صفحه 14 از 80 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 799

موضوع: سایت Anabin و اعتبار دانشگاه های ایران در آلمان (آزاد، غیرانتفاعی، پیام نور،...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتبار مدرک دانشگاههای ایران در آلمان(سراسری، آزاد و غیرانتفاعی و علمی کاربردی

اگر کسی هست که با لیسانس آزاد برای مستر پذیرش گرفته لطفا بگه که این جریان تطبیق واحد ها چیه؟ اگر گفتن شما باید اینجا مثلا از ترم سوم bachelor شروع کنی بعد دوره مستر رو آغاز کنی این معنیش اینه که یه bachelor هم بهتون میدن؟
    دوستی با نام کاربری "آیلتس" نظرش رو گفت ولی چون من از دو نفر این رو شنیدم می خوام از بابت صحت و صقمش مطمئن بشم.

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : اعتبار مدرک دانشگاههای ایران در آلمان(سراسری، آزاد و غیرانتفاعی و علمی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_ramezani نمایش پست ها
    با سلام
    من در حال حاضر دانشجوی سال سوم عمران و معدل 14,دانشگاه آزاد واحد تهران جنوبم

میخواستم ببینم مدرک من برا پذیرش تو دوره master اعتبار داره یا نه ؟

اگر داره کدوم دانشگاها برام بهتره؟
    با تشکر
    با سلام
    دوست عزیز لطفا قوانین فروم را رعایت فرمایید
    اولا در مورد این مباحث قبلا بحث شده و کافیه صفحات قبل را مطالعه کنید
    دوما از ارسال سوالات تکراری و مشابه در سایر تاپیک ها خود داری کنید
    با تشکر

Junior Member

کاربر عزیز, jalilian, میشه لطفا منو راهنمایی کنید. من آیلتس آکادمیک 6 دارم و مدرکم لیسانس مهندسی کامپیوتر نرم افزار هست از غیرانتفاعی جهاد دانشگاهی یزد, با معدل 15.32 آیا میتونم پذیرش برای دانشگاههای آلمان بگیرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری دانشگاه روزبهان ساری

سلام
    من مدرک کارشناسی معماری دارم از دانشگاه غیر انتفاعی روزبهان که متاسفانه اسمش تو سایت translate . google user content نیست . میخوام واسه ارشد اپلای کنم البته دوتا مقاله خوب دارم و معدلمم 15.60 ودو سال سابقه کار تو یه شرکت معتبر چیکار باید بکنم ؟ امکان پذیرش دارم ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش برای فوق با مدرک لیسانس دانشگاه آزاد

سلام بچه ها
    من دانشجوی ترم آخر کارشناسی مکانیک از دانشگاه آزاد اهواز هستم معدلم هم طرفای 16 هست.شانس گرفتن پذیرش برای فوق تو کدوم دانشگاه ها برام بیشتره.ترجیحا غرب آلمان و مجانی باشه .اگه هم جای دیگه شد اشکال نداره.وزارت علوم مدرک fachhochschule را قبول داره یا نه.من مدرک B1 دارم و قبلن 3 سال آلمان بودم.به نظرتون شانسم وسا fh düsseldorf چه جوریاست.و اینکه مدرکش شناخته شده هست یا نه.از این لحاظ میگم düsseldorf چون خونوادم اونجان.البته جای دیگه هی هم شد مشکلی نیست.
    ممنون میشم کسی کمکم کنه

Junior Member

سلام دوستان
    من عضو جدید هستم یه سوال داشتم ممنون میشم که اگر کسی‌ اطلاعی داره راهنمایی کنه
    من فوق دیپلم معماری دارم از اموزشکده فنی‌ و حرفه‌ای ، آیا مدرک من در دانشگاه آلمان معتبر هست برای ادامه تحصیل یا نه؟ در ضمن من الان ساکن آلمان هستم و اقامت دارم معدلم ۱۵ هست و مدرک B1 آلمانی‌ رو هم دارم
    ویرایش توسط soori : November 9th, 2011 در ساعت 11:34 AM

شما شانس رفتن به دانشگاههای معمولی رو هم کاملا داری و لازم نیست حتما FH بری ، تو غرب saarland و خود dusseldorf و karlsruhe و کلی دانشگاه دیگه هست به نظرم که اگر به فکر دکترا هستی FH نخون

نقل قول نوشته اصلی توسط ssss677 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من دانشجوی ترم آخر کارشناسی مکانیک از دانشگاه آزاد اهواز هستم معدلم هم طرفای 16 هست.شانس گرفتن پذیرش برای فوق تو کدوم دانشگاه ها برام بیشتره.ترجیحا غرب آلمان و مجانی باشه .اگه هم جای دیگه شد اشکال نداره.وزارت علوم مدرک fachhochschule را قبول داره یا نه.من مدرک B1 دارم و قبلن 3 سال آلمان بودم.به نظرتون شانسم وسا fh düsseldorf چه جوریاست.و اینکه مدرکش شناخته شده هست یا نه.از این لحاظ میگم düsseldorf چون خونوادم اونجان.البته جای دیگه هی هم شد مشکلی نیست.
    ممنون میشم کسی کمکم کنه
    I don`t need time.What i need is a Deadline

سلام بله می تونین ، فقط سابقه کار جور کن و مقاله بهتر می شه .

نقل قول نوشته اصلی توسط pourashraf نمایش پست ها
    کاربر عزیز, jalilian, میشه لطفا منو راهنمایی کنید. من آیلتس آکادمیک 6 دارم و مدرکم لیسانس مهندسی کامپیوتر نرم افزار هست از غیرانتفاعی جهاد دانشگاهی یزد, با معدل 15.32 آیا میتونم پذیرش برای دانشگاههای آلمان بگیرم؟
    I don`t need time.What i need is a Deadline

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط tikovel نمایش پست ها
    شما شانس رفتن به دانشگاههای معمولی رو هم کاملا داری و لازم نیست حتما FH بری ، تو غرب saarland و خود dusseldorf و karlsruhe و کلی دانشگاه دیگه هست به نظرم که اگر به فکر دکترا هستی FH نخون
    دوست عزیز.
    میشه لطفاً صحت گفته خودتون رو ذکر کنید؟ چرا FH برای مقطع دکتری مناسب نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دوست عزیز.
    میشه لطفاً صحت گفته خودتون رو ذکر کنید؟ چرا FH برای مقطع دکتری مناسب نیست؟
    برای اینکه FH برای ورود سریعتر به بازار کار طراحی شده اند و اگر قصد ادامه به PHD دارید ممکنه لازم باشه چند واحد درسی جبرانی بگذرانید و باید معدل بالاتری هم در مقایسه با دانشگاه های دیگر کسب کرده باشید