صفحه 11 از 80 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 799

موضوع: سایت Anabin و اعتبار دانشگاه های ایران در آلمان (آزاد، غیرانتفاعی، پیام نور،...)

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

پیش فرض پاسخ : اعتبار مدرک دانشگاههای ایران در آلمان(سراسری، آزاد و غیرانتفاعی و علمی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط dayanoosh نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    انشالله که هممون هم پذیرش میگیریم هم ویزا
    من لیسانس دانشگاه آزاد از رشت دارم و تقریبا 3 ماه میشه که همه فروم آلمان رو دارم میخونم
    در مورد مدرک دانشگاه آزاد و یا هر نوع دانشگاه دیگه هم بهترین کار اینه که بعد از پیدا کردن دانشگاههای مورد نظرتون به اونها ایمیل بزنید و در مورد معتبر بودن مدرکتون از اون دانشگاهها سوال بکنید من هم همین کار رو کردم و به دانشگاه Goettingen ایمیل زدم و اونها هم گفتند که مدرک دانشگاه آزاد زو قبول دارند
    باز هم میگم بهترین کار مکاتبه با آفیس اینترنشنال دانشگاه مورد نظر هست
    برای اپلای کردن در بسیاری از دانشگاههای آلمان شما فقط باید مدارکتون رو براشون آپلود کنید... پس هزینه ای برای شما نداره...
    شما شانستون رو امتحان کنید... همین...

سعی کنید خیلی این مسئله رو باب نکنید که مدرک ما رو قبول دارند یا خیر !!!!!!!!!!!!

در ضمن مشکل مدرک دانشگاه آزاد تقریبا رفع شده و نیازی نیست که در خصوص مدرک این دانشگاه (و یا سایر دانشگاهها) حساسیت بخرج بدید....

موفق باشید

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتبار مدرک دانشگاههای ایران در آلمان(سراسری، آزاد و غیرانتفاعی و علمی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    بنظرم بیشتر به برنامه آیندتون و معدلتون اهمیت بدید تا نوع مدرک....(سراسری یا غیرانتفاعی)
    اگر مشغول تحصیل در دانشگاه سراسری هستید سعی کنید ادامه بدید و در طول مدت باقی مانده معدلتون رو بهبود بدید...
    اگر از دانشگاه سراسری میخواید انصراف بدید و برید از ابتدا غیرانتفاعی بخونید بنظرم مناسب نیست... در اینحالت مناسب تر این هست که اگر شرایط تحصیل در آلمان رو دارید (به لحاظ هزینه و .....) و با برنامه آیندتون هم مطابق هست از ابتدا برای تحصیل در آلمان اقدام کنید...

موفق باشید
    مرسی ولی میخوام بدونم پذیرش بیشتر به معدل ربط داره یا مدرکت از کجا باشه ؟
    مثلا من با معدل 14.5 و مدرک دانشگاه سراسری میتونم راحت پذیرش بگیرم یا معدل 16 و دانشگاه غیر انتفاعی ؟

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza2890 نمایش پست ها
    مرسی ولی میخوام بدونم پذیرش بیشتر به معدل ربط داره یا مدرکت از کجا باشه ؟
    مثلا من با معدل 14.5 و مدرک دانشگاه سراسری میتونم راحت پذیرش بگیرم یا معدل 16 و دانشگاه غیر انتفاعی ؟
    معدل بسیار مهم هست.... سعی کنید معدل بالا رو در اولویت قرار بدید...

موفق باشید

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    معدل بسیار مهم هست.... سعی کنید معدل بالا رو در اولویت قرار بدید...

موفق باشید
    سلام خیلی ممنون که اطلاعات مفید خودتون رو در اختیار کاربران عزیز این فروم قرار می دهید
    من با اجازتون جند سوال داشتم
    دانشجویان دانشگاه غیر انتفاعی نسبت به آزادی ها وسراسری ها چه تفاوت هایی دارن
    داشتن معدل بالا می تونه در دانشگاه های غیرانتفاعی می تونه باعث بشه که بهترین دانشگاه های آلمان پذیرش بدن
    معدل دیپلم اگه پایین باشه شانس آدم کم می شه یا اگه معدل لیسانس خوب باشه زیاد به چشم نمی یاد معدل دیپلم 13
    در نگاه کلی یک فرد ما معدل 13 دیپلم ویا مثلا با معدل لیسانس 16 یا 15 غیر انتفاعی چقدر برای پذیرش شانس داره
    6 ماه هم هست که دارم آلمانی می خونم
    داشتن مدارک فنی وحرفه ای چقدر تاثیر داره من 3 مهارت کامپیوتر دارم
    رشتم برنامه نویسی کامپیوتر است
    باسپاس از وقتی که به من دادید

Junior Member babakAA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.S in Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza2890 نمایش پست ها
    يكي به من كمك ميكنه ؟
    من يه ماه ديگه فرصت دارم انتخاب كنم كه از دانشگاه سراسري بابل برم غير انتفاعي سجاد يا بمونم تموم كنم يه ول كنم برم المان ليسانس صنايع بگيرم ؟
    من اگه ليسانسو اينجا بخونم و چون معدلم پايينه 14 هست چقدر از دانشگاه سراسري و چقدر از غير اتفاعي شانس پذيرش دارم ؟
    امیدوارم دیر نشده باشه این جواب!
    من خودم تو دانشگاه "غیر انتفاعی" سجاد هستم و یک نکته رو لازم می دونم بگم اونم اینکه سیستم نمره دهی در اینجا فکر نمی کنم از دانشگاه خودتون ساده تر باشه چه بسا سختگیرانه ترم هست. به نظر من موفقیتی که شما میتونی در این غیر انتفاعی داشته باشی حتما در دانشگاه خودت داشته باشی.

در مورد بقیه قضایا هم معدل به نظرم ارزش زیادی داره برای پذیرش در هر کجا و این ارزش واقعا برای من جای تعجب داره (نظر شخصی)!

امیدوارم بهترین انتخاب رو داشته باشی
    اعتماد به نفس راز موفقیت در هر زمان و مکان

من دیپلم رو از ایران گرفتم , یعنی تا سوم دبیرستان رو در ایران خوندم و برای پیش دانشگاهی به ارمنستان اومدم و در حال حاضر در دانشگاه اروپایی ارمنستان (این هم سایت دانشگاه : www.eriicta.am) در حال تحصیل هستم , مقطعی هم که درس میخونم خودشون بهش میگن Preparatory (Zero Course) , کلا هم سه تا درس دارم , ریاضیات , زبان انگلیسی و زبان ارمنی. در حال حاضر ترم اول تا آخر این هفته تموم بشه.

1. با توجه به اینکه من سه تا درس میخونم مشکلی پیش نمیاد ؟
    2. مدارکم رو دانشگاه های آلمان قبول میکنند ؟
    4. ویزا گرفتن چطوره ؟ دردسر داره یا نه ؟
    5. من هر چقدر به دانشگاه های مختلف ایمیل میزنم جواب درست و حسابی نمیدن , همش جواب های پرت و نامربوط میدن.
    6. کدوم شهر به نسبت دیگر شهر ها ارزونتره ؟ مثلا کولن یا هامبورگ چطوره ؟
    7. من احتمالا میخوام IT بخونم

مرسی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه آزاد - مدیریت بازرگانی

سلام
    من دارم برای زندگی میرم آلمان (هامبورگ) و لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد تهران دارم اما نمیدونم مدرکم رو اونجا قبول میکنن برای ادامه تحصیل یانه
    کسی اطلاعی داره از این موضوع که بتونه من و راهنمایی کنه
    ممنون میشم

یه ایمیل میزنید به دانشگاهی که میخواین برین و باهاشون مکاتبه میکنید بعد میگن مدارکتون رو ایمیل کنید , بعد ایمیل میکنید و منتظر میمونید که جواب بدن ,

Junior Member

ببینید عزیزان مدرک آزاد با دولتی جز در تعداد معدودی از دانشگاه های آلمان فرقی نمیکنه..من خودم آزاد بودم و 2 بار هم پذیرش تونستم بگیرم..فقط مکاتبه کنید و لازم هم نیست بهشون بگید تا به این موضوع حساس بشند..

سلام،من لیسانس ادبیات انگلیسی از دانشگاه غیر انتفاعی با معدله ۱۸.۳۰ دارم.آیلتس ۷.۵ دارم(آکادمیک) و مدرک ب۱ از گوته.به دانشگاه آزاده برلین و هامبورگ میل زدم هامبورگ گفت باید مدرک آلمانی‌ داشته باشم(س۲) و برلین هم بهم گفتن فقط باید آیلتس ۷ داشته باشم،برای دانشگاه هامبورگ می‌دونم شانسم خیلی‌ کمه برای پذیرش ،به نظرتون برای دانشگاه آزاده برلین با توجه به ،معدلم و نمره یلتسم شانسی می‌تونم داشته باشم که برای فوق پذیرش بگیرم؟
    ویرایش توسط reza.bahmaniar : January 4th, 2011 در ساعت 07:08 PM دلیل: Pinglish