صفحه 15 از 80 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 799

موضوع: سایت Anabin و اعتبار دانشگاه های ایران در آلمان (آزاد، غیرانتفاعی، پیام نور،...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Master در دانشگاههای آلمان با Bachelor از دانشگاه آزاد

سلام، من متولد سال 1360 هستم. و در سال 1384، مقطع ليسانس در رشته مهندسي آبياري با معدل 15 از (دانشگاه آزاد اسلامي) فارغ التحصيل شده ام.
    و همچنين در سال 1387 در مقطع فوق ليسانس در رشته تاسيسات آبياري با معدل 16.28 از (دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم و تحقيقات) فارغ التحصيل شده ام. تجربه فعاليت در پروژه هاي علمي و پژوهشي هم دارم.
    همچنين 8 مقاله علمي چاپ شده در کنفرانس هاي داخلي دارم و با چند نرم افزار مهندسي مرتبط با رشته ام؛ مثل Arc GIS, MIKE11,WATER GAMES, Microsoft Project , … هم آشنايي دارم.
    ابقه کاري در شرکت هاي مشاور و پيمانکاري دارم.
    من تمايل بسياري زيادي دارم که در يک دانشگاه معتبر اروپايي در مقطع فوق ليسانس و به زبان انگليسي البته با تغيير رشته به گرايش عمران – سازه هاي هيدروليکي و يا سازه هاي دريايي ادامه تحصيل بدهم.
    چندين بار و به چند صورت مختلف عبارت زير را در مورد دانشگاه هاي آلماني زبان؛ مثل اتريش و آلمان و ... مشاهده کرده ام:
    { افرادي که متقاضي تحصيل در آلمان بوده و داراي مدرک ليسانس از دانشگاه هاي دولتي
    مي باشند، مي توانند در مقطع فوق ليسانس پذيرفته شوند، ولي افرادي که از دانشگاه هاي آزاد داراي مدرک ليسانس مي باشند، فقط مي توانند براي دوره ليسانس تقاضاي پذيرش نمايند.
    }
    سوالي که براي من مطرح شده و ذهنم را مشغول کرده است، اين است که؛
    آيا بنده که داراي (مدرک کارشناسي ارشد از دانشگاه آزاد) هستم، مي بايست در دانشگاه هاي آلماني دوباره در مقطع ليسانس تحصيل کنم و يا مي توانم در مقطع فوق ويا بالاتر اقدام کنم؟
    و لطفاً براي گرفتن پذيرش در مقطع فوق دانشگاهي به زبان انگليسي (عمران-سازه هاي هيدروليکي) با هزينه کم راهنمايي بفرماييد.
    به خاطر لطفي که مي فرماييد پيشاپيش متشکرم. شب يلدا پيشاپيش مبارکباد.

Member moshel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering

پیش فرض پاسخ : Master در دانشگاههای آلمان با Bachelor از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط amiri1 نمایش پست ها
    سلام، من متولد سال 1360 هستم.
    ...
    به خاطر لطفي که مي فرماييد پيشاپيش متشکرم. شب يلدا پيشاپيش مبارکباد.
    سلام دوست عزیز
    یلدای شما هم مبارک
    ببینیند این حرف کاملا هیچ پایه و اساسی نداره.کلی از بچه ها تونستن با مدرک لیسانس دانشگاه آزاد پذیرشهای فوق العاده ای بگیرن
    اگه نمیشه پس اونا چه طوری گرفتن؟
    منم یکی از دوستانم با مدرک دانشگاه آزاد از آلمان پذیرش داشت
    اصلا این حرف صحت نداره.خود سفارت در رابطه با مستر میگه همه می تونن و هیچ قیلتری نداره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتبار مدرک دانشگاههای ایران در آلمان(سراسری، آزاد و غیرانتفاعی و علمی کاربردی

با سلام دوباره
    متشکرم که اينقدر سريع جواب سوالم رو دادي.
    1. آيا دوست شما هم به زبان انگليسي و در يک رشته مهندسي تحصيل مي کنند و ايشان در چه مقطعي تحصيل مي کنند؟ فوق ليسانس و يا دکتري؟
    2. آيا ايشان تونستند بورسيه تحصيلي بگيرند؟
    3. آيا اين نوع تغيير گرايش (از رشته مهندسي آبياري به رشته مهندسي عمران با گرايش سازه هاي هيدروليکي) امکانپذير هست؟
    4. ايشان براي گرفتن پذيرش چه مدارکي لازم داشتند؟ مثلاً داخل يکي از انجمن هاي گفتگو در مورد کارنامه قبولي در آزمون کنکور صحبت شده؛ که به نظر خيلي لازم مي آيد. البته من هم براي آزمون ارشد ثبت نام کردم و اميدوارم نتيجه بگيرم.
    آيا امکانش هست که Email دوستتون رو برام ارسال کنيد تا بتونم باهاش ارتباط برقرارکنم و از ايشان براي سرعت دادن در روند انجام کار کمک بگيرم.

Member moshel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering

پیش فرض پاسخ : اعتبار مدرک دانشگاههای ایران در آلمان(سراسری، آزاد و غیرانتفاعی و علمی کاربردی

[QUOTE=amiri1;589662]با سلام دوباره
    ...
    [/QUOTسلام.امیدوارم شاد و پیروز باشید.
    1-خیر.آلمانی بود و در مقطع فوق لیسانس پذیرش گرفته بود.
    2-به بورس گفتن احتیاجی ندارن.و با کار و هزینه شخصی به راحتی زندکی می کنن.
    3-خیر.به جدیت می تونم بگم نمی تونین تغییر گرایش بدین.
    4-ایشون با مدرک لیسانسی که داشتن اقدام کردن.مدرک لیسانس گواه بر قبولی تو کنکور بود برای ایشون.ببینین گاهی اوقات برخی دانشگاه ها مدارک بیشتری مثل قبولی تو کنکور می خوان
    در آخر ایشون به ایمیل من جواب نمی دن.شما هر سوالی داشتین تو فروم بیان کنین حتما دوستانی هستند که کمکتون کنن

Junior Member

سلام یه سوال دارم ، مدارکمو ترجمه کردم و می خوام به چند جا بفرستم.سفارت 5تا کپی رو برام برابر اصل کرد . ولی یه سری دیگه مدارکم جا موند و سفارت قبول نکرد. حالا چطوری می تونم مدارک کپی را برابر اصل کنم بدون درخواست ترجمه مجدد از دارالترجمه . مثلا وزارت دادگستری یا خارجه این کارو انجام می دن ؟

Junior Member

سلام
    کسی میدونه که مدرک کارشناسی ناپیوسته دانشگاههای غیرانتفاعی مورد قبول دانشگاههای آلمان و کانادا هست یا خیر یه جواب قطعی میخوام من کاردانی آزاد دارم میخوام واسه کارشناسی برم غیرانتفاعی چون اصفهان ناپیوسته روزانه نداریم

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi0127 نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه که مدرک کارشناسی ناپیوسته دانشگاههای غیرانتفاعی مورد قبول دانشگاههای آلمان و کانادا هست یا خیر یه جواب قطعی میخوام من کاردانی آزاد دارم میخوام واسه کارشناسی برم غیرانتفاعی چون اصفهان ناپیوسته روزانه نداریم
    درکل آلمان مدارک غیرانتفاعی از ایران رو قبول داره ولی بعضی دانشگاهها با مدرک ناپیوسته مشکل دارن که باید باهاشون مکاتبه کنید و براشون توضیح بدید.از نظر اعتبار غیرانتفاعی نگران نباشید.

Junior Member

سلام دوستان
    آیا مدرک دانشگاه علمی کاربردی هم مورد قبوله؟

Junior Member najafi2006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي الكترونيك و ارشد مهندسی نانو فوتونیک

پیش فرض مدارك دانشگاه آزاد از نظر وزارت علوم آلمان مورد تائيد هست يا خير؟؟؟

سلام دوستان

يه موردي رو شنيدم كه زياد ازش مطمئن نيستم ,اگر كسي از دوستان اطلاعي داره كمك كنه؟

" مدارك دانشگاه آزاد مورد تائيد وزارت علوم آلمان نيست !!! "
    من آنقدر هنرمند هستم كه در خيال خودم آزادانه ترسيم ميكنم، خيال مهمتر از دانش است زيرا دانش محدود است ولی خیال دنیا را در بر میگیرد.

"آلبرت انیشتین"

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

پیش فرض پاسخ : مدارك دانشگاه آزاد از نظر وزارت علوم آلمان مورد تائيد هست يا خير؟؟؟