صفحه 58 از 63 نخستنخست ... 848495051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 627

موضوع: پذیرش در حین سربازی

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : پذیرش در حین سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط newstudent2016 نمایش پست ها
    سلام من ۱۸۰ روز اضافه خدمت دارم با غیبت، الان در حال خدمت هستم، اگه عفو رهبری به غیبتم بخوره و پاک شه می تونم حین خدمت پذیرش بگیرم؟ یا نه؟
    طبق اطلاعات قدیمیِ من، متاسفانه نمیشه.
    ولی بهترین کار این هست که از سامانه ی 096480 پاسخ رو جویا بشین، ممکنه که تغییراتی در قانون ایجاد شده باشه.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Statistics

با سلام، من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد هستم و برای دوره دکتری پاییز 2017 برای یه دانشگاه خارج از کشور اپلای کردم و نتایج احتمالا تا ماه آینده میاد. با این حال چون رزومم زیاد رقابتی نیست، احتمال پذیرشم کمه و به خاطر همین قصد دارم دفترچه خدمتمو پست کنم که خیلی عقب نیوفتم. سوالم اینه که در صورت پذیرش، امکان لغو سربازی رو دارم یا خیر؟
    پیشاپیش از پاسخ شما قدردانی می کنم.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_sls نمایش پست ها
    با سلام، من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد هستم و برای دوره دکتری پاییز 2017 برای یه دانشگاه خارج از کشور اپلای کردم و نتایج احتمالا تا ماه آینده میاد. با این حال چون رزومم زیاد رقابتی نیست، احتمال پذیرشم کمه و به خاطر همین قصد دارم دفترچه خدمتمو پست کنم که خیلی عقب نیوفتم. سوالم اینه که در صورت پذیرش، امکان لغو سربازی رو دارم یا خیر؟
    پیشاپیش از پاسخ شما قدردانی می کنم.
    بله شما در صورت پذیرش در مقطع بالاتر می توانید معافیت تحصیلی بگیرید و از کشور خارج شوید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام من سال اول ارشد برق امیرکبیر هستم.میخواستم ببینم من باید کی شروع بع پروسه اپلای کنم سال 97 ینی بعد از فارغ التحصیلی یا یا سال 96 ینی ترم 3 ..در ضمن سوال اصلی من که در موضوع این تاپیک هستش اینه که اگر بزارم برای سال 97 چون معافیت تحصیلیم تا شهریور سال 98 هستش آیا مشکلی پیش میاد یا نه؟؟ چون تا 31 شش بیشتر معافیت ندارم.

Junior Member

با سلام
    دوستان میخواستم بپرسم از شما که من احتمالاً نامه پذیرش دانشگاهم اواخر فروردین 96 یا اوایل اردیبهشت میاد. تاریخ اعزامم به خدمت هم اول اردیبهشته. حالا میخواستم ازتون بپرسم فرضاً اگه 4 اردیبهشت نامه پذیرش من بیاد آیا میتونم برم وزارت علوم و نظام وظیفه و غیره برای گرفتن پاسپورت و ویزا و غیره؟ (میدونم که میشه، دارم درباره انجام این کار در حین آموزشی میگم. چون شنیدم آموزشی نمیذارن). یا اینکه بهتره برم 2 ماه عقب بندازم تاریخ اعزام رو؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Statistics

شما پروسه اپلای رو از همین الان شروع کن. چون باید برای امتحاناتی نظیر جی آر ای، تافلّ، مقاله و .... آماده شی. وقتی وارد ترم سوم شدی به استادای مورد نظرت ایمیل بده و آخر همون ترم باید اپلای کنی. نیازی نیست که فارغ التحصیل بشی. در ضمن آپشن های دیگه مثل تعویق دفاع پایان نامه هم هست که می تونی یک سال دیگه برای خودت وقت بخری.

Junior Member

یا سلام.
    من برای پاییز ۲۰۱۷ (۰۱\۰۶\۹۶) پذیرش گرفتم و تاریخ اعزامم (۰۱\۱۲\۹۵) هست. وقتی رفتم نظام وظیفه بهم گفتن که باید بین تاریخ شروع تحصیل و تاریخ اعزام کمتر از ۴ ماه زمان باشه تا بهم اجازه بدن سربازی رو متوقف کنم. کسی با چنین مشکلی مواجه بوده؟ و آیا راه حلی وجود داره؟ (تاریخ اعزامم رو نمی تونم بندازم عقب.)
    ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    ببخشیدا ولی آدم مطلع رو ول کن. نظام وظیفه چند تا آئین نامه بیشتر نداره که همه باید طبق اون رفتار کنند (می تونید از سایت پلیس دریافت کنید) و برای شرایط خاص یه ملاقات مردمی.
    حالا اگر جایی به مشکلی برخوردید و دیدید آئین نامه اجرا نمیشه، باید فردی در مقام بالاتر رو در جریان بگذارید و قانعش کنید.

معافیت تحصیلی دانشجویان
    تذكر 4 : مشمولاني كه قصد ادامه تحصيل در مقاطع تحصيلي بالاتر را دارند بايد ظرف مدت حداكثر 6 ماه پس از تاريخ فراغت از تحصيل در داخل كشور و يكسال در خارج از كشور در آزمون مقطع بالاتر شركت نموده و در صورت قبولي در آزمون و عدم ورود به غيبت، مجاز به ادامه تحصيل خواهند بود. اين افراد چنانچه قبل از سپري شدن مدت فوق مدارك خود را ارسال و به خدمت اعزام شوند در صورت قبولي در آزمون در هر مرحله از خدمت ترخيص و معافيت تحصيلي براي آنان صادر خواهد شد.
    تذكر5 : ورود مشمولان به غيبت مانع برخورداري آنان از معافيت تحصيلي خواهد بود.

موفق باشید

آقا منم حس میکنم این متنو قبلا تو سایت نظام وظیفه خوندم ولی هرچی سرچ میکنم پیدا نمیشه.
    شما خودت لینکشو میتونی پیدا کنی؟ یا ورداشتن کلا؟ اگه داری لطفا بذار.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mk89 نمایش پست ها
    یا سلام.
    من برای پاییز ۲۰۱۷ (۰۱\۰۶\۹۶) پذیرش گرفتم و تاریخ اعزامم (۰۱\۱۲\۹۵) هست. وقتی رفتم نظام وظیفه بهم گفتن که باید بین تاریخ شروع تحصیل و تاریخ اعزام کمتر از ۴ ماه زمان باشه تا بهم اجازه بدن سربازی رو متوقف کنم. کسی با چنین مشکلی مواجه بوده؟ و آیا راه حلی وجود داره؟ (تاریخ اعزامم رو نمی تونم بندازم عقب.)
    ممنون.

سلام داداش کدوم یگانی؟ منم 1/12 الان آموزشیم.

منتها اینی که میگی رو باز پیگیری کردی؟ نتیجشو به منم بگو چون شرایطم عین توه (البته الان که دیگه سرباز شدیم) ولی حرف یارو من درآوردی بوده من سایت وظیفه و قوانینشو زیر رو کردم حتی یکجا هم به همچین چیزی اشاره نشده. همش گفته در هر زمان قبول شی ترخیص مانعی نداره/تمدید میشه ... مگه شرایط خاص که طرف غیبت داره یا مدرک معادل گرفته...

بعید میدونم خارج از این صفحه ها قوانین معافیت تحصیلی خروج داشته باشیم، اگه هست لطفا دوستان لینک بذارید. پرینت بگیر ببر براش بگو تو آئین نامه حتی یه تبصره هم در این مورد نیست، مکتوبشو کجا نوشته اینی که میگی.
    (کاش میشد این منابع رو یجا بیرون فروم تجمیع کنیم تو صفحات گم نشه)

معافیت تحصیلی خارج از کشور
    http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=1632
    معافیت تحصیلی دانشجویان
    http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=3369
    سوالات متداول خروج از كشور
    http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&pageid=520
    معافيت تحصيلي
    http://vazifeh.police.ir/index.jsp?s...=25&pageid=521

مروری بر قوانین معافیت تحصیلی + سوالات متداول (خرداد 94)

http://www.yjc.ir/fa/news/5227392/%D...A7%D9%88%D9%84
    جزییات و شرایط خروج موقت دانشجویان مشمول از کشور اعلام شد (بهمن 91)

http://www.yjc.ir/fa/news/4248337/%D...5-%D8%B4%D8%AF

بروشور قوانین
    http://www.sharifinvestment.com/Default.aspx?tabid=1275
    ویرایش توسط StJoobin : March 9th, 2017 در ساعت 11:59 PM

Junior Member

دوستان من از 96664438 (فک کنم رییس اداره خانم دهقانی) سوال کردم که الان سربازم تو آموزشیم برام پذیرش دکترا اومده قبلشم کانادا بودم انصراف دادم (دکترا) ولی غیبت میبت ندارم، دو تا چیز گفت:
    1- روال درخواست معافی مث حالت عادیه، فقط باید نامه از نظام وظیفه بیاری که در حال خدمتی. ولی در طول آموزشی نمیشه.
    خوب همون برگ سبز و سفید (برگ اعزام) که دستمون دادن قبلا توش نوشته من برا خدمت چه تاریخی کجا معرفی شدم. چرا نمیشه الان ببرم؟ باید نامه از یگانم بگیرم یا نظام وظیفه کسی آمار این نامه رو داره؟)
    2- گفت باید بره نظام وظیفه نظر بدن.
    چه نظری بدن آئین نامش مشخصه دیگه گفته اگه از مقطع فارغ التحضیل نشدی و غیبتم نداری (در صورت فقط یک مرتبه انصراف) میتونی دوباره بخونیش. دیگه چه نظری میخواد بده!؟
    ممنون میشم اگه کمک کنید چون بعضیاشون یه چیزایی میگن که تو هیچ آئین نامه ای نوشته نشده!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)