صفحه 8 از 80 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 799

موضوع: سایت Anabin و اعتبار دانشگاه های ایران در آلمان (آزاد، غیرانتفاعی، پیام نور،...)

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

پیش فرض پاسخ : اعتبار مدرک دانشگاههای ایران در آلمان(سراسری، آزاد و غیرانتفاعی و علمی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط solmazz نمایش پست ها
    سلام
    من فارغ التحصیل دندانپزشکی دانشگاه ازاد تهران با معدل 15/30 و ایلتس 6.5 هستم.می خوام برای همین دوره ی عمومی برای معادل سازی اقدام کنم و البته به صورت فشرده زبان المانی هم دارم شروع می کنم .کسی میدونه شانسی هست یا نه؟و اگه اره کدوم دانشگاهها؟
    چرا همه اینجا در مورد رشته های مهندسی اطلاعات میدن.....
    کمک لطفااااااااااااااااااااا
    در مورد مدرک دانشگاه ازاد نظری نمیدم.
    ولی برای دندونپزشکی شما سرچ کن ببین اصلاً چند کورس انگیلیسی موجوده؟ و شرایط اونا رو (زبان و معدل )ببین که البته وضع شما تقریباً خوبه.

فقط باید بدونی این رشته در اروپا پرطرفداره(مثل همه جای دنیا) ........ دیگه با این توصیف در مورد شانس خیلی چیزی نمیشه گفت و فقط میمونه توکل به خدا.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک دانشگاه غیرانتفاعی در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط alim1639 نمایش پست ها
    من فارغ التحصیل از دانشگاه علم و فرهنگ هستم، از دانشگاه RWTH Aachen پذیرش دارم
    ميشه بفرماييد معدلتون چند بوده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتبار مدرک دانشگاههای ایران در آلمان(سراسری، آزاد و غیرانتفاعی و علمی کاربردی

سلام . من کارشناسی ناپیوسته نرم افزار کامپیوتر با معدل 16 از دانشگاه آزاد بناب (آذربایجان شرقی) دارم .
    مدرک فوق دیپلمم هم فناوری اطلاعات بوده . یعنی گرایش رو عوض کردم .
    آیا من شانسی واسه پذیرش در دانشگاه های آلمان (آلمانی یا انگلیسی زبان) واسه فوق دارم ؟

Junior Member

سلام دوستان

ببخشید یه چند سوال داشتم
    من مدرک لیسانس از دانشگاه آزاد شهرستان دارم
    1- این مدرک برای آلمان قابل قبوله
    2 - من فامیل نسبتا درجه یک دارم عموم سیتیزن آلمان هست آیا با دعوت نامه که 3 ماهه هست مدتش و تا 6 ماه بشه تمدید کرد میشه پذیرش از دانشگاه یا موسسات آموزش زبان گرفت (در این مدت که اونجا میرم)
    3 - حتما این مدرک زبان لازمه چون انگلیسی رو تکمیل کردم نسبتا به امید امریکا و آیا مدرک زبان رو باید قبل از اقدام به ورود به دانشگاه داشته باشیم )

زیاد شد سوالات ممنون میشم اگه تونستید جواب بدید

Junior Member babakAA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.S in Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط DivXviDvD نمایش پست ها
    سلام دوستان

ببخشید یه چند سوال داشتم
    من مدرک لیسانس از دانشگاه آزاد شهرستان دارم
    1- این مدرک برای آلمان قابل قبوله
    2 - من فامیل نسبتا درجه یک دارم عموم سیتیزن آلمان هست آیا با دعوت نامه که 3 ماهه هست مدتش و تا 6 ماه بشه تمدید کرد میشه پذیرش از دانشگاه یا موسسات آموزش زبان گرفت (در این مدت که اونجا میرم)
    3 - حتما این مدرک زبان لازمه چون انگلیسی رو تکمیل کردم نسبتا به امید امریکا و آیا مدرک زبان رو باید قبل از اقدام به ورود به دانشگاه داشته باشیم )

زیاد شد سوالات ممنون میشم اگه تونستید جواب بدید
    با سلام دوست عزیز!
    من تجربه شخصی تو این زمینه ندارم اما
    1- بهتره اسم دانشگاهت رو تو سایت
    http://translate.google.com/translat...ate.google.com
    جستجو کنید تا مطمئن بشید.در ضمن من در همین انجمن دیدم افرادی رو که از آزاد برای آلمان پذیرش گرفتن.تو این مورد اول به نظرم عوامل مهم دیگه هم هستن که می تونن تو گرفتن پذیرش به شما کمک کنند.
    2- اگر درست متوجه شده باشم شما قصد داری کلا از اونجا پی گیری کنی که بهتره قبلش حتما دانشگاه هایی رو که رشته شما رو داره و احتمال پذیرش دارید مشخص کنید و باهاشون ار طریق email ارتباط برقرار کنید.چون فکر نمی کنم مورد قبول باشه که تماما شما بخوای برای تمام دانشگاه ها حضوری اقدام کنی. در کل بهتره اکثر کارتون رو قبل از رفتن انجام بدید تا با دید بازتری با شرایط مواجه بشید.
    3- اگر مدرک زبان انگلیسی دارید شما با جستجو می تونید دانشگاه هایی رو که به زبان انگلیسی تو مستر تدریس می کنند پیدا کنید و بعد از پذیرش اونجا زبان آلمانی رو تو مدت مشخص یاد بگیرید(اما حتی با وجود اینکه شما بتونید از دانشگاهی که انگلیسی تدریس مشه پذیرش بگیرید برای زندگی حتما به یاد گرفتن آلمانی احتیاج داری)

تمام این پاسخ های ناقص من رو اگر بطور کامل تو همین فروم بگردی می تونی به راحتی کاملش رو پیدا کنی.
    موفق باشی دوست عزیز.
    ویرایش توسط babakAA : October 10th, 2010 در ساعت 12:58 AM

Junior Member

سلام
    ممنون دوست من از لطفت
    متاسفانه اسم دانشگاه من در لیست نیست در صورتی که دانشگاه های غیرانتفاعی هست که اصلا مطرح نیست

اگه ممکنه بیشتر در این زمینه راهنمایی کنید

بازم ممنون

رشته و دانشگاه

یک نکته مهم اینکه شما در سمت چپ می تونی بر اساس اسم و برای راحتی کار مخصوصا از LOCATION استفاده کنی. حتی اگر هم نیست باز هم باکی نیست، شما موقع که به دانشگاه مورد نظرت mail میزنی ازشون بخواه که لیست دانشگاه هایی رو که مورد تاییدشون هست رو به شما بدن. و اگر نبود حتما از طریق مسوولین دانشگاه و یا وزارت علوم پی گیری کنید تا مشکل حل بشه. چون تا جایی که می دونم مشکل لاینحلی نیست!

موفق باشید!

Junior Member

آقا خیلی ممنون

درسته از همین طریق لوکیشن وارد شدم
    والی همه دانشگاه های شهرمون غیر از ما داخلش بود

اگه ممکنه چند دانشگاه معتبر وخوب که راحت پذیرش میدن رو معرفی کنید تا بهشون میل بزنم تحصیلات هم حسابداری هست

ممنون و متشکر

رشته و دانشگاه

من تنها تونستم یک دانشگاه رو پیدا کنم که به صورت انگلیش تدریس می کنه!
    حالا شما حتما بگردید شاید بیشتر هم بود.حدود 3-4 رشته دیگه هم بود که به آلمانی ارائه میشه درساش.
    حالا شما همین رو پی گیری کن و اگر جوابی دریافت کردید اینجا هم قرار بدید تا مابقی دوستان استفاده کنن.

Master in Accounting, Controlling & Taxation

ویرایش توسط babakAA : October 14th, 2010 در ساعت 01:11 AM

Junior Member

سلام من فوق دیپلم از دانشگاه علمی کاربردی دارم و کارشناسی از علوم تحقیقات متأسفانه اون لینکهایی که اینجا بود برای من باز نشد می خوام اول بدونم به اینکه مدرکم از دوتا دانشگاست گیر نمیدن؟ رتبه دانشگاهی امکان داره براشون مهم باشه؟ و شنیدم که بعضی بچه ها میگن اصلا مدرک آزاد رو قبول ندارن و میگن دوباره باید BS بخونی این صحت داره؟
    ویرایش توسط tameshk : October 22nd, 2010 در ساعت 08:21 PM