صفحه 5 از 80 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 799

موضوع: سایت Anabin و اعتبار دانشگاه های ایران در آلمان (آزاد، غیرانتفاعی، پیام نور،...)

پیش فرض پاسخ : Master در دانشگاههای آلمان با Bachelor از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط شلمان!
    يه خبر جالب!
    دانشگاه كايزرسلاترن كه منو به خاطر دانشگاه آزادي بودن رد كرده بود بدون اينكه من كاري بكنم(در خواست مجدد و اينا) accept كرده!!
    سلام
    خودتون حدس مي زنيد كه با خاطر آزادي بودن رد شده بوديد يا اونا چنين چيزي رو گفته بودن؟؟؟

شلمان!
    Guest

دقيقا به خاطر دانشگاه آزاد بودن رد كرده بودن.
    در ضمن شرايط خاصي نداشتم ولي تا حالا از كانادا، انگليس و استراليا هم پذيرش گرفته بودم و مشكلي در اونجاها نداشتم

سلام

ببخشید این accept رو چطوری به اطلاع شما رسونده؟ و فکر میکنید علت چی بوده که قبول کرده؟(میشه معدل و رشته تون رو هم بفرمایید؟)

ممنون
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

شلمان!
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط iceberg
    سلام

ببخشید این accept رو چطوری به اطلاع شما رسونده؟ و فکر میکنید علت چی بوده که قبول کرده؟(میشه معدل و رشته تون رو هم بفرمایید؟)

ممنون
    بتوسط ايميل و پست! معدل 15.08 و رشته هم computer

Junior Member

سلام skyline از اینکه تونستی پذیرش بگیری بهت تبریک میگم اگه ممکنه بگید کدوم از دانشگاههای آلمان در مهندسی برق قدرت مستر انگلیسی دارند و گرایشهاش بجز انرژی نو و ماشینهای الکتریکی باشه . من یه میل زدم به یکی از استادای دانشگاه اشتوتگارت اون گفت فقط دانشگاه آخن کورس انگلیس داره و خودتون هم میدونید که پذیرش گرفتن از آخن ساده نیست . خودم هم تمام دانشگاهها رو گشتم بجز آخن دانشگاهی پیدا نکردم .
    ضمنا دانشگاه آزادی هستم معدل 15.01 و دو سال سابقه کار مرتبط و یک مقاله آماده ارائه برای کنفرانسهای داخلی و یه مقاله که دارم با یکی از دوستام که دانشجوی دکترا هست برای ژورنال isi آماده میکنیم .

خدایا به ما بصیرتی بده که راهمان را درست انتخاب کنیم .

حق یارتان

نقل قول نوشته اصلی توسط m-ah
    سلام skyline از اینکه تونستی پذیرش بگیری بهت تبریک میگم اگه ممکنه بگید کدوم از دانشگاههای آلمان در مهندسی برق قدرت مستر انگلیسی دارند و گرایشهاش بجز انرژی نو و ماشینهای الکتریکی باشه . من یه میل زدم به یکی از استادای دانشگاه اشتوتگارت اون گفت فقط دانشگاه آخن کورس انگلیس داره و خودتون هم میدونید که پذیرش گرفتن از آخن ساده نیست . خودم هم تمام دانشگاهها رو گشتم بجز آخن دانشگاهی پیدا نکردم .
    ضمنا دانشگاه آزادی هستم معدل 15.01 و دو سال سابقه کار مرتبط و یک مقاله آماده ارائه برای کنفرانسهای داخلی و یه مقاله که دارم با یکی از دوستام که دانشجوی دکترا هست برای ژورنال isi آماده میکنیم .

خدایا به ما بصیرتی بده که راهمان را درست انتخاب کنیم .

حق یارتان
    سلام
    دوست عزیز شما باید در سایت DAAD دنبال دوره های مستر برق به زبان انگلیسی بگردید که تعدادشون کم نیست.
    Moving to Germany

Junior Member

متشکرم skyline ولی من سایت daad رو گشتم و 17 تا دانشگاه تو electrical engineering پیدا کردم که فقط 2 تاشون رشته electrical power system داشتند که از آنها هم گفته بود که زبان تدریس انگلیسی و آلمانی هست و main language آلمانی است بجز دانشگاه آخن که دقیقا هم گرایش رو مشخص کرده و هم گفته که main language انگلیسی است و ضمنا میشه توسایت DAAD گرایش رو هم مشخص کرد و طوری که فقط POWER ENGINEERING رو تو دانشگاهها پیدا کرد .
    ممنونم

ApplyAbroad Hero

خواهشا فقط کسانی که مطمئن هستند جواب بدهند ، آیا دانشگاه برمن http://www.uni-bremen.de/ مدزک دانشگاه وزین آزاد رو قبول داره؟
    goodbye forever

Member Mehdiak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Tehran jonoob

من کلا فکر می کنم علت ریجکت شدن دانشگاه ازادیا صرف دانشگاه ازادی بودنشون نیس . حالا اگه قبلا این طور بوده الان دیگه حداقل نیس . من تهران جنوب بودم و از stuttgart پذیرش گرفتم .

منم خیلی نگران این مسئله بودم اما خوب حداقل خودم تجربه کردم که نگرانیم بی مورد بود !!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidviol نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم بدونم من که 1-کاردانی الکترونیک با معدل 14.75 2- کارشناسی الکترونیک با معدل 13.5 از آزاد رو دارم با IELTS 6 برای گرفتن پذیرش در مقطع فوق لیسانس چقدر امیدوار باشم؟اگه فوق نشه دوباره لیسانس به زبان انگلیسی رو میتونم پذیرش بگیرم؟
    اصلا میصرفه همچین کاری کنم؟
    help plz......
    بسیار امیدوار باشید
    می دونید شما می تونید به راحتی از یک دانشگاه متوسط آلمان پذیرش بگیرید
    پذیرش از آلمان و خیلی از کشورها برای مدرکهای دانشگاه آزاد امکان پذیره.
    اینکه می گن دانشگاه آزاد معتبر فقط حرفهای خود ماست که گندش کردیم
    والا دانشگاههای دولتی ما هم خیلی در دنیا مطرح نیستند.
    با تشکر
    می دونم هر جا که باشم آسمون همین یه رنگه...
    --
    با همه دریا دلی دل را به دریاها زدم
    پشت پا بر اصل بی بنیاد این دنیا زدم