صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: نکته مهم و امنیتی در مورد معرفی دو نفر رفرنس در DS-160

پیش فرض پاسخ : نکته مهم و امنیتی در مورد معرفی دو نفر رفرنس در DS-160

این دو نفر رفرنس اگه هیچ اطلاعاتی ازشون تو نت نباشه ممکنه بگن اینها اصلا هویتشون معلوم نیست ؟؟ من دو نفر از دوستان غیر دانشگاهی رو زدم.

Junior Member

اگر یکی از این رفرنس ها دکتراش را در خارج از کشور گرفته باشه چطور؟؟ میرم برای کلیرنس؟

ممنون

Junior Member

درووووووود دوستان

من با دو تا از استادام حدود 8 تا مقاله ژورنالی /کنفرانسی دارم. یکیشون در طول 2 سال گذشته دوبار به آمریکا سفر داشته(یکبار 1سال مونده برای فرصت مطالعاتی، دفعه بعد برای یک کنفرانس خیلی معروف رفته) ، اون یکی هم تا حالا پاشو از ایران بیرون نذاشته. به نظرتون میتونم به مشکل برخورد کنم با این دو تا؟

سپاس

بچه ها اگه برای بخش رفرنس، اسم دو تا از دوستامون که توی کانادا و انگلیس مشغول تحصیل تو دکترا هستند رو بزنیم مشکلی ایجاد می شه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید

اخیرا دیده شده که سفارت روی دو نفری که معرفی می کنید حساسیت نشون میده و سوالات زیادی می پرسه که اینا کی هستند و چی هستند و از کجا می شناسید.

حتی مواردی بوده که بعد از چند روز یا چند ماه ایمیل زدن و راجع به رفرنس های معرفی شده در DS-160 سوالاتی پرسیدن و خلاصه چند نفری که گیر خوردن 6 ماهی هست که تا الان معطل هستند

برای رفرنس ها ترجیحا از اسم استادهاتون استفاده نکنید. به نظرم زدن اسم همسایه و دکتر خانواده و موارد مشابهی که به قولی فقط و فقط میشناسنتون بهترین کاره. حتی اسم همکاراتون رو هم نزنید. چون ممکنه فعالیت هایی داشته باشند که شما ندونید ولی تحت نظر باشند.

این نکته خیلی خیلی مهم بو.
    ممنون از راهنمایی هایزنبرگ عزیز. اما خیلی مه آلود راهنمایی کردین. کاش لینکی از این موارد رو میذاشتین تا خودمون پیگیری کنیم که برای بچه ها چه اتفاقی افتاده یا خودتون توضیح بیشتر می دادین. حالا سوالم اینه که بر فرض دکتر خانواده اگر در گذشتش چیزی باشه که به قول شما تحت نظر باشه مشکلی ایجاد نمی کنه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی تون جناب هایزنبرگ، آیا در قسمت References فرم DS-160 نسبت این اشخاص هم با ما پرسیده میشه؟؟ ای کاش زحمت می کشیدید ادامه دستورالعمل پر کردن این فرم رو هم در فروم میذاشتید، چون فقط دو تا پارت اولش هست.
    دوست عزیز، سایمون یه پاورپوینت آموزشی از مراحل پر کردن فرم گذاشته. البته در قسمت who will pay for your trip اگر فاند دارین باید بزنید دانشگاه اما بقیه مراحل مشابه دستورالعمل ایشون هست. اینم لینک:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...9%88%D8%B9-F1-!!!

Junior Member

سلام
    دوستان من یه سوال فوری داشتم. گشتم اما جایی جوابشو پیدا نکردم!
    بعد پر کردن فرم DS میشه SEVIS ID رو تغییر داد؟ چون تو مرحله آخر که میخوای submit کنی میگه انگار امکانش نیست؟
    پون هنور I20 بقیه دانشگاها به دستم نرسیده چیکار باید کرد؟ الان وقت بگیرم امکان تغییر دیگه نیست؟

سلام دوستان
    می خواستم بدونم می تونم اسم یکی از دو استادی که تو آمریکا قرار باهاشون کار کنم را بدم که من را 6 سال میشتاسه و دو تا پیپر خوب هم با هم کار کردیم.؟؟؟؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)