صفحه 8 از 63 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 627

موضوع: پذیرش در حین سربازی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در حین سربازی

آدرس : میدان سپاه - نظام وظیفه - سالن 5 - جناب سروان رضا پور - جناب سرهنگ وحدت زاده
    من دارم یک فایل کامل راجع به گرفتن پذیرش در حین سربازی آماده می کنم که بعدا روی سایت قرارش میدم.

با سلام خدمت دوستان .من یک سوال تکراری دارم.با اینکه قبلا جواب گرفتم ولی هنوز قانع نشدم.من ترم 4 فوق هستم متاسفانه نمی تونم تا بیشتر از آبان در دانشگاه بمونم و باید دفاع کنم.6 ماه بعد هم با ید اعزام شم.شنیدم که در حین سربازی اگر دکترای داخل قبول شده باشیم ترخیص میشیم ولی برای دکترای خارج نه.این درسته؟دوم اینکه از دوستان کسی اینجا هست که وسط سربازی نامه پذیرشش آمده باشه و ترخیص شده باشه؟ممنون میشم کمکم کنین.برای اطلاعت دقیق کجا برم و از چه کسانی سوال کنم؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elna
    با سلام خدمت دوستان .من یک سوال تکراری دارم.با اینکه قبلا جواب گرفتم ولی هنوز قانع نشدم.من ترم 4 فوق هستم متاسفانه نمی تونم تا بیشتر از آبان در دانشگاه بمونم و باید دفاع کنم.6 ماه بعد هم با ید اعزام شم.شنیدم که در حین سربازی اگر دکترای داخل قبول شده باشیم ترخیص میشیم ولی برای دکترای خارج نه.این درسته؟دوم اینکه از دوستان کسی اینجا هست که وسط سربازی نامه پذیرشش آمده باشه و ترخیص شده باشه؟ممنون میشم کمکم کنین.برای اطلاعت دقیق کجا برم و از چه کسانی سوال کنم؟
    شما هر زمانی که پذیرش بگیری (چه وسط سربازی و چه تو فرجه 6 ماهه - چه دکترای خارج چه داخل) ترخیص میشی.
    من خودم الان تو فرجه 6 ماهه هستم و دوستم وسط سربازیش پذیرش گرفت و راحت با بردن نامه پذیرش به وزارت علوم ترخیص شد. اگه شک داری میتونی بری وزارت علوم و سوال کنی (از خانم اصفهانیان یا آقای مقیمی)
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

وحید جان ممنون.ولی پس چرا اینقدر شک در این مورد هست.من کسی رو می شناسم که از ترس ایم موضوع از یکی از دانشگاههای ارمنستان پذیرش گرفت.چرا این موضوع شفاف نیست؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

وحید جان ممنون.ولی پس چرا اینقدر شک در این مورد هست.من کسی رو می شناسم که از ترس ایم موضوع از یکی از دانشگاههای ارمنستان پذیرش گرفت.چرا این موضوع شفاف نیست؟
    کی گفته شفاف نیست؟
    گفتم که شما اگه شک داری و نگرانید کافیه 1 ساعت بری وزارت علوم تا شکت برطرف بشه.
    شوپنهاور

آدرس وزارت علوم کجاست؟

در اين که ميشه وسط سربازي رفت شکي نيست به وزارت علومم هيچ ربطي نداره مربوط به نظام وظيفه ميشه که اونم من هفته پيش پرسيدم گفت مشکلي نداره. الان مشکل يک چيزه ديگه هست. نظام وظيفه به من گفت که حد اکثر تا 1 سال بعده اعظام ميشه خارج شد نه فراغت از تحصيل. حالا من نميفهمم اين وزارت علوم فلان فلان شده چي ميگه که ميگه 1 سال بعده فراغت آخه به اون چه ربطي داره نميدونم.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gorji1983
    در اين که ميشه وسط سربازي رفت شکي نيست به وزارت علومم هيچ ربطي نداره مربوط به نظام وظيفه ميشه که اونم من هفته پيش پرسيدم گفت مشکلي نداره. الان مشکل يک چيزه ديگه هست. نظام وظيفه به من گفت که حد اکثر تا 1 سال بعده اعظام ميشه خارج شد نه فراغت از تحصيل. حالا من نميفهمم اين وزارت علوم فلان فلان شده چي ميگه که ميگه 1 سال بعده فراغت آخه به اون چه ربطي داره نميدونم.
    وزارت علوم دقیقا قوانین نظام وظیفه رو رعایت میکنه. اون آقای مقیمی هم که اونجا هست دقیقا از این قوانین آگاه هست حتی بیشتر او اونی که تو نظام وظیفه نشسته و بدون آگاهی از قوانین واقعی همینطوری بهت یه جوابی میده. شما هم وقتی که نامه پذیرشت میاد اول باید بری وزارت علوم و تشکیل پرونده بدی و اونا هستن که شما رو معرفی میکنن به نظام وظیفه و تا این کارو نکنن هیچ کاریت راه نمیفته. بعد اینکه هم وثیقه گذاشتی دوباره نظام وظیفه معرفیت میکنه به وزارت علوم و باز اونا هستن که شما رو به اداره گذرنامه معرفی میکنن. پس میبینی که در اصل همه کاره وزارت علوم هست و کاملا هم با نظام وظیفه هماهنگ هستن و اگه چیزی رو بگن درست میگن. من این جریان 1 سال رو چیزی ازش نمیدونم ولی بهرحال این دوستمون مطمئنا تا قبل از یک سال کاراش انجام میشه و تا اون موقع میتونه پذیرش بگیره. آدرس وزارت علوم هم قبلا تو سایت نوشته شده جستجو کنید.
    شوپنهاور

آدرس وزارت علوم کجاست؟
    شهرك غرب(ميدون صنعت) هرمزان-پيروزان جنوبي
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

نقل قول نوشته اصلی توسط gorji1983
    صحبت وخيد كاملا درسته.فكر ميكنم منظور ازين 1 سال احتمالا اينه كه تا 1 سال از تارخ پذيرش ميتوني از كشور بري بيرون حالا ممكنه ويزا ريجكت بشه يا مجبور بشي ترم رو ديفر كني و اينا.ولي در هر حال 1 سال فرصت داري تا بزني بري.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)