صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: یادگیری لهجه استرالیایی

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض یادگیری لهجه استرالیایی

دوستان با توجه به تفاون زیاد لهجه استرالیایی با امریکن و بریتیش سوالی که دارم این که آیا فقط با استفاده از رادیو استرالیا می شه لهجه را درست کرد؟یا حتما باید از این سی دی ها و کلاسهای آموزش لهجه استرالیایی استفاده کرد؟
    قاعدتا برای کسی که می خواد اونجا درس بخونه یا زندگی کنه انگلیسی با لهجه بریتیش یا امریکن کاربردی نداره...

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : یادگیری لهجه استرالیایی

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان با توجه به تفاون زیاد لهجه استرالیایی با امریکن و بریتیش سوالی که دارم این که آیا فقط با استفاده از رادیو استرالیا می شه لهجه را درست کرد؟یا حتما باید از این سی دی ها و کلاسهای آموزش لهجه استرالیایی استفاده کرد؟
    قاعدتا برای کسی که می خواد اونجا درس بخونه یا زندگی کنه انگلیسی با لهجه بریتیش یا امریکن کاربردی نداره...
    با سلام
    البته من فکر نمی کردم لهجه استرالیایی و بریتیش خیلی فرق داشته باشند؟؟؟ یعنی تفاوتشان خیلی واضح هست همانند تفاوت امریکن و بریتیش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
    I spring over the spring with the spring in the spring

با سلام،
    دوست عزیز استرالیا کشوری چند ملیتی است. اینگونه نیست آنها روی لهجه ی خود تعصب داشته باشند. همین که بتوانید انگلیسی را روان صحبت کنید از بسیاری از هم قطارهای آسیایی و هندی خود جلوترید. من خودم لهجه ی بریتیش داشتم و برای خیلی از استرالیایی ها جذاب بود. من پیشنهاد می کنم به جای وقت گذاری روی لهجه بیشتر با فرهنگ شان اشنا شوید.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

تفاوت که دارن...اتفاقا بسیاری از بریتیش ها به عنوان طنز از لهجه استرالیایی استفاده می کنند.بیشتر در هنگام درک موضوع و لیسنینگ دچار مشکل میشین.من خودم مدتها فیلم و رادیو و ... بریتیش میدیدم.اما از دیروز که با رادیو ABC استرالیا آشنا شدم حقیقتا هنگ کردم.انگار درکم 30-40 درصد کاهش یافت.
    البته این صحبت دوستمون هم درسته که یادگیری فرهنگ خیلی مهمه.
    خوشحال می شم دوستان تجربیاتشون و با بقیه کسانی مثل من که قصد رفتن به اونجا را دارند share کنند.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    تفاوت که دارن...اتفاقا بسیاری از بریتیش ها به عنوان طنز از لهجه استرالیایی استفاده می کنند.بیشتر در هنگام درک موضوع و لیسنینگ دچار مشکل میشین.من خودم مدتها فیلم و رادیو و ... بریتیش میدیدم.اما از دیروز که با رادیو ABC استرالیا آشنا شدم حقیقتا هنگ کردم.انگار درکم 30-40 درصد کاهش یافت.
    البته این صحبت دوستمون هم درسته که یادگیری فرهنگ خیلی مهمه.
    خوشحال می شم دوستان تجربیاتشون و با بقیه کسانی مثل من که قصد رفتن به اونجا را دارند share کنند.
    سلام
    ببخشید نحوه دسترسی به این رادیو چگونه است؟
    I spring over the spring with the spring in the spring

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید نحوه دسترسی به این رادیو چگونه است؟
    هم توی گوگل می تونید سرچ کنید ABC Radio.هم تو موبایل توی Mobomarket سرچ کنید Australian Radio.
    2 تا اپ میاره.دانلود کنید و گوش کنید

به نظر منم حتما رو لیسنینگشون کار کنین. البته باز لهجه استرالیایی ها انگار بهتر از نیوزلندی هاست. من تو آمریکا چند تا دوست نیوزلندی داشتم. اولین بار تو کلاس نمیدونستم اینا کجایی هستن.وقتی صحبت کردن من جز شنیدین یه عالمه"او او" واقعا هیچی نشنیدم. تو دلم گفتم چقدر انگلیسیش ضعیفه بنده خدا! دور میز برای نهار هم که میشستیم وقتی اونا صحبت میکردن ما غیر انگلیسی زبانها ( از خیلی از کشورها بودیم) همدیگرو نگا میکردیم که اگه کسی چیزی فهمید به بقیه بگه! واقعا هیچ راهی برای فهمیدن لهجشون نبود! من فقط اوو میشنیدم
    علم بهتر است یا ثروت؟!

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستان کاملا مشخص که برای پیدا کردن کار تخصصی و پر درآمد نیاز به زبانی سطح بالا است.حالا می خوام بدونم به نظر شما چقدر زمان می بره تا در استرالیا بشه زبان را به حد نرم اشتغال رسوند؟
    مخصوصا کارهایی که به مکالمه زیاد دارن مثل تدریس و فروشندگی و ...
    آیا در ایران میشه به اون سطح رسید و رفت یا در هر صورت زبان آموزی در مقصد مهمه؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

آیا یادگیری لهجه به مانند نیتیو ها محدودیت سنی دارد؟

Junior Member

English Bites نام مجموعه ای است که از سوی کمپانی Australia Network تولید می شود. پیش از این، مجموعه های آموزشی دیگری از این کمپانی نظیر Passport to English و IELTS Preparation ارائه شده بود. سری اول از این پادکست های ویدویی شامل بیش از 70 فیلم آموزشی 10 دقیقه ای است (در مجموع حدود 11 ساعت آموزش ویدویی). این مجموعه برای افرادی که از سطح زبان متوسط به بالا برخوردارند، مناسب می باشد. هر یک از درس های مجموعه آموزشی English Bites به موضوع خاصی اختصاص داده شده است. شیوه آموزش زبان انگلیسی در این مجموعه به این گونه است که در ابتدا زبان آموز فیلم کوتاهی در رابطه به موضوع درسی مشاهده می نماید و سپس لغات و اصطلاحات مهم به کار رفته در فیلم های آموزشی توسط استاد تجزیه و تحلیل می شود. این نکات را می توانید در فایل های PDF نیز مشاهده نمایید.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)