صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: مدرک Dichiarazione di valore

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک Dichiarazione di valore

سلام

سفارت ایتالیا برای تهیه Declartion of value چند یورو میگیرد و چه مدارکی (دانشنامه، ریز نمرات، پاسپورت و ...) لازم است که ببیرم؟ آیا وقت قبلی هم می خواهد؟ ممنون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط rose14 نمایش پست ها
    سلام

سفارت ایتالیا برای تهیه Declartion of value چند یورو میگیرد و چه مدارکی (دانشنامه، ریز نمرات، پاسپورت و ...) لازم است که ببیرم؟ آیا وقت قبلی هم می خواهد؟ ممنون
    درود
    شما بعد گرفتن پذیرش وقتی میخواهید برای ویزا اقدام کنید تمام مدارک مورد نیاز برای ویزا را میبرید و موقع اعلام نتایج ویزا همراه مدارک یک سری مدارک دیگر هم داده میشود که دیکلریشن هم یکی از اون مدارک هست.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    شما بعد گرفتن پذیرش وقتی میخواهید برای ویزا اقدام کنید تمام مدارک مورد نیاز برای ویزا را میبرید و موقع اعلام نتایج ویزا همراه مدارک یک سری مدارک دیگر هم داده میشود که دیکلریشن هم یکی از اون مدارک هست.
    سلام آیا مبلغی هم دریافت می شود؟ چقدر؟ چه مدارکی باید به ایتالیایی باشد، آیا مدارک انگلیسی و حتی فارسی هم قبول است؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط rose14 نمایش پست ها
    سلام آیا مبلغی هم دریافت می شود؟ چقدر؟ چه مدارکی باید به ایتالیایی باشد، آیا مدارک انگلیسی و حتی فارسی هم قبول است؟
    درود
    انجمن مربوط به مدارک مورد نیاز برای ویزای دانشجویی را چک کنید، همه مدارک تنها باید به ایتالیایی ترجمه بشه. ۵۰یورو برای ویزای دانشجویی گرفته میشود. انجمن مربوطه را مطاله کنید.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

پیش فرض پاسخ : تایید مدارک توسط سفارت

سلام دوستان
    من برای یکی از دانشگاه های ایتالیا در مقطع دکتری برای اسکالرشیپپ اقدام کردم حالا دانشگاه ایمیل زده میگه اگه مدرک declaration of value سابمیت نکنم درخواستم بررسی نمیشه ،وهمچنین به من ایمیل زده که اگه این مدرک رو ندارم حداقل درخواستشو سابمیت کنم
    If declaration of Value or Declaration of Equivalence has already been requested but not yet obtained, attach a copy of such a request
    حالا من چه کنم ددلاین هم تایه هفته دیگه تمامه

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezajoon نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای یکی از دانشگاه های ایتالیا در مقطع دکتری برای اسکالرشیپپ اقدام کردم حالا دانشگاه ایمیل زده میگه اگه مدرک declaration of value سابمیت نکنم درخواستم بررسی نمیشه ،وهمچنین به من ایمیل زده که اگه این مدرک رو ندارم حداقل درخواستشو سابمیت کنم
    If declaration of Value or Declaration of Equivalence has already been requested but not yet obtained, attach a copy of such a request
    حالا من چه کنم ددلاین هم تایه هفته دیگه تمامه
    درود
    به دانشگاه ایمیل بزنید و بگید که توی ایران دیکلریشن رو موقع تحویل ویزا میدن اگه دیدیید قبول نمیکنند باید با سفارت حرف بزنید ببینید این کار رو براتون در اسرع وقت انجام میده یا نه!

من به سفارت هم ایمیل و هم تلفن زدم هیچ کدام جواب نمیدهند .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    سلام

برای گرفتن Declaration of value وقتی تمام مدارکم به ایتالیایی ترجمه شده، فقط course description به انگلیسی باشه، سفارت قبول میکنه؟؟
    چون وقتی به انگلیسی باشه یعنی خود سفارت باید بشینه یکی یکی ترجمه کنه و این اصن معقول به نظر نمیاد.
    آخه من از صحبت های بچه ها متوجه شدم که خیلی ها گفته بودن کارمندای سفارت گفتن course description رو به انگلیسی بیارید قبول هست و تاییدیه خاصی هم نیاز نداره. درسته به نظرتون؟؟
    منم به ایتالیایی ترجمه نکردم و الان پشیمونم.

دارلترجمه ای رو میشناسید که ترجمه آماده شرح دروس رو داشته باشه؟؟

Junior Member

سلام

برای گرفتن Declaration of value باید به ازای هر صفحه 24 یورو هزینه پرداخت کنیم؟
    در کل چقدر هزینه گرفتن این مدرکه؟

سلام دوستان من متوجه نمیشم dv یک جور تایید مدارک هست یا خودش مدرکه و اینکه برای چی لازمش داریم یعنی سفارت از ما میخواد یا چی؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)