صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30

موضوع: مدرک Dichiarazione di valore

Moderator

پیش فرض پاسخ : مدرک Dichiarazione di valore

نقل قول نوشته اصلی توسط nillooofar نمایش پست ها
    سلام دوستان من متوجه نمیشم dv یک جور تایید مدارک هست یا خودش مدرکه و اینکه برای چی لازمش داریم یعنی سفارت از ما میخواد یا چی؟
    درود
    یک ورق کاغذ هست که موقع تحویل مدارک این مدرک هم تحویل شما داده میشه و این مدرک از طریق سفارت برای شما صادر میشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام
    اگه این برگه رو بخواهیم زودتر درخواست بدیم باید 40یورو برای این برگه و 50 یورو موقع ویزا پرداخت کنیم یا خیر ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

سلام دوستان . برای اینکه این برگه DOV رو سفارت بهمون بده شرایط خاصی نیاز هست؟
    یکی از دوستانم که ایتالیا درس میخونه گفته سفارت وضعیت تحصیلیت رو بعد از اینکه مدارکت رو ترجمه رسمی کردی و به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه رسوندی و بهشون دادی بررسی میکنه اگر مشکل سربازی نداشته باشی بهت میده و یا اینکه میگه برو معافیت تحصیلیتو از وزارت علوم بگیر بیار. آیا این حقیقت داره؟ ینی اگر یکی بخاد برای مقطع لیسانس اقدام کنه با توجه ب اینکه دیگه به مقطع لیسانس اجازه تحصیل خارج از کشور نمیدن، دیگه نمیتونه DOV رو از سفارت دریافت کنه و با هزینه شخصی و به صورت تفریحی و با سپردن وثیقه خارج بشه؟ ( کسی که قصد برگشت نداره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

برای ثبت نام دانشگاه یه چیزی خواسته که من رو گیج کرده. فکر کنم گواهی ارزیابی مدارک تحصیلی سفارت رو میخواد تا ثبت نام کامل بشه و حالا پذیرش بده یا نده.
    حالا سایت سفارت رو که نگاه کردن اونجا هم قید کرده که برای تشکیل پرونده تحصیلی نامه پذیرش دانشگاه رو میخواد.
    اشتباه متوجه مراحل شدم؟
    روال به چه شکله؟
    چه کنم؟
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: png italy.png (36.6 کیلوبایت, 17 views)
    علایق پژوهشی:
    finance,actuary و statistics.
    اگر روی یکی از این زمینه ها کار می کنید؛ آماده ی همکاری هستم , پیام خصوصی بفرستید.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط araaa نمایش پست ها
    برای ثبت نام دانشگاه یه چیزی خواسته که من رو گیج کرده. فکر کنم گواهی ارزیابی مدارک تحصیلی سفارت رو میخواد تا ثبت نام کامل بشه و حالا پذیرش بده یا نده.
    حالا سایت سفارت رو که نگاه کردن اونجا هم قید کرده که برای تشکیل پرونده تحصیلی نامه پذیرش دانشگاه رو میخواد.
    اشتباه متوجه مراحل شدم؟
    روال به چه شکله؟
    چه کنم؟
    درود
    در این پست جواب داده شده. #21
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

به دانشگاه ایمیل زدم. در جواب گفتن که:

You will have to apply, between March and April next year, wait for your admission and only after you gain admission in mid-May we will send you the admission letter. Thereafter you can apply in the Embassy for the declaration and the visa

با این حساب بدون دکلیریشن هم میشه پذیرش گرفت. ولی برای ثبت نام نهایی لازم هست.
    علایق پژوهشی:
    اگر روی یکی از این زمینه ها کار می کنید؛ آماده ی همکاری هستم , پیام خصوصی بفرستید.

Moderator

به دانشگاه ایمیل زدم. در جواب گفتن که:

You will have to apply, between March and April next year, wait for your admission and only after you gain admission in mid-May we will send you the admission letter. Thereafter you can apply in the Embassy for the declaration and the visa

با این حساب بدون دکلیریشن هم میشه پذیرش گرفت. ولی برای ثبت نام نهایی لازم هست.
    دیکلریشن وقتی هست که شما پذیرش گرفتی ویزا هم گرفتی و همراه مدارک ویزا سفارت دیکلریشن رو هم میده.

Junior Member

توی جمله زیر منظورش اینه که درصورت درخواست کمیته آموزش شرح دروس ممکنه که درخواست بشه؟

Upon request of the Teaching Commitee, a detailed programme description (syllabus) for the completion of said qualifications may be asked. Study programmes can be certified by the Diploma Supplement (where in place);
    یعنی همون اول که دارم مدارک شخصی و تحصیلی رو آپلود می کنم نیاز نیست شرح دروس رو هم آپلود کنم؟
    این Diploma Supplement جریانش چیه؟
    من دارم برای ترم پاییز ۲۰۱۹ اپلای می کنم که ددلاینش تا آخر همین ماه( نوامبر) هست. الان من باید از سفارت وقت بگیرم تا قبل از اتمام ماه نوامبر؟
    سفارت مدارک و course description رو بدون نامه پذیرش تایید می کنه؟
    علایق پژوهشی:

Moderator

توی جمله زیر منظورش اینه که درصورت درخواست کمیته آموزش شرح دروس ممکنه که درخواست بشه؟

Upon request of the Teaching Commitee, a detailed programme description (syllabus) for the completion of said qualifications may be asked. Study programmes can be certified by the Diploma Supplement (where in place);
    یعنی همون اول که دارم مدارک شخصی و تحصیلی رو آپلود می کنم نیاز نیست شرح دروس رو هم آپلود کنم؟
    این Diploma Supplement جریانش چیه؟
    من دارم برای ترم پاییز ۲۰۱۹ اپلای می کنم که ددلاینش تا آخر همین ماه( نوامبر) هست. الان من باید از سفارت وقت بگیرم تا قبل از اتمام ماه نوامبر؟
    سفارت مدارک و course description رو بدون نامه پذیرش تایید می کنه؟
    درود
    دوست عزیز راجب کورس دسکریپشن بهتون انجمن معرفی کردم سوالاتتان را انجا مطرح کنید.
    نخیر شما برای اپلای به دانشگاه نیاز به کورس دسکریپشن دارید همچنین برای سفارت هم لازمه، بدون اون پذیرش نمیدن و برای تهیه ان هم میتوانید به انجمنی که معرفی کردم سر بزنید و به احتمال قوی دوستان انجا گذاشته اند، اگر نباشه میتونید خودتان هم بنویسید.
    نیازی به تایئد مدارک توسط سفارت نیست اپلای کنید و پذیرش که اومد بعد با مدارک خواسته شده برای ویزا میرید سفارت و برای ویزا اقدام میکنید و همزمان با صادر شدن ویزا سفارت مدترک را تایئد میکنه و به همراه سایر فرم ها تحویل شما میده.
    شما بعد پذیرش باید وقت بگیرید و تا زمانی که پذیرش ندارید وقت به درد نمیخوره.

Junior Member

سلام.من امسال شرایط مشابه شما دارم.شما چطور dov گرفتید از سفارت؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)