صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34

موضوع: اقدامات مفید برای پیدا کردن کار در استرالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدامات مفید برای پیدا کردن کار در استرالیا

سلام دوستان
    یک سوال داشتم گرفتن مدارک تیف از مجتمع فنی برای دوره های کوتاه مدت چه برای کار کژوال و چه کار تخصصی کمکی می کنه و اصلا نیازی هست بهش؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

بهترین راه اینه که به خود مراکز در استرالیا ایمیل بزنید که این دوره ها تحت پوشش شما هست اگر اره ؟ چه مراکزی !
    نقل قول نوشته اصلی توسط pako نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال داشتم گرفتن مدارک تیف از مجتمع فنی برای دوره های کوتاه مدت چه برای کار کژوال و چه کار تخصصی کمکی می کنه و اصلا نیازی هست بهش؟

Junior Member omidmardan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrfarid نمایش پست ها
    یکی از کارهای خوبی که میشه کرد، فعال کردن لینکدین هست. اینکه رزومه رو در لینکدین بذاریم (با فرمت مناسب) و کاریابی های استرالیا که در لینکدین هستن رو دنبال کنیم. مثلا به عنوان دوست اضافشون کنیم.
    بعد از رفتن هم اکانت لینکدین، رو به پروفشنال ارتقا بدیم که برای ماهه اول رایگان هست ظاهرا. اینجوری رزوممون بیشتر دیده میشه.
    مراقب باشیم که لینکدین یه محیط تخصصیه پس بهتره دوستامون هم رشته ای هامون و همکارامون باشن. و پست های غیر تخصصی هم اونجا نذاریم
    .
    ممنون
    .
    کسی رو میشناسید که از این طریق موفق شده باشه job offer بگیره ؟
    ( از طریق linkdin )

Junior Member

سوال كلي من اينه

قبل از اومدن چه حرفه و يا حرفه هايي رو ياد بگيريم تا اومديم بيكار نمونيم
    ؟؟؟؟
    اينا رو دوستان فرمودن
    كار فني، كابينت، آرايش گري، آشپزي، .....
    لطفا بيشتر راهنمايي بكنيد

Junior Member galadrail77 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهنسي شيمي گرايش پتروشيمي (پلي تكنيك تهران)

سلام
    شما اول بفرماید چه حرفه ای مشغول هستید؟!!
    آیا هیچ کاری بلد نیستید و شما حاضرید تن به هرکاری اینجا بدید؟ چون در این صورت یعنی از صفر باید شروع کنید.
    برای شخصی که از صفر شروع میکنه معمولا کار تو آشپزخونه، توی Shopping Center مثل نظافت یا جمع کردن چرخ دستی میشه پیدا کرد.
    کلا ولی پیشنهاد میکنم در حرفه ی خودتون شروع یه جمع آوری اطلاعات کنید دنبال هر کاری نرید.
    وگرنه سال ها ممکنه بگذره شما از این شاخه به اون شاخه رفته باشید.
    م.از ملبورن

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

با سلام به همه دوستان من این تایپک رو دیدم و میخوام نظر بدم و نظر بگیرم.چون که من مدتی هست که دارم شرایط شرکتهای استرالیایی و سایر کشورهای جهان اول رو در مورد کار مطالعه میکنم این براشون خیلی مهمه که اونجا حضور داشته باشی و به نوعی اجازه اقامت رو داشته باشی و گرنه این خیلی سخت میشه که صرفا شما رو برای کار بیارن .من به ادامه تحصیل بعنوان یه فرصت 3 ساله الی 4 ساله برای گرفتن اقامت یک کشور اینچنینی نگاه میکنم و مسلما در پایان این دوره 4 ساله دکترا میشه اونقد پول پس انداز کرد که هزینه وکیل رو پرداخت بکنیم .و بنظرم کار با شرکت ها که جنبه تحقیقاتی و کاربردی هم دارن بهتره تا کار اکادمیک.خیلی خوشحال میشم دوستان در مورد نوع نگاه من به قضیه این سیاست در مورد پیدا کردن کار نظر بدن.به طور قطع که با دادن نظرات مفید و بیشتر چراغ راه ما روشن تر خواهد شد. با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان من این تایپک رو دیدم و میخوام نظر بدم و نظر بگیرم.چون که من مدتی هست که دارم شرایط شرکتهای استرالیایی و سایر کشورهای جهان اول رو در مورد کار مطالعه میکنم این براشون خیلی مهمه که اونجا حضور داشته باشی و به نوعی اجازه اقامت رو داشته باشی و گرنه این خیلی سخت میشه که صرفا شما رو برای کار بیارن .من به ادامه تحصیل بعنوان یه فرصت 3 ساله الی 4 ساله برای گرفتن اقامت یک کشور اینچنینی نگاه میکنم و مسلما در پایان این دوره 4 ساله دکترا میشه اونقد پول پس انداز کرد که هزینه وکیل رو پرداخت بکنیم .و بنظرم کار با شرکت ها که جنبه تحقیقاتی و کاربردی هم دارن بهتره تا کار اکادمیک.خیلی خوشحال میشم دوستان در مورد نوع نگاه من به قضیه این سیاست در مورد پیدا کردن کار نظر بدن.به طور قطع که با دادن نظرات مفید و بیشتر چراغ راه ما روشن تر خواهد شد. با سپاس
    سلام خیلی از دوستان که برای PhD به استرالیا میان با همین دید میان (من جمله من!) بدی و خوبی داره. خوبیش آشنایی با محیط و ویزای راحت قبل از اومدن و اقامت راحت بعد از فارغ التحصلی و .... و به قول شما پس انداز ولی خوب بدی که داره بعدش کار پیدا کردن سخت می شه و همه جا نمی تونین استخدام شین (over-qualify) باید با شرایط زندگی خودتون سبک و سنگین کنید

Junior Member

سلام دوستان میپگم برای کار در استرالیا چون کشور مهاجر پزیری هم هست من
    دوره های مختلف ماساژ رو گذروندم میخوام ببینم با این مدارک میشه کار توی استرالیا پیدا کرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical laboratory science

با سلام من کارشناس علوم ازمایشگاهی هستم با 3 سال سابقه کار مرتبط میتونم توی استرالیا کار پیدا کنم ؟اوضاع کار چطوره؟

سلام به همه اساتید و رفقا
    من مدرک حرفه ای جوش و بازرسی جوش دارم با سابقه بالای 7 سال
    و برای اسکیل ورکر استرالیا چند جایی اقدام کردم
    یکی از وکلا گغتند باید حتما ایلتس 6 به بالا داشته باشی
    و یکی دیگر از وکلا گفتند داشتن ایلتس لازم نداره
    سردرگم شذم در این زمینه
    ایا برای ویزای 457 مدارک زبان الزامیس ؟
    وکیل مععتبر در این زمینه کسی رو معرفی میکنید ؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)