صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 34 , از مجموع 34

موضوع: اقدامات مفید برای پیدا کردن کار در استرالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدامات مفید برای پیدا کردن کار در استرالیا

سلام
    سوال: چنانچه کسی بتونه برای پستداک دعوتنامه بگیرد حدودا چقدر زمان می برد تا بتونه وارد خاک استرالیا شود (زمان تقریبی گرفتن ویزای کار و ...)

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

باسپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehn نمایش پست ها
    سلام
    سوال: چنانچه کسی بتونه برای پستداک دعوتنامه بگیرد حدودا چقدر زمان می برد تا بتونه وارد خاک استرالیا شود (زمان تقریبی گرفتن ویزای کار و ...)

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

باسپاس
    من یه سرچ زدم، پاسخ سوال خودم بنظرم پیدا کردم. بازم ممنون میشم اگر امکان دارد این پاسخ چک بفرمایید:

با توجه به اینکه دانشگاه باید برای ویزای پست داک اسپانسر شود، این دو نوع ویزای ساب کلاس می مونه: 186 و 482
    طبق این سایت: immi.homeaffairs.gov.au
    زمان تقریبی هر وبزا مشخص است:
    ویزای 186
    Processing times: 75% of applications: 6 months

ویزای 482
    به 3 زیر قسمت تقسیم میشه هر کدام با زمان متفاوت با زمان 3 تا 7 ماه

فقط من چندتا سوال جدید دارم،
    1. هزینه این ویزاها خیلی بالاست، دلیل خاصی دارد ؟ (186 : 4,115 دلار استرالیا و 482 : 2,690 دلار استرالیا)
    2. ویزای 482 مدت زمان چهار سال دارد، من دیدم خیلی از موقعیت های پست داک استرالیا 5 سال است و اصولا برای موقعیت 5 ساله چنین ویزای صادر میشه یا نه ؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

پست داک 5 سال؟! معمولن 1 ساله هست با امکان تمدید یه سال دیگه. دو ساله فیکس هم پیدا میشه ولی 5 سال نشنیدم.

یخرده بیشتر سرچ کن، بنظرم هزینه ی ویزا که موقت هم هست باعث میشه آدم شکه کنه که یه جای کار میلنگه. 4-6 هزار تا برای ویزای PR هست.
    پست داک بیشتر با نام Research Assistant، Research Associate و ... شناخته میشه و تحت یه دوره ی تحقیقاتی قرار میگیره. مثلن یه ویزایی مثل
    Temporary Activity visa (subclass 408) --> Research Activities

This visa lets you observe or take part in a research project at a research or tertiary institution in Australia. You and your family who apply for the visa with you can stay here for up to 2 years.

شاید جواب شما باشه که هزینه ش هم کمه (315$) (لینک به ویزا). ولی این فقط یه سرچ کوتاه بود بیشتر بگردید مطمئن بشید.

Junior Member

خیلی ممنون
    بله استرالیا بنده چک کردم مرتبط با زمینه کاری بنده، 3 سال و 5 سال دیدم. البته 5 سال خیلی زیاد است ولی برای مهاجرت بنظرم خوبه.
    اینجا چک کنید، 3 سال زیاد دیده میشه ...
    کلا دوره 5 ساله چه مشکلاتی بنظرتون می تونه داشته باشد ؟

در مورد ویزا هم خودم دوباره چک کردم:
    حقیقتا مصاحبه که با یکی از دانشگاه های آمریکا داشتم از من پرسیدن چند روزه می تونی وارد کشود ما بشی ؟ به همین دلیل می خواستم برای استرالیا هم اطلاعات کافی داشته باشم، البته استرالیا طبق سایت زیر:
    حدودا مشخص است هر ویزا چقدر زمان می برد.

بنظر میاد ویزای subclass 494 هم ممکن باشد.

نکته ای که من نمی دونستم این است که اکثر ویزا ها یه حداقل مدرک زبان می خواد! آیلس من اکسپایر شده است، زمانی من آیلس امتحان دادم حدود 600 هزار تومن بود الان شده 6 میلیون!

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    پست داک 5 سال؟! معمولن 1 ساله هست با امکان تمدید یه سال دیگه. دو ساله فیکس هم پیدا میشه ولی 5 سال نشنیدم.

یخرده بیشتر سرچ کن، بنظرم هزینه ی ویزا که موقت هم هست باعث میشه آدم شکه کنه که یه جای کار میلنگه. 4-6 هزار تا برای ویزای PR هست.
    پست داک بیشتر با نام Research Assistant، Research Associate و ... شناخته میشه و تحت یه دوره ی تحقیقاتی قرار میگیره. مثلن یه ویزایی مثل
    Temporary Activity visa (subclass 408) --> Research Activities

This visa lets you observe or take part in a research project at a research or tertiary institution in Australia. You and your family who apply for the visa with you can stay here for up to 2 years.

شاید جواب شما باشه که هزینه ش هم کمه (315$) (لینک به ویزا). ولی این فقط یه سرچ کوتاه بود بیشتر بگردید مطمئن بشید.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)