صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: کدوم Network (موبایل) تو ایران کاوریج داره؟

Junior Member

Question کدوم Network (موبایل) تو ایران کاوریج داره؟

سلام

من میخواستم بدونم آیا O2 تو ایران کاوریج داره؟

کسی هست که اخیرا رفته باشه ایران و چک کرده باشه که کدوم network تو ایران کار میکنه و میشه باهاش کار کرد؟

مثلا الان همراه اول تو بریتانیا کار میکنه البته از طریق (EE) T-Mobile اگه اشتباه نکنم.

ممنون

پیش فرض پاسخ : کدوم Netword (موبایل) تو ایران کاوریج داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط galaxy_110 نمایش پست ها
    سلام

من میخواستم بدونم آیا O2 تو ایران کاوریج داره؟

کسی هست که اخیرا رفته باشه ایران و چک کرده باشه که کدوم network تو ایران کار میکنه و میشه باهاش کار کرد؟

مثلا الان همراه اول تو بریتانیا کار میکنه البته از طریق (EE) T-Mobile اگه اشتباه نکنم.

ممنون
    سلام ،من o2 رو نمي دونم ولي خودم ودافون دارم كه قبلا با شبكه ايرانسل كار مي كرد ولي الان 1 سال بيشتر كه با هيچ شبكه اي كار نمي كنه ، نمي دونم چرا

Junior Member

ممنون. اگه pay as you go بوده احتمالا خطتتون قطع شده واسه همینم کار نمیکنه. اگه 3 ماه باهاش کار نکنید، قطع میشه. بعضی network ها هم میگن حتی 45 روز.

در هر صورت اگه کسی اطلاعات جدیدی داره، ممنون میشم که بدونم.

ممنون. اگه pay as you go بوده احتمالا خطتتون قطع شده واسه همینم کار نمیکنه. اگه 3 ماه باهاش کار نکنید، قطع میشه. بعضی network ها هم میگن حتی 45 روز.

در هر صورت اگه کسی اطلاعات جدیدی داره، ممنون میشم که بدونم.
    بله pay as you go hast ولي من معمولا باهاش تماس مي گرفتم كه نسوزه والان هم هر ما از ukبرام شارژ ميكنن كه نسوز و چك هم كردن گفتند نه كار ميكنه اكر هر سه ما شارژ كنيد و بول توش باشه نمي سوزه منتهي فاميل من هم كه اومده بود 6 ماه پيش البته مال اون هم ودافون بود و pay as. You go هم نبود ولي كار نمي كرد، حتي من مخابرات هم رفتم ولي جيزي نمي دونستن منتهي مال شما o2 هست كه ممكنه فرق داشته باشه

Junior Member

مرسی ممنون از توضیحاتتون. حالا ببینیم کسی دیگه ای است که network دیگه ای داشته باشه!

Junior Member

سلام مجدد. امروز رفتم o2 گفتن که تو ایران کاوریج دارن. امیدوارم کار کنه. هنوز کسی اطلاعاتی نداره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدوم Network (موبایل) تو ایران کاوریج داره؟

امروز با دفتر لندن شون تماس گرفتم همین اطلاعاتی که شما دادید رو داد. البته قیمت این سیم کارت به نظر تو ایران مناسب تره البته با توجه به تبدیل پوند به تومن. حالا اگه O2 کاوریج نداشته باشه یه دونه از اینا میگیرم. خوبیش اینه که بیسش تو بریتانیاست و شماره بریتیش هم بهتون میده.

امروز با دفتر لندن شون تماس گرفتم همین اطلاعاتی که شما دادید رو داد. البته قیمت این سیم کارت به نظر تو ایران مناسب تره البته با توجه به تبدیل پوند به تومن. حالا اگه O2 کاوریج نداشته باشه یه دونه از اینا میگیرم. خوبیش اینه که بیسش تو بریتانیاست و شماره بریتیش هم بهتون میده.

سلام ميشه بكيد اين چه سيم كارتي هست لطفا اگر اومديد ايران و موبايلتون انتن داد اينجا بگيد و بگيد كه از كدام شبكه هست

سلام. O2 تو ایران جواب میده. من راحت باهاش تماس می گیرم و دریافت تماس هم دارم. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط GreatBritain نمایش پست ها
    سلام. O2 تو ایران جواب میده. من راحت باهاش تماس می گیرم و دریافت تماس هم دارم. موفق باشید
    ببخشيد با كدوم شبكه انتن ميده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)