صفحه 9 از 80 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 799

موضوع: سایت Anabin و اعتبار دانشگاه های ایران در آلمان (آزاد، غیرانتفاعی، پیام نور،...)

Junior Member babakAA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.S in Computer Engineering

پیش فرض اعتبار مدرک دانشگاههای ایران در آلمان(سراسری، آزاد و غیرانتفاعی و علمی کاربردی و ...)

دوست عزیز باز هم اول از همه اینو می گم که بهترین راه همون تماس با دانشگاه مورد نظر هستش اما خب دونستن مطالب کلی قبل از این کار هم می تونه بسیار کمک کنه هم باعث ایجاد انگیزه بشه.
    در مورد سوالاتتون هم من یک نکته کلی بگم اون هم اینکه درسته که نوع دانشگاه می تونه تو گرفتن پذیرش کمک کنه اما خب فک کنم دانشگاه های مطرخ ایران 5-6 تا بیشتر نیست و بقیه بچه ها هم به نظر من باید به نوعی ثابت کنن که از لحاظ سطح علمی در وضعیت خوبی قرار دارند.البته این تجربه و نظر من هستش. چون دیدم دوستانی رو که در این فروم از آزاد برای آلمان پذیرش گرفتن.
    با همه این تفاسیر شما ابتدا دانشگاه مقصد رو پیدا کن و بعد دز شرایطش نگاه کن و ببین شرایطت چطوریه! به نظر من یکی از بهترین راه های اثبات سطح علمی GRE هستش که تجربه نشون داده حتی برای کشورهای اروپایی هم بسیار اهمیت داره گرچه اونرو جزو شرایط اصلی قرار نمیدن.همچنین داشتن یک نمره خوب تو IELTS یا TOEFL هم میتونه تاثیرگذاز باشه و اگر فنی هم باشید که با یک مقاله نور علی نور میشه و داشتن یک رزومه خوب!!!!!!
    به نظر من که به جای خوندن مجدد BS بهتره که روی مواردی که گفتم وقت گزاشت.
    درضمن شما رشته و معدلتون رو نگفتید...؟
    به اینکه شما از دو دانشگاه مدرک داری خرده ای گرفته نمیشه!
    همچنین من لینک رو چک کردم و سالم بود.اگر در دسترستون نیست بگید تا بگردم و نتیجش رو بهتون اطلاع بدم.

موفق باشید!
    ویرایش توسط reza.bahmaniar : November 4th, 2010 در ساعت 01:22 AM دلیل: ارتباط

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اعتبار مدرک دانشگاههای ایران در آلمان(سراسری، آزاد و غیرانتفاعی و علمی کاربردی

یک سوال دارم

آیا آلمان
    1. مدرک لیسانس دانشگاه آزاد واحد نجف آباد اصفهان را قبول دارد ؟
    2. مدرک موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی وابسته به وزرات علوم قبول دارند ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتبار مدرک دانشگاههای ایران در آلمان(سراسری، آزاد و غیرانتفاعی و علمی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط babakAA نمایش پست ها
    دوست عزیز باز هم اول از همه اینو می گم که بهترین راه همون تماس با دانشگاه مورد نظر هستش اما خب دونستن مطالب کلی قبل از این کار هم می تونه بسیار کمک کنه هم باعث ایجاد انگیزه بشه.
    در مورد سوالاتتون هم من یک نکته کلی بگم اون هم اینکه درسته که نوع دانشگاه می تونه تو گرفتن پذیرش کمک کنه اما خب فک کنم دانشگاه های مطرخ ایران 5-6 تا بیشتر نیست و بقیه بچه ها هم به نظر من باید به ...
    رشته من صنایع غذایی هست با معدل 14/80 و خوب مقاله هم ندارم اما دارم روش کار می کنم.
    ویرایش توسط reza.bahmaniar : November 4th, 2010 در ساعت 01:23 AM

Junior Member

میگم یه سوال! حتی اگه نخواهیم ادامه تحصیل بدیم در آلمان؛مدرکمون رو ترجمه کنیم ببریم؟

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ramshad نمایش پست ها
    میگم یه سوال! حتی اگه نخواهیم ادامه تحصیل بدیم در آلمان؛مدرکمون رو ترجمه کنیم ببریم؟
    ترجمه کنید بهتره

تا چه مدارکی باشه

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط tameshk نمایش پست ها
    رشته من صنایع غذایی هست با معدل 14/80 و خوب مقاله هم ندارم اما دارم روش کار می کنم.
    دوست خوبم بهترین کاری که من به شما توصیه می کنم این هست که ابتدا دانشگاه های مورد نظر رو پیدا کنید و در قسمت شرایط پذیرش نگاه کنید ببینید اونا چه چیزهایی رو می خوان! بعد از اینکه دیدید واجد شرایط هستید و اینکه آیا دانشگاهتون رو قبول دارند یا خیر یک میل ناقابل بزنید و با یک سوال صحیح ترین جواب رو بگیرید.گرفتن پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد درسته در آلمان سخته اما خب خواستن توانستن هستش.برای مورد شما من به عنوان مثال تو زمینه رشتتون این رشته ها رو که به زبان انگلیسی تدریس میشن رو معرفی می کنم و ادامه رو خودت پی گیری کن.البته این ها چیزهایی هست که من پیدا کردم.و اگر خودتون یه سرچ بکنید مسلما گزینه های دیگری هم پیدا می کنید.
    (سامان عزیز و دیگر دوستان این شرایط براشون صدق میکنه. پس اول از همه مقصد رو انتخاب کنید تا به بسیاری از سوالاتون پاسخ داده بشه.)

Organic Agriculture and Food Systems , M.Sc

University Website

International Food Business and Consumer Studies , M.Sc

University Website

Environmental Protection and Agricultural Food Production , M.Sc

University Website

امیدوارم کمکتون کرده باشم
    موفق باشید.

ویرایش توسط babakAA : October 27th, 2010 در ساعت 03:24 AM
    اعتماد به نفس راز موفقیت در هر زمان و مکان

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ramshad نمایش پست ها
    با توجه به سوالتون که من تو تاپیک دیگه دیدم و شما این مدارک رو برای دولت احتیاج دارید به نظرم ترجمه مدارک مورد نیازتون ضروری هستش.
    موفق باشید
    اعتماد به نفس راز موفقیت در هر زمان و مکان

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    با مدرك دانشگاه غير انتفاعي(البته موسسه نه دانشگاه) ميشه از المان پذيرش گرفت براي ارشد؟ معدل هم 17 به بالا.البته خودم خيلي اميد دارم تا حدود 18هم برسونم؟ ميشه با اين شرايط حدقال از دانشگاه هاي متوسط به بالا المان پذيرش گرفت؟
    در مورد ترم 7 بودن چطور؟دانشجوي ترم هفت مي تونه پذيرش بگيره؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

دوستان شما برای گرفتن پذیرش در دوره مستر کدوم دانشگاه رو توصیه می کنید؟علمی کاربردی یا آزاد
    علمی کاربردی جزو دانشگاه های دولتی تقسیم بندی می شه و کنکورش زیر نظر سازمان سنجش
    آزاد سطح علمی استاداش بالاتر از علمی کاربردیه و شهریه به مراتب بالاتری داره

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

نقل قول نوشته اصلی توسط rise نمایش پست ها
    دوستان شما برای گرفتن پذیرش در دوره مستر کدوم دانشگاه رو توصیه می کنید؟علمی کاربردی یا آزاد
    علمی کاربردی جزو دانشگاه های دولتی تقسیم بندی می شه و کنکورش زیر نظر سازمان سنجش
    آزاد سطح علمی استاداش بالاتر از علمی کاربردیه و شهریه به مراتب بالاتری داره

سلام

اینکه علمی کاربردیش کجا باشه و در چه مقطعی و همینطور اینکه منظورت از دانشگاه آزاد کدوم دانشگاه باشه خیلی مهمه.

موفق باشید
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .