده و الآن دستم هست، درضمن نامه فاند من هم به من ایمیل شده و به امضای رئیس دانشگاهشان رسیده، نمی دانم ایمیل ها را بایستی بهشان ببرم نشان بدهم به همراه نامه پذیرش که به دستم رسیده.
    آره. همون نامه هارو ببر نشونشون بده. بهشون بگو که هر وقت اصل I20 امد میام که به من مجوز خروج بدید. ازشون بخایید کمکتون میکنند. ادم های خوبی هستن.

من درمورد این مشکل و قوانین سربازی و صدور گذرنامه ایران بطور کامل توصیحاتی را ایمیل کردم و ذکر کردم که این مشکل را دانشجویان ایرانی ای که سربازی نرفته اند داشته اند و دانشگاههای آمریکا با جایگزینی ترجمه رسمی کارت ملی به جای گذرنامه این قضیه را حل کرده اند و در این قضیه به آنان کمک کرده اند و همچنین ذکر کردم که با جستجویی که انجام داده ام متوجه شده ام که گذرنامه را برای درست نوشتن نام دانشجو در فرم I-20 لازم دارند که من موقع گرفتن گذرنامه عینا همانطور که در کارت ملی ترجمه شده ام نوشته شده، نام و نام خانوادگی ام را ذکر خواهم کرد.

سلام دوستان
    امیدوارم حال همگی خوب باشه.

ممنون که اینجا جای خوبیه که نظرات و تجربیاتمون رو با هم اشتراک بگذاریم.

ببخشید سوالی داشتم و ممکنه کسی از روی تجربه بتونه جواب بده.

میخواستم بدونم فارغ التحصیلان فوق لیسانس معمولا چه ماه هایی اعزام می شوند و اینکه اگر من پایان شهریور امسال دفترچه بفرستم با توجه به شرایط الان کی تاریخ اعزامم میاد؟

ممنون میشم اگر تجربه یا نظرتون رو بگین.
    متشکرم

Junior Member

ماه های زوج. بستگی داره وضعیت پادگان ها چجوری باشه. تو شرایط الان معمولا دی یا اسفند میوفتی خیلی زود اگ بیفتی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Nanochemistry -Urmia University

ممنون میشم یکی سریع جواب بده.
    میخوام دفترچه سربازی رو بفرستم که هرچه سریعتر شروع بشه، اگه در حین سربازی پذیرش اومد، من مدارکمو چجوری بگیرم؟ از کجا بگیرم؟ خیلی سوال ابتدایی هستش، اما نمیدونم ! دانشنامه رو مگه حین سربازی میدن؟ دانشنامه ارشد که به این زودی صادر نمیشه، با مدرک موقت میشه کاری کرد؟ بی نهایت ازتون ممنونم

سلام من ۲ سال غیبت دارم و اضافه خدمت دارم اگه پذیرش بگیرم برای ارشد می تونم از کشور خارج شم؟ یا تا تموم شدن خدمت راهی نیست؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط newstudent2016 نمایش پست ها
    سلام من ۲ سال غیبت دارم و اضافه خدمت دارم اگه پذیرش بگیرم برای ارشد می تونم از کشور خارج شم؟ یا تا تموم شدن خدمت راهی نیست؟
    متاسفانه تا اونجایی که مطلع هستم غیبت مانع گرفتن معافیت تحصیلی خواهد شد
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)