صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: مدرک Dichiarazione di valore

Junior Member allie آواتار ها

Exclamation مدرک Dichiarazione di valore

سلام دوستان

راستش من به یه مشکل بزرگی بر خوردم که اگه کسی راهنماییم کنه ممنون می شم

من تو هندوستان لیسانس خوندم و الان 1 سالی هست که برگشتم.راستش اقدام کردم واسه دانشگاه سیه نا برای مستر و خودم امیدوارم قبولم می کنن.

حالا یه مشکلی اینجا هست.سفارت ایتالیا همونطور که می دونین مدرک Dichiarazione di valore می خواد.یه چند جا سرچ زدم نوشته باید تایید سفارت ایتالیا تو اون کشوری بشه که درس خوندی و بعضی جاها هم نوشته تو وطنت

حالا من چیکار کنم ؟ ددلاین سفارت 20 تیره من حتی بخوام برم هند می شه 1 ماه دیگه. این مدرکه Dichiarazione di valore هم بخوام بگیرم می شه 2 ماه و همچی به هم می ریزه

کسی تا حالا براش این مشکل پیش اومده؟ کسی می دونه باید چیکار کرد؟ آیا می شه از همینجا تو تهران اقدام کنم ؟

مرسی از همه ی بچه های گل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک Dichiarazione di valore

سلام،

امیدوارم تا الان دیگه مشکلتون حل شده باشه.
    می‌شه توضیح بدید که واسه تایید مدرکتون بالاخره چی‌ کار کردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط allie نمایش پست ها
    سلام دوستان

من تو هندوستان لیسانس خوندم و الان 1 سالی هست که برگشتم.راستش اقدام کردم واسه دانشگاه سیه نا برای مستر و خودم امیدوارم قبولم می کنن.

حالا یه مشکلی اینجا هست.سفارت ایتالیا همونطور که می دونین مدرک Dichiarazione di valore می خواد.یه چند جا سرچ زدم نوشته باید تایید سفارت ایتالیا تو اون کشوری بشه که درس خوندی و بعضی جاها هم نوشته تو وطنت

حالا من چیکار کنم ؟ ددلاین سفارت 20 تیره من حتی بخوام برم هند می شه 1 ماه دیگه. این مدرکه Dichiarazione di valore هم بخوام بگیرم می شه 2 ماه و همچی به هم می ریزه

کسی تا حالا براش این مشکل پیش اومده؟ کسی می دونه باید چیکار کرد؟ آیا می شه از همینجا تو تهران اقدام کنم ؟

مرسی از همه ی بچه های گل

Junior Member

من از ذانشگاه میلان برای مقطع کارشناسی ارشد پذیرش گرفتم و اجازه اقامت تو ایتالیا هم دارم.دانشگاه از من دکلریشن مقطع کارشناسیم رو میخواد.ممنون میشم اگر راهنمایی کنید برای گرفتن دکلریشن چه مدارکی رو باید ببرم سفارت؟و اینکه سفارت برای دادن دکلریشن محدوده ی زمانی خاصی نداره که؟

Junior Member

سلام دوستان

مرسی از همه ی بچه های گل

منم همین مشکلُ دارم، کسی هست پاسخ بده؟!

Junior Member allie آواتار ها

دوستان مشکل من حل شد. از کجا میخواین اقدام کنید ؟ منظورم اینه مدرک آخرتونو از کجا گرفتین

Junior Member

دوستان مشکل من حل شد. از کجا میخواین اقدام کنید ؟ منظورم اینه مدرک آخرتونو از کجا گرفتین

سلام

من مدرک آخرم (فوق لیسانس) رو از فرانسه گرفتم و الآن حدوداً یکساله که برگشتم ایران. الآن از ایتالیا پذیرش دکترا گرفتم و می خوام واسه ویزا اقدام کنم.
    مشکل اینه که این مدرک فرانسویم الآن تایید وزارت علوم ایران رو نداره (چون وقتی اونجا بودم نبردم سفارت ایران تایید کنه) و طبیعتاً الآن تو ایران قابل ترجمه رسمی (با مهر دادگستری و وزارت خارجه) به فارسی هم نیست (چه برسه به اینکه بخوام از فرانسه به ایتالیایی ترجمه کنم). تایید سفارت ایتالیا تو فرانسه هم که موجود نیست.

میشه لطف کنید بفرمایید شما مشکلتون چه طور حل شد؟

امیدوارم پیام رو بخونید و راهنمایی کنید.

خیلی ممنونم از شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MEhsanE نمایش پست ها
    سلام

من مدرک آخرم (فوق لیسانس) رو از فرانسه گرفتم و الآن حدوداً یکساله که برگشتم ایران. الآن از ایتالیا پذیرش دکترا گرفتم و می خوام واسه ویزا اقدام کنم.
    مشکل اینه که این مدرک فرانسویم الآن تایید وزارت علوم ایران رو نداره (چون وقتی اونجا بودم نبردم سفارت ایران تایید کنه) و طبیعتاً الآن تو ایران قابل ترجمه رسمی (با مهر دادگستری و وزارت خارجه) به فارسی هم نیست (چه برسه به اینکه بخوام از فرانسه به ایتالیایی ترجمه کنم). تایید سفارت ایتالیا تو فرانسه هم که موجود نیست.

میشه لطف کنید بفرمایید شما مشکلتون چه طور حل شد؟

امیدوارم پیام رو بخونید و راهنمایی کنید.

خیلی ممنونم از شما

کاری که من انجام دادم این بود که با سفارت ایتالیا در محل تحصیلم تماس گرفتم، اونها یک لیست از دارالترجمه های مورد تاییدشون رو دادند و من با یکی از دارالترجمه ها تماس گرفتم و خواستم تاییدیه های موردنیاز رو بگیره و ترجمه رو انجام و تحویل سفارت ایتالیا بده و در آخر مدارک رو برای من پست کنه. فقط اینکه شما باید اصل مدارک تحصیلیتونو براشون پست کنید و یک وکالت نامه از طرف خودتون بدید که کاراتونو بجای شما انجام بده.

Junior Member

سلام

برای مدرک
    Dichiarazione di valore ترجمه مدرک آخر (برای من ارشد) کافیه یا باید همه مدارک زو از دیپلم تا ارشد رو ترجمه کنم بدم سفارت ؟ همون روز
    مدرک
    Dichiarazione di valore رو میدن ؟ دانشگاه ازمن اینو خواسته:

submit a "declaration of value" issued by the Italian Diplomatic Consulate in Iran concerning the graduation diploma. The Declaration of Value must be translated in italian and legalized by the Italian Consulate.

The Declaration of Value ​​contains the following data:
    - surname, name, date and place of birth
    - the institution which issued the title
    - date of release
    - registration number
    - the institution where the courses have been completed or attended
    - field, specialization, address
    - duration of the study cycle
    - general average of the final exam
    - voting system in force
    - enabling profession, following the completion of the studies
    - short descriptions of the national school system according to the Law of Teaching of 24 July 1995 n.84.

شرمنده سوالم زیاده من شهرستانم تلفن سفارت هم جواب نمیده، ممنون میشم راهنمایی کنید

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط darabi1 نمایش پست ها
    سلام

برای مدرک
    Dichiarazione di valore ترجمه مدرک آخر (برای من ارشد) کافیه یا باید همه مدارک زو از دیپلم تا ارشد رو ترجمه کنم بدم سفارت ؟ همون روز
    مدرک
    Dichiarazione di valore رو میدن ؟ دانشگاه ازمن اینو خواسته:

submit a "declaration of value" issued by the Italian Diplomatic Consulate in Iran concerning the graduation diploma. The Declaration of Value must be translated in italian and legalized by the Italian Consulate.

The Declaration of Value ​​contains the following data:
    - surname, name, date and place of birth
    - the institution which issued the title
    - date of release
    - registration number
    - the institution where the courses have been completed or attended
    - field, specialization, address
    - duration of the study cycle
    - general average of the final exam
    - voting system in force
    - enabling profession, following the completion of the studies
    - short descriptions of the national school system according to the Law of Teaching of 24 July 1995 n.84.

شرمنده سوالم زیاده من شهرستانم تلفن سفارت هم جواب نمیده، ممنون میشم راهنمایی کنید
    درود
    شما باید تمام مدارکی که سفارت برای ویزا خواسته تحویل بدید و موقعی که ویزاتون اماده شد و میخوان تحویل بدن همراه ویزا چند برگ مدرک دیگه هست که یکی از اون ها دیکلریشن هست. برای سفارت تمام مدارک لازم هست.
    لیست مدارک مورد نیاز سفارت برای ویزای دانشجویی را هم از انجمن مربوطه میتوانید ببینید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

ممنون از جوابتون، ولی در در یک عکس از یک اطلاعیه در صفحه 30 تایید مدارک توسط سفارت، با عنوان
    تعرفه های جدید برای تائید مدارک که فکر کنم جنابعالی قرار دادین مبلغ 41 یورو تعرفه Dichiarazione di valore هست پس این کار رو با دریافت پول جدای مراحل ویزا هم انجام میدن ؟

اون جایی هم که از من
    Dichiarazione di valore میخواد هنوز نامه پذیرش نداده. حالا من میتونم فقط ارشد م رو به ایتالیایی ترجمه کنم با 41 یورو بدم سفارت این مدرک Dichiarazione di valore رو بگیرم؟

سفارت این کار رو همون روز انجام میده؟

ممنون از پاسختون

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)